Treść opublikowana przez czaki22
-
[B6 AVJ] Wymiana pompy paliwa o innej koncówce
troche żle uslyszales , nie kupuj uzywanej pompy p[aliwa, bo wywalisz kase w bloto
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
no masakra:) bedziesz zmienial kolor ? na jakis mat bdu
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
:0 wkrotc zapodam dodatkowe foto wersalu w środku
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
powoli czasu nzajde i dam
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
konkurent : body mi sie jego niepodoba
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
zmiany foto
-
[ALL B6] A4 2002 1.8 t multitronik -po programie pali za dużo
porobie tylko znowu czasu brakuje
-
[ALL B6] A4 2002 1.8 t multitronik -po programie pali za dużo
zaleje od rezerwy do rezerwy i sprawdze w ten sposob no chyba ze, tak program jest powalony ze ecu wysyla niepoprawne dane do licznika , no niewiem ale chyba mozliwe to jest
-
[ALL B6] A4 2002 1.8 t multitronik -po programie pali za dużo
no tak, najlepiej wgrac orginał, tylko ten koles mi go jeszcze nie wyslal, shit jego mac wtedy porownac i zrobic od nowa tak jak ma byc
-
[ALL B6] A4 2002 1.8 t multitronik -po programie pali za dużo
kanal 32 sprawdzony wartosci to 0,8% i 2.3 i ta 2 pozycja z czasem spadłana 1.6%, jakies pomysły ? czyli jesli przeplywka ok lambda ok, to program musi byc bardzo nie ok, na ssaniu jak stanolem chwile na switałch fir wywalił 24 litry , pozniejj sie normuje po miescie w granicach 11-15 l nieraz 16,[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 10:05_________________________________________________powiem ze ze duza roznica temp na zewn i dosc spora czuje roznice
-
[ALL B6] A4 2002 1.8 t multitronik -po programie pali za dużo
003 030 031
-
[ALL B6] A4 2002 1.8 t multitronik -po programie pali za dużo
nie prosze nie wiem wiem wiem szukam orginalu bo koles za 2 tygodnie wraca i mi wysle dopiero shit a pilnie mi trzeba do sterowniak 8e0 909 518 N tak gowno tłoczy moja turbawka h... nie program, porobie logi jak kolega wczesniej mowił i zoabczymy moze cos uwalone jest wieczorem wzucam reszte do oceniania
-
Audi S4 B5 Nogaro Blue
98 rok
-
[ALL B6] A4 2002 1.8 t multitronik -po programie pali za dużo
nie pytaj niebede kogos szkalował narazie bez podstawnie, jak dojde i zrobie tak jak ma byc to powiem kogo unikac
-
[ALL B6] A4 2002 1.8 t multitronik -po programie pali za dużo
nienei sam soft i faktycznie na poczatku jest za duzo przez to pali jakis 2-3 litry za duzo, dzisija wiczorem zrobie logi z kanalow ktore Ci potrzebne są, i raczej do 180 koni to nie jest podobne , te logi w blokach czy basic set . ?
-
[ALL B6] A4 2002 1.8 t multitronik -po programie pali za dużo
Czyli wyglada ze to gowno nie program ?
-
[ALL B6] A4 2002 1.8 t multitronik -po programie pali za dużo
grupa 115 na ogniu i na multitronicu
-
[ALL B6] A4 2002 1.8 t multitronik -po programie pali za dużo
ok zrobie na postoju a podczas jazdy ? najakich zrobic?
-
[ALL B6] A4 2002 1.8 t multitronik -po programie pali za dużo
a4 2002 1.8 t multitronik po programie pali za duzo,(tj nieraz 20 litrów wyskoczy, nieraz jest w normie) albo po pseudo programie i raz jedzie raz niejedzie niewiem co jest,wracam do orginalnego softu zrobilem logi statyczne wg wytycznych ztym, ze nie weim czy prawidlowo to wykonałem, niech ktos zapoda wzrokiem, moze cos nie tak nieteges z moja maszynka, stawiam na gowniany pseudo program 003 003basic 004 004 basic 011 014 018 023
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
no nie robia
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
w sumie to nas bylo 6 lub 7[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 10:08_________________________________________________dobra a teraz chcemy zrobic razem z rzeszowem spota ! kto chetny jakis termin moze sobota moze niedziela, walic propozycje[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 10:09_________________________________________________http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/webredir/?id=2860/ to jest to miejsce kolo 10-12 zł od osoby bedzie muzyka gril parowki we wlasnym zakresie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
heja pany robimy razem spotowanko ? cos z grilem jakas sobota moze neidzial daj cie znac jaki dzien czy sa chetni itd , ja sie zapytam u nas na polu namnitowym, zeby jakis gril byl i muza tak na caly dzien z rodzinkami[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 10:12_________________________________________________http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/webredir/?id=2860/ to jest to miejsce kolo 10-12 zł od osoby bedzie muzyka gril parowki we wlasnym zakresie kwestia terminow kiedy komu pasuje
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
do 21 stalismy i gadalismy niezle
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
poluje juz dlugo na sama tube bose dla klienta , i d*pa, dajcie info jak by ktos mial
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jasno dluzej jest, mozna sie pokiwac panowie wysylam sms-y , duzo ludzi nie zdazy na 18, robmy o 19 trudno bedziesz krocej, spocik 19 godzina , piatek 27 maja