Treść opublikowana przez czaki22
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
mozna tak zrobic, ja jestem za ! ankiete poprosze dot. tego tematu
-
[ALL] Czy w Audi często występują uszkodzenia cylindrów przy dużych przebiegach ?
bzdura i to totalna sprzedałem kolo 8 silników i jeszcze mi ludzie dziękowali i cieszyli sie ze wsyztsko ok zazwyczaj adr-y niemialem zadnej reklamacji nikt niemial jeszcze pretensji
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nieno:) ci co maja dostac to dostana
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panie i Panowie w sobote bedzie Ykk w rzeszowie i bedzie 3 "luźne" loga* *patrz baner
-
[ALL] Czy w Audi często występują uszkodzenia cylindrów przy dużych przebiegach ?
za 2 tys spokojnie sprawny silnik kupujesz
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
trzeba by było, chociaz zapał niektorych jest porażający, pojawiaja sie badz odzywaja sie gdy pojawia sie problem w aucie[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 15:45_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=ahVu5mrXMYQ hornet za kółkiem:)
-
[B5 AGB] Moja czarna, śliczna S4 :-)
ładny samochód i ładnie utrzymany to widać , wg mnie ale to tylko wg mnie ! te chromy na klakach nie robia, juz ładniej by było chromy ale lusterka, pozatym zrób cos z lampami z chomologacją DOT,
-
[B5 ALF] Wrażenie z użytkowania silnika 2.4 V6 5V
patrzyłem na swoj az 16 koni za 300 eu:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no raczej troche cie zaskoczyła:) ja wstaje dzisiaj a tu normalnie styczen za oknem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no spokojowo udany powiem i jest nowa miejscówka:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no i spotowa pogodynka
-
[B5 AEB] Koszt wymiany przekładni kierowniczej
ja zmieniałem wczoraj, kupiłem w łodzi, na necie maja ofertę, pisemna gwarancja 12 m-cy przyszła założyło się i kupa! ale nie wiedziałem, że sie odpowietrzyć musi i zacząłem robić jazdę gościom przez telefon , zrobiłem 40 km i jest prawie gitara, pojeżdżę tydzień i zwrócę swoja, osobno paragon na kaucje jest wystawiony, koszty magla 935 z przesyłka płyn 22 zł wymiana 150 50 zł osłony gumowe i objemki od tego 395 odejmę jako zwrot za stara maglownice, no i dojdzie ustawienie zbieżności 50zł- 60 zł
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
godzina zero to 12 w nocy, terminu narzie nie zmieniamy , ale trwaja negocjaje w jego sprawie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
w sobotę śnieg z deszczem w niedziele to samo takie spoty mc donald w przebudowie wszytsko górke po prostu do d*py, moze na piatki o na godzi ZERO przełożymy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
drool logoska prosze zamowic
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hornet, niegadaj jak ci z kija cieknie:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
co jest ?! a gdzie reszta sie podzial ludziska ? nitk sie nie chce pokazywac ? czasu nie maja:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jakas ciekawą ankiete poprosze,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
pooda syf padła mi prawdopodobnie przekladnia
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
konrad zabrac logosa ci ? na spota bo chyba bedziesz? ja napewno
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
zapakuj go:) to ci powiem)[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 20:44_________________________________________________zapraszamy na spocika TARNÓW 7 MARZEC 2009 MC donald 16:00 to juz najbliższa sobota !
-
[B5 AHU] Moja A4 1.9 TDI 1999 ( Felgi RS4 18", Xenon , ) :))))
szkoda tylko ze kiera z "dziwnej" strony, ładne auto
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
na urodziny klubu napenwo na jeden dzien mozna wpasc będe przejazdem to odwiedze towarzystwo, mam pytanie czy bylby ktos zainteresowany na spocie http://www.a4-klub.pl/smf/logo_wersja_chromowana_metalowa_lakierowana_dwukolorowa-t56021.0.html jak tak to piszcie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hornet i podnośnik słupowy, zmłodzimy cos na spocie:)[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 07:50_________________________________________________no i cisza
-
[B6 AMB] Dane techniczne 1.8T AMB
do 120 o to chwilowo to max z tym spalaniem powyzej juz chla jak alkocholik, takie juz niestety prawa fizyki sa, z oporami powietrza i toczenia nie ma zartów, chyba ze to tunel próżniowy:)