Treść opublikowana przez czaki22
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
dokladnie to samo ale dziwi mnie fakt na tyle chetnych juz powinni ncos wymyslec http://www.tapicerki.carsdream.com/index.php/pl/realizacje/szukaj/cat/22
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
odpisali ze ciezki temat za duza jest poduszka wb6 i sie nie zmiesci , generalnie na dniach bede mial pare kierownic z b6 z poduszkami to sam sprawdze , proponowali przełozenie ladunku i szmaty do obudowany b7[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 13:06_________________________________________________diego kiedy bedziesz u mnie sie pochwalic tym cabrio ?
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
bieniek przeczytaj jeszcze raz , NIE DA SIE, NIE MA TAKIEJ MOZLIWOSCI http://upsilon.star.net.pl/~czaki/allegro/kierb6.jpg jakosć beznadziejna ale moze by cos bylo z tego, nawet pewnie proporcje nie zachowane
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
teraz mozna cos innego zastosować, zlecić firmie wykonanie kierownicy na bazie 3 ramiennej b6 tak zeby umieścic w niej sterowanie z b7 , moze cos ładnego zaproponują, jeszcze poczekamy na techniczne dokładne objaśnienia
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
no to wychodzi na to ze jest wszystko jest już jasne, moze jaka alternatywa? wymiana sterownika i 2 poduszki ? jelsi tak to jest to wykonalne jesli jakies dodatkowe czujki to mozna temat odpuscic
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
ciężko zlokalizować kogoś w TRW, myślę ze w końcu sie mi uda[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 08:19_________________________________________________kto zna niemiecki dosc dobrze TRW Airbag Systems GmbHManufacturing FacilityOccupant Safety Systems Daimler-Benz Allee 1 Laage D-18299 Germany Phone: 49.38459.94.0 Fax: 49.38459.94.7109 w polsce nic sie nie dowiem jakis dramat , nieodsc ze numery tel nie aktywne to jak sie dodzwonie wogole to zdziwieni jak jakisz szarak moze do nich dzwonic[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 08:37_________________________________________________ewentualnie http://www.trwauto.com.pl/who_we_are/locations
-
[B6 AWX] Zastąpienie koła dwumasowego - wasze opinie
kolega zrobił na jednomasie 3tys km i sie rozleciał z gwarancji nici
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
flayer stanowisz zagrożenie dla tego pojazdu
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Q mozesz montowac nawet dla samego tempomatu, Do uzyskania odpowiedzi dojdziemy, i wyjaśnienia beda podparte wiedzą techniczna.
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
tak dla wyjaśnienia , 99% moich klientów to ludzie z poza forum wiec tak naprawdę dział "sprzedam" jak dla mnie może nie istnieć, Dążę do tego by w tym temacie raczej dość istotnym, stawiać na konkrety a nie na ctrl+c, gdzie filarem jest jeden wielokrotnie powielany link. Sam mam taką kierownice u siebie zamontowaną i nie mam zamiaru jej zmieniać bo wiem, ze jest całkowicie bezpieczna Chyba, że będzie to podparte konkretnym udokumentowanym przypadkiem. 100% pewności ? prawdopodobieństwo nieodpalenia poduszki podczas wypadku jest tak duże, że na 100 wyprodukowanych poduszek fabryka ma obowiązek testować jedna.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
siemian TABLICE !
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
to juz niemoga czesci produkowac do tego modelu ? hmm ?
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
JEDEN PRZYPADEK, kopiuj dalej ślepo linki wypowiedzi swoich forumowych guru z za oceanu. Masz dość mierne pojęcie o zasadach działania układu SRS a śmiecisz najwięcej w tym wątku.
