Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nelson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nelson

  1. suodkie ma pazurki Jest co wbijać w plecy taki pazurek działa na zasadzie dzwigni , ona wbija ci delikatnie w plecy i automatycznie jej ręka w łokciu robi "pstryk" :kox: Aż do wypstrykania...
  2. suodkie ma pazurki Jest co wbijać w plecy
  3. Obawiam się, że one też mogą sobie wziąć ten strój do serca.
  4. Gracek, przecież mówiłeś, że oddasz za dobre 0,7 finki
  5. AM, czy PM? AM ofc
  6. Dżentelmeni nie piją przed 12, więc odpadacie
  7. Piękna bjacz
  8. Kwestia tego czy da 20k czy 22k. Przy 22k dam Ci fele z dostawą gratis
  9. Czaje czaje, a masz kogoś chętnego?
  10. Miało być mocne auto i będzie
  11. http://otomoto.pl/audi-s4-2-7-biturbo-265-km-quattro-C18918554.html Pany jak myślicie?
  12. Wystrzegaj się Hansa Preisa jak ognia, będziesz żałował. Smoka wyczyść benzyną ekstrakcyjną lub nitro.
  13. Bardzo, zaebyście moja stoi na warsztacie...
  14. Ja jestem za, tylko nie polećmy za bardzo po bandzie. W poniedziałek praca
  15. Dej Mu!
  16. Nie lubię Was
  17. Prezes może Ty się wybierzesz do Bukowiny? Dalibyśmy ostro w palnik
  18. Hornet wybierasz się? Ja się zastanawiam, lecz nie bardzo jest z kim jechać, jak na razie nakręcam Gracjana. Karol coś wspominał.......
  19. Ty jak zwykle 10 min na spocie bo łańcuch ciągnie :polew:
  20. Ja dzisiaj będę
  21. Armi mam propozycję, sprzedam Ci fisa za 20.500 całe auto dorzucam gratis. Nie będziesz już musiał wrzucać BRD, ani robić korekt
  22. Panowie fizyki nie oszukacie, zawsze będzie opóźnienie. Ja nie narzekam na moje BRD, robi straszliwy przeciąg. Jak na starego rumpla z takim małym silnikiem odpycha się całkiem ładnie. Jak przestanie padać, może zrobię filmik jak to wstaje u mnie :>
  23. Nie wiem jak u Armiego, ale u mnie wszystko równomiernie. Jedynie jak zapakuje na maksa auto, na jakichś nierównościach rant błotnika potrafi ściąć bok opony. Mowa o tyle.
  24. Nosb nikt nie neguje tego, że na taki projekt potrzeba czasu
  25. California Scients, sprzedają to na terenie Archimedesu po 18zł szt. Oczywiście guma balonowa też w ofercie, lecz proponowałbym zakupić przez sklep internetowy. http://www.shiningcar.pl/pl/p/California-Scents-Air-Fresheners-Balboa-Bubblegum-/353 Daj znać jak się zdecydujesz, ja mam jeszcze kilka rzeczy do zamówienia, wtedy wskoczy moja zniżka, za przesyłkę zrzucimy się po połowie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.