Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marec-ki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marec-ki

  1. A nie wystarczy że będzie tylko zapłon wyłączony ? w weekend biorę się za mój problem z AIR BAGiem.
  2. Jest fajno u mnie sterownik ma numer 8E0959655B. W weekend lece z VAGiem i zaraz będę widział co w trawie piszczy
  3. No wiem wiem, ale nie wiem czy do niego jest łatwy dostęp. W GOLFie ponoć wystarczy odkręcić boczek gdzieś przy nogach kierowcy i tam siedzi ten sterownik. A w Audi A4 B6 gdzie ... ?
  4. Hmmm nice to jak teraz sprawdzić czy mnie nie siedzi ten nieszczęsny w/w sterownik ?? Dzięki za info o tym, że mogę śmiało podpiąć VAGa i przetestować AIR BAGa PS. ile kosztuje wymiana takiego sterownika w przypadku uszkodzenia go ? (odpukać) EDIT: Znalazłem na sieci coś takiego: "This problem seems to be limited to airbag controllers with the part number 6Q0-909-605-A. There are a number of different "Index" or "color-code" variations of this controller and not all of them are affected, but we haven't got a definitive list of which ones are which. If you have a 2000-2001 Golf, Jetta/Bora, Beetle, or a similar SEAT or Skoda model, you should physically inspect the airbag controller and look at the part number. If it is not 6Q0-909-605-A, then it should be safe to scan. If it is 6Q0-909-605-A, then it is at risk of this problem -- please avoid scanning the airbag controller in these cars, unless you are prepared to buy a new one! " Brzmi uspokajająco ale ... SEAT, SKODA, VW = VAG a tam też jest Audi
  5. Are you sure ?!?! PS. a co z tym podpinaniem VAGa na odpalonym silniku ?
  6. Dokładnie nie pamiętam ale napisane jest, że tyczy się to aut z rocznika 2000-2002. Dziś podejdę znów z lapkiem i zrobię Print Screena z tym komunikatem.
  7. Witam. Czy można podpiąć VAG pod interfejs na włączonym silniku ? Jak pisałem w dziale elektrycznym mam problem z kontrolką AIRBAG, która zapala się w trakcie jazdy, a po wyłączeniu i ponownym załączeniu zapłonu jest OK. Wydaje mi się, że jedyny sposób aby sprawdzić błedy to wpięcie się w momencie pojawienia się kontrolki, czyli wtedy kiedy silnik jest na chodzie. PS. Gdy chciałem skanować AIRBAG VAG COMem to wyrzucił mi komunikat, ze sterownik może być niekompatybilny i skanowanie może go uszkodzić. Taki sam komunikat miałem testując dawne auto Felicię. Czy spotkaliście się z tym komunikatem ?
  8. Witam. Na nierównościach drogi zapala mi się kontrolka AIRBAG. Po wyłączeniu zapłonu i ponownym odpaleniu auta wszystko jest OK ... do następnej nierówności. Chciałbym się podpiąć VAGiem ale ten problem znika po wyłączeniu i kolejnym załączeniu zapłonu. Czy mogę podpiąć VAG na odpalonym silniku ? bo tylko wtedy mogę sprawdzić ewentualne błędy (wtedy świeci się kontrolka). Drugi problem jest taki, że jak wcześniej chciałem zbadać VAGiem AIRBAG to VAG-COM opluł mnie komunikatem, że sterownik może być niekompatybilny i może to grozić uszkodzeniem sterownika. Widząc taki komunikat rezygnowałem ze skanowania AIRBAGa. Czy spotkaliście się już z takim komunikatem ? Podejrzewam (i mam nadzieję), że problemem jest niestykające łącze. Ale wolę to zbadać Vagiem.
