Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. lookajcie http://www.widelec.org/audi_trzy,id,1748.html
  2. no to widze ze chętnym nie ma wogóle na ta sobote wiec trudno sam sobie nieprzyjade:)
  3. a mozesz blize gdzie i w ktorym miejscu ?? dokrecic ??
  4. to co spocik w sobótkę ??
  5. daj mi linka do aukcji badz fotki
  6. a czemu je sprzedajesz??
  7. ja jestem, ktoś jeszcze?
  8. co wy na taką wallpaper
  9. na szrocie szukaj, a awaryjnie zamien soebi flaki silniczka z tego ktory jest obok wolałbym nie miec nadmuchu na twarzale miec cieplo/zimno to taka alternatywa
  10. masz racje bardziej osiągalne za pare lat bedzie dla mnie, zreszta pod blokiem wiecej niz 30 tys niebede trzymał
  11. przeciez na tym forum jest mnóstwo informacji na temat tego silnika, poszukaj
  12. do zakupu za pare lat:)
  13. http://video.google.pl/videoplay?docid=-7979250022053326729&q=audi+3%2C2&total=856&start=220&num=10&so=0&type=search&plindex=4 co o tym sadzicie ? mała przymiarka
  14. dymki bo ma zwarcie, nie lej go wd40 !! rozbiez, i wyczysc z resztek grafitu
  15. co masz namysli rozwojowe ?? 1,8 t ? ze modem zrobisz 30 źreba więcej ? 1,8 nigdy nie zastapi kultury pracy v6
  16. staniek a co nawala ci to twoje 2,8 ? wszystko od funduszy zależy najlepiej "to pchac " sie w v6 3,0
  17. 30v sa juz nowwsze jendostki napedowe, roznica w spalaniu na trasie na plus dl 12v w miescie na plus dla 30v , 30v dysponuja wieksza moca to zrozumiałe, rożnia sie zewnetrznie też ! nawet plastiki mają inne oba sa wypaśne 30v produkowane od 97 roku
  18. po wylaczeniu zapłonu odcianane jest cale zasilanie ze wzgledów bezp. a czasowwo podtrzymane nap. na szybach i szyber.[br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 20:56 _________________________________________________i nalezy dodac, jesli checsz zrobic na postoju zaopatrz sie w 2 aku
  19. ale shit za oknem......... az szkoda auta palić
  20. ta soebi cos zniszczysz, podwaz nie medzy kratka a łacznikiem a pomiedzy łacznikami i palcem od tyłu wypchasz przerywacz
  21. ja kupowałem w zeszłym roku normalnie w sklepie po znajomości kable BERU dedykowane do ABC za cos 240 zł
  22. dzisiaj też wiało ładnie, ale za to pusta droga do kraka była pocisneło sie troszeczkę i kiedy spot najwcześniej ?
  23. no wątpię i to bardzo w to skoro jak dotąd nie miał podobnego zainteresowania to skąd ma niby wiedzieć ze "kalendarzyk" to co ciekawego, zresztą w tej chwili to niem a sensu w ogóle kogoś zapraszać bo nikt nie ma czasu na nic, jedni sie uczą drudzy coś tam znowu a reszta sie nie wypowiada w ogóle,
  24. audi [prosze powstrzymac sie od takich komentarz! jak chcecie pomoc to sypac konkretne argumenty!] - schiller
  25. czemu nie maja?? tak jak mówiłem na kalendarzykach nic nie ma ! nic nie zachęca, może "porady i doradztwo " powinno pisać bądź coś podobnego, ja na forum wpadłem przypadkiem bo miałem problem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.