Treść opublikowana przez czaki22
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
tak... miałes golasa, teraz sie to zmieniało
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
smsy były rozesłane
-
[B6 AWX] Problem z wykasowaniem błędu
napenwo masz błedy , sprawdz sterownik abs, i tablice przyrzadów
-
[ALL B6] Wymiana gałki multitronica
tak pociagasz dosoebi przycisk i ciagniesz wszystko doóry, jak chcesz mam sliczna pikowana
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
pieprzona bateria:) agdzie reszta jest posprzedawalalifurmanki czy jak ?
-
[B6 AVJ] Szarpie, przerywa, gaśnie, chodzi na 3 gary
teraz wywal wsyztskie bledy i sprawdz co sie pojawia dalej, ktos olewał serwisowanie pojazdu i teraz zaplacisz za to
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
biedactwo , pewnie telelfon sie zgubił,
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
umpcy umpcy jest już, czy jeszcze nie ?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
po co sprawdzacie jak ja juz tego z tone sprzedałęm i dawno temu sprawdziłem
-
[ALL B6] Trzeszczące mocowanie tylniej kanapy
u mnie swozen/ ośka ta plastikowa na dole oparcia skrzypi, problem znika prawie jak ktos siedzi, prawa strona ta wieksza czesc oparcia
-
[B6 AVF] Gdzie zamówić olej do skrzyni online
a zadzwon do sopy oni maja tego na tony i kup
-
[B6 AVJ] Szarpie, przerywa, gaśnie, chodzi na 3 gary
ty kolego grucha po co ty wogole pytasz ludzi co siedzieje u ciebie nie tak, masz jak byk napisane WSZYSTKIE CEWKI SA DO WYMIANY, a ty wymieniasz swiece, koła sobie wymień może sie poprawi .
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
i dobrze poniedziałek 27 grudnia, godzina 18 gemini park strefa czerwona
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
miltek robi robote, niezłe modowanie[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 19:37_________________________________________________pozatym nie mowcie o cenach,ze 4 tys to duzo, po prostu kwasówka taki wyrób i renoma kosztuje, duza czesc chce modowac za darmo a ja dosc dobrze wiem cos o tym
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
moduł z A6 nie pasuje do A4
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no mi tez i nagłowek tez pasuje wszystko pasuje:)[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 15:35_________________________________________________tojak 27 godzina 18 strefa czerwona gemini ?? co wy na to jerzyk ? uu? ?
-
Audi Coupe 1990 7A
no fajny look jak w orginale s2, nie gazuj go przypadkiem,
-
[B6 AVF] GJA multitronik naprawa sterownika - VAG błąd 17090
ale jak ci elelktrycy sprawdzali wiazke ? rozbierali auto na czesci hmm ? bo inaczej wiezki nie sprawdzisz, pozciagaj, osłone na nogi kierowcy , schowek tunle zdemontuj i szukaj nietypowaej skrzynki na ktore nie ma nigdzie loga audi , moze ona nawet byc pod tylna kanpa, z tyłu koło wiazki do woofera, itp itd wszedzie ,
-
[B6 AVF] GJA multitronik naprawa sterownika - VAG błąd 17090
ale zachowanie ww kolegi IceMan83 typowa dla układow alarmowych/antynapadowych, niedawno kjolega mial podobnie ale z silnnikiem odpalał i gasło, nieraz z robił 20km i znowu gasło, uszkodziła sie centralka systemu alalrmowego działajace z wykozystaniem lini CAN - oczywiscie wszytskie te opisy to domniemania, jelsi problem bedzie dalej sie nasiła, jedz do sserwis, najepiej wszytskie sterowniki na stole licznik, silnika i skrzyni, i monitorowac działanie, a moze dodałes cos do auta , jakis inny sterownik/modoł, moze jest uszkodzony i zakloca prace innego sprzetu [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 20:41_________________________________________________kolego sprawdz kodowanie ECU silnika czy przypadkiem jest poprawnie zakodowany do skrzyni automatycznej
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
podswietlenie jest a kodowanie zostalo z concerta. kodowanie czego z concerta ci zostało, ? sterownik RNS-e uczy sie VNIU pojazdu w ktorym wpisano safe code, po co zmienilaes rozmiar kol jak robi to sam rns , vag 409 może sie łaczyc starym protokołem co dla niektorych sterownikow zle sie moze skonczyc,
-
[B6 AVF] GJA multitronik naprawa sterownika - VAG błąd 17090
masz jakis system allarmowy badz cos w samochodzie? odlacz go fizycznie, amoze niewiesz nawet zemasz, sprawdzic trzeba , ponadto ztrezba zweryfokowac polaczenia od licznika do skrzyni , a mechanicy jak to robili ?[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 16:15_________________________________________________asuto - kolego nic nie da odpalenie zaplony sprawdzisz tylko z emneij wiecej jest ok, sterownik dos prawdzenia potrzebuje rozruch mechaniczny skrzyni, jak zalejesz nieuszczelniony sterownik olejem kupisz sobie nowy
-
[ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek
fajny wózek, film na 6+ ,
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
co do torxa prosto mozna go "zrezac" wyciągcie troche trzpienia z rękojesci na siłe
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to 27 lub 28 lub 29 kolo godziny 18 gdzies w jakims podziemiu , wypowiadac sie bo nigdy do spota niedojdzie :>
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
bo akjm ma to odemnie , generalnie w styczniu będą mam juz 2 zestawy odłożone