  9. Przeczytałem i nic z niego nie wynika poza tym, że do A4 B6 lepiej dać 16" tylko ze względów estetycznych A moje pytanie główne to: czy felga 15" 6J będzie dobra (bezpieczeństwo, komfort - jazdy) ? Jutro jadę po komplecik stalówek 15" 6J ET45 za 250zł. Wóz albo przewóz. Albo wejdą albo nie
  10. Witam. Potrzebuję pilnie kupić stalówki i opony na zimę. Kupiłem niedawno auto Audi A4 B6 Avant. Auto stoi na ori alufelgach. Chcę też kupić 15" stalówki na zimę. Opony wybrałem GoodYear Ultra Grip 7+, polecane na tym Forum. Czy felgi stalowe 15" ET45 6J będą OK zarówno pod w/w opony jak i do tego auta ? nie zależy mi na efektach wizualnych a jedynie na bezpieczeństwie. Czy takie felgi są ok na zimę (z tymi oponami) do mojego auta ? [br]Dopisany: 26 Październik 2010, 18:43_________________________________________________Ludzie pomóżcie !! czy te 6J to nie za wąskie na A4 B6 Avant ? kurczę 6.5 to rzadkość jakaś żeby znaleźć
  11. Wszystkie zamówione rzeczy dotarły całe i zdrowe EXPRESSEM POLECAM i DZIĘKUJĘ
  12. Witam. Ja również zwracam się z prośbą o pomoc w doborze felg do A4 B6. Ponieważ autko stoi u rodziców na podwórku (robię jeszcze opłaty) to tato na szybkiego podał mi takie dane: średnica tarczy hamulcowej 295 mm - czy pod taką średnicę podejdą felgi 16" ? Autko stoi na ori alu 15". Felgi na jakich stoi auto mają oznaczenie 7J/15, H2, ET39. Póki bieżnik opon letnich jest dobry nie chcę pozbywać się ori alu 15" bo i kasy szkoda. Ale w przyszłości są w planach 16". Na zimę chcę kupić komplet felg stalowych. Jakie felgi mam kupić (15/16 cali, jakie ET, jaka szerokość felgi 6/6.5/7J) ? Jaki profil opon ? Z góry dziękuję za pomoc
  13. Ja dziś odbyłem krótką i miłą rozmowę z kolegą Marcinem. Okazało się, że nasze cztery kółka będą bardzo podobne Szkoda, że za późno się dowiedziałem, bo widzę że kolega Marcin ma w ofercie też rozrządy. Ja już niestety zamówiłem gdzie indziej. Ale mam nadzieję, a po opiniach innych to jestem pewien, że olej i zestaw filtrów dojdzie na czas i wszystko będzie gitarka Pozdrawiam.
  14. Sorki kolego ale nie rozumiem ?? jestem nowy na Forum, a ponieważ niedawno kupiłem A4, gdzie bujam się teraz robiąc wszystkie opłaty i dodatkowo mam full roboty w pracy - nie mogę znaleźć czasu na zapoznanie się ze strukturą Forum. Ze swojej strony mogę obiecać, że na dniach to zrobię, a póki co chciałbym uzyskać kilka potrzebnych i dość pilnych informacji. Proszę o wyrozumiałość :gwizdanie:
  15. Witam. Co sądzicie o kupowaniu części na Allegro ? muszę kupić kompletny rozrząd i ceny na Allegro to ok 750zł (z pompą wody). Szczerze mówiąc nie byłem jeszcze w żadnym sklepie z częściami Audi, żeby porównać ceny ale na bank bedzie sporo drożej. Może macie jakiś zaufanych/polecanych sprzedawców ? Ewentualnie jakiś dobry (w miarę tani) sklep w Warszawie z częściami do Audi ? Pozdrawiam
  16. A czy taka opcja w ogóle jest możliwa. Tzn. idziesz podpisujesz umowę AC ale chcesz usunąć ten punkt z umowy ? Czy w PZU (minicasco) można to zrobić ? jakie np ? dzisiaj jadę oglądać A4. Typ już śmiga nim 4 lata, a auto sprowadził sam z Litwy. Czy jest jakaś opcja że w PZU mogą udowodnić, że auto "zostało w sposób nielegalny wprowadzone na teren naszego kraju" ? w jaki sposób mogę wymóc na właścicielu żeby pokazał jakieś papiery, które uchronią mnie przed "niespodzianką" ?
  17. Witam wszystkich Forumowiczów/Klubowiczów Postanowiłem zawitać na to Forum gdyż trafiła mi się niespodziewanie szansa kupić "pewne" Audi A4. Póki co wożę się Skodą Felicią 1.6 z 1997 roku. Jak na Felicię jest całkiem całkiem wyposażona ale czas na coś większego i bardziej komfortowego. Od dłuższego czasu rozglądam się za czymś ciekawym i "pewnym" (co obecnie jest pojęciem bardzo trudnym do zdefiniowania ). Znalazłem ciekawe Daewoo Nubirę ale niestety tuż sprzed nosa ktoś mi je zgarnął. Potem długo długo nic ... . Jakiś czas temu znalazłem Opla Vectrę B z roku '99. Wyposażenie całkiem całkiem, ale auto sprowadzone z Francji i za dużo niewiadomych (głównie przebieg). Silnik 2.0 DTI, jeździ fajnie, zawiecha OK ale dużo osób mnie straszy tą pompą wtrysku (nomen omen obecna w każdym dieslu podobno ). Dziś dostałem telefon od znajomego, że zna osobę z "pewnym" Audi A4 z '96 roku. Za tydzień jadę je oglądać i jak wszystko będzie OK twardo targować bo cena spora Pozdrawiam wszystkich.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.