Treść opublikowana przez czaki22
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
lookajcie http://www.widelec.org/audi_trzy,id,1748.html
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no to widze ze chętnym nie ma wogóle na ta sobote wiec trudno sam sobie nieprzyjade:)
-
[B5 ADR] Problem przy skręcaniu.
a mozesz blize gdzie i w ktorym miejscu ?? dokrecic ??
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to co spocik w sobótkę ??
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
daj mi linka do aukcji badz fotki
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a czemu je sprzedajesz??
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja jestem, ktoś jeszcze?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
co wy na taką wallpaper
-
[B5 ADR] Blad 8,7 + wszystko dziala ale nie chlodzi :( Prosze o pomoc.
na szrocie szukaj, a awaryjnie zamien soebi flaki silniczka z tego ktory jest obok wolałbym nie miec nadmuchu na twarzale miec cieplo/zimno to taka alternatywa
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
masz racje bardziej osiągalne za pare lat bedzie dla mnie, zreszta pod blokiem wiecej niz 30 tys niebede trzymał
-
kilka pytań o silnik 2.4 v6
przeciez na tym forum jest mnóstwo informacji na temat tego silnika, poszukaj
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
do zakupu za pare lat:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
http://video.google.pl/videoplay?docid=-7979250022053326729&q=audi+3%2C2&total=856&start=220&num=10&so=0&type=search&plindex=4 co o tym sadzicie ? mała przymiarka
-
[B5 AFN] Wykręcenie silniczka klapy centralnej fotostory
dymki bo ma zwarcie, nie lej go wd40 !! rozbiez, i wyczysc z resztek grafitu
-
[B5] Silnik 2.8 v6 30v quattro
co masz namysli rozwojowe ?? 1,8 t ? ze modem zrobisz 30 źreba więcej ? 1,8 nigdy nie zastapi kultury pracy v6
-
[B5] Silnik 2.8 v6 30v quattro
staniek a co nawala ci to twoje 2,8 ? wszystko od funduszy zależy najlepiej "to pchac " sie w v6 3,0
-
[B5] Silnik 2.8 v6 30v quattro
30v sa juz nowwsze jendostki napedowe, roznica w spalaniu na trasie na plus dl 12v w miescie na plus dla 30v , 30v dysponuja wieksza moca to zrozumiałe, rożnia sie zewnetrznie też ! nawet plastiki mają inne oba sa wypaśne 30v produkowane od 97 roku
-
[B6 AWX] Siedzenia grzane na postoju?
po wylaczeniu zapłonu odcianane jest cale zasilanie ze wzgledów bezp. a czasowwo podtrzymane nap. na szybach i szyber.[br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 20:56 _________________________________________________i nalezy dodac, jesli checsz zrobic na postoju zaopatrz sie w 2 aku
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ale shit za oknem......... az szkoda auta palić
-
[B5 AFN] Jak wymontować przerywacz ?
ta soebi cos zniszczysz, podwaz nie medzy kratka a łacznikiem a pomiedzy łacznikami i palcem od tyłu wypchasz przerywacz
-
[B5 ABC] B5 2.6 V6 LPG - Jakie kable zapłonowe?
ja kupowałem w zeszłym roku normalnie w sklepie po znajomości kable BERU dedykowane do ABC za cos 240 zł
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dzisiaj też wiało ładnie, ale za to pusta droga do kraka była pocisneło sie troszeczkę i kiedy spot najwcześniej ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no wątpię i to bardzo w to skoro jak dotąd nie miał podobnego zainteresowania to skąd ma niby wiedzieć ze "kalendarzyk" to co ciekawego, zresztą w tej chwili to niem a sensu w ogóle kogoś zapraszać bo nikt nie ma czasu na nic, jedni sie uczą drudzy coś tam znowu a reszta sie nie wypowiada w ogóle,
-
Co jest lepsze Toyota albo Mazda
audi [prosze powstrzymac sie od takich komentarz! jak chcecie pomoc to sypac konkretne argumenty!] - schiller
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
czemu nie maja?? tak jak mówiłem na kalendarzykach nic nie ma ! nic nie zachęca, może "porady i doradztwo " powinno pisać bądź coś podobnego, ja na forum wpadłem przypadkiem bo miałem problem