Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. smsy były rozesłane
  2. napenwo masz błedy , sprawdz sterownik abs, i tablice przyrzadów
  3. tak pociagasz dosoebi przycisk i ciagniesz wszystko doóry, jak chcesz mam sliczna pikowana
  4. pieprzona bateria:) agdzie reszta jest posprzedawalalifurmanki czy jak ?
  5. teraz wywal wsyztskie bledy i sprawdz co sie pojawia dalej, ktos olewał serwisowanie pojazdu i teraz zaplacisz za to
  6. biedactwo , pewnie telelfon sie zgubił,
  7. po co sprawdzacie jak ja juz tego z tone sprzedałęm i dawno temu sprawdziłem
  8. u mnie swozen/ ośka ta plastikowa na dole oparcia skrzypi, problem znika prawie jak ktos siedzi, prawa strona ta wieksza czesc oparcia
  9. a zadzwon do sopy oni maja tego na tony i kup
  10. ty kolego grucha po co ty wogole pytasz ludzi co siedzieje u ciebie nie tak, masz jak byk napisane WSZYSTKIE CEWKI SA DO WYMIANY, a ty wymieniasz swiece, koła sobie wymień może sie poprawi .
  11. i dobrze poniedziałek 27 grudnia, godzina 18 gemini park strefa czerwona
  12. miltek robi robote, niezłe modowanie[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 19:37_________________________________________________pozatym nie mowcie o cenach,ze 4 tys to duzo, po prostu kwasówka taki wyrób i renoma kosztuje, duza czesc chce modowac za darmo a ja dosc dobrze wiem cos o tym
  13. moduł z A6 nie pasuje do A4
  14. no mi tez i nagłowek tez pasuje wszystko pasuje:)[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 15:35_________________________________________________tojak 27 godzina 18 strefa czerwona gemini ?? co wy na to jerzyk ? uu? ?
  15. czaki22 odpowiedział(a) na jankazas temat w Audi
    no fajny look jak w orginale s2, nie gazuj go przypadkiem,
  16. ale jak ci elelktrycy sprawdzali wiazke ? rozbierali auto na czesci hmm ? bo inaczej wiezki nie sprawdzisz, pozciagaj, osłone na nogi kierowcy , schowek tunle zdemontuj i szukaj nietypowaej skrzynki na ktore nie ma nigdzie loga audi , moze ona nawet byc pod tylna kanpa, z tyłu koło wiazki do woofera, itp itd wszedzie ,
  17. ale zachowanie ww kolegi IceMan83 typowa dla układow alarmowych/antynapadowych, niedawno kjolega mial podobnie ale z silnnikiem odpalał i gasło, nieraz z robił 20km i znowu gasło, uszkodziła sie centralka systemu alalrmowego działajace z wykozystaniem lini CAN - oczywiscie wszytskie te opisy to domniemania, jelsi problem bedzie dalej sie nasiła, jedz do sserwis, najepiej wszytskie sterowniki na stole licznik, silnika i skrzyni, i monitorowac działanie, a moze dodałes cos do auta , jakis inny sterownik/modoł, moze jest uszkodzony i zakloca prace innego sprzetu [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 20:41_________________________________________________kolego sprawdz kodowanie ECU silnika czy przypadkiem jest poprawnie zakodowany do skrzyni automatycznej
  18. podswietlenie jest a kodowanie zostalo z concerta. kodowanie czego z concerta ci zostało, ? sterownik RNS-e uczy sie VNIU pojazdu w ktorym wpisano safe code, po co zmienilaes rozmiar kol jak robi to sam rns , vag 409 może sie łaczyc starym protokołem co dla niektorych sterownikow zle sie moze skonczyc,
  19. masz jakis system allarmowy badz cos w samochodzie? odlacz go fizycznie, amoze niewiesz nawet zemasz, sprawdzic trzeba , ponadto ztrezba zweryfokowac polaczenia od licznika do skrzyni , a mechanicy jak to robili ?[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 16:15_________________________________________________asuto - kolego nic nie da odpalenie zaplony sprawdzisz tylko z emneij wiecej jest ok, sterownik dos prawdzenia potrzebuje rozruch mechaniczny skrzyni, jak zalejesz nieuszczelniony sterownik olejem kupisz sobie nowy
  20. co do torxa prosto mozna go "zrezac" wyciągcie troche trzpienia z rękojesci na siłe
  21. to 27 lub 28 lub 29 kolo godziny 18 gdzies w jakims podziemiu , wypowiadac sie bo nigdy do spota niedojdzie :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.