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
uszkodzony pas przedni brak wystrzału http://allegro.pl/okazja-audi-2003-a4-b6-kombi-2-5-163km-manual-naw-i2070629875.html[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 14:23_________________________________________________uwazam ze jak narazie to sa same brednie niczym niepodparte dowodowo, jakieś cytaty z forum nierobia na mnie wrażenia, nawet niewiadomo kto to wypisuje, reasumując watek jest w punkcie wyjscia, nie ma 100% pewnesc ze odpali jak i 100% pewnosci ze nieodpali
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
kiery dalej niewidac, wszystko zamarzło
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
JUZ sie wszytsko da
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
bo w aucie na f nie maszczujnika siedziska pasazera, w b6 tez nie bylo, za to juz sa w b7 , najelpiej napisac do producenta poduszek TRW w polsce i sie dowiedziec co nie co
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
kolejność jest kolejnością wg producenta nioe mozna odpalic najpierw ladunku nr 2 bez detonacji ladunku nr1
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
* Nie wiemy czy podłączenie tylko jednego naboju w sytuacji awaryjnej spowoduje zadziałanie poduszki - nie wiemy czy sygnał "Ignite" z kontrolera airbag z B6 kompatybilny jest z poduszką z B7. jeśli kolega z AUDIZONE napisał, że podpiął dwa ładunki do jednej lini jaką ma sterownik w B6 to nie powinna sie zgadzać rezystancja całego układu i sterownik powinien zgłosić błąd , wiec pytanie JAK TO ZROBIŁ ? moze ktos zada mu to pytanie? [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 09:48_________________________________________________ciekawy artykuł http://airbag.com.pl/systemy/artykul.htm , nie wkleje go bo ACTA czuwa , zwrocic uwage trzeba na poduszki dwustopniowe
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
i co z tego ze b7 dlaczego nic nie wypaliło tez fabryka pewnie zle zamontowała poduszki, moze od b6 wsadzili ? Najpierw trzeba sie dowiedzieć właśnie dlaczego sie tak dzieje, jak dziala dokałdnie system a pozniej panikowac, na tysiace zmian ile przypadkowów opisano 2 ? 3? mojemu znajomemu w nowym bmw w 2004 roku przy predkosci 100km/h samoczynnie wystrzeliła poduszka , fabrycznie zamontowana Gdzies tam u nas na forum jest przypadek nie otworzenia sie poduszki ale zauważcie żadna poduszka nie uległa detonacji w tym pojeździe a w b6 zawsze leca 2 pasazera i kierowcy. facet z niebieskiego auta podpiął 2 ładunki jak ?! w jaki sposób to zrobił ? nie napisał. do detonacji ładunku potrzebnych jest wiele składowych ktore sterownik interpretuje poduszka nie ma wystrzeliwać w każdym przypadku. Flyer a ty czego sie boisz i tak jezdzisz na bombie 2.7 bi co to ma byc, tego nigdy nie bylo w takim nadwoziu jak sie zachowa to auto podczas wypadku ? wiesz ? nie wiesz, nie masz pojęcia. a nagle pomyślałeś o airbagu[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 20:59_________________________________________________Taki test zeby byl wiarygodny praktycznie jest nie do wykonania w naszych warunkach. co do foteli poduszki nie roznia sie niczym sa dokladnie takie same, z tym ze "taniej" otiwerały sie w b6
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
nie da się w b6 podpiąć 2 ładunków i nie mozna tego robic, pojazd kolegi , zadna poduszka nie eksplodowała zderzak maska lampa blotnik zawieszenie(uszkodzona konkretnie felga) slupek drzwi do wymiany, pytanie dlaczego ?
-
1989 Audi Coupe Quattro 20V Turbo
gregory zwracam honory , nieiwedzialem ze istnial 2.0 5 R, to teraz naprawde musi byc wypas
-
[B5 AHU] Auto na ciepłym silniku nie pali, czasem gaśnie podczas jazdy
a cos ty kupił auto w holandi i zawizol je do norwegii, bedzie je tam rejestrował ? 95 rok ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
zeby to online z niemcownią Cie kiedys nie zgubiło
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
a audizone to jakas wyrocznia ? nawet nie opisał jak podlaczyl szeregowo czy równolegle ? te oba ladunki , jesli tak zrobil do sterwonika b6 to co na to rezystancja ? , po prostu bzdury a wy je powielacie [br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 10:49_________________________________________________ocyzwisci trzeba stanowisko zbudowac to nie takie proste, poduszka sterownik sensor i okablowanie to umeścic na stanowiski, wygenerowac odpowiednie przecizenie itd kolo 2tys zł spokojnie to ma musialby byc test wykonany jak w labolatorium zeby mozna bylo sie na nim wzorowac,