Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dygu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dygu

  1. Dygu odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    siwy zapodaj zdjecie wtyczek od tej manetki moze masz przedliftowa ja chetnie sie zamienie
  2. nie polecam tego goscia z allegro kupilem u niego wklady do passata b5fl 04 i nie pasowaly wklady mniejsze i w ogole mocowanie nie kompletne koles sam wycina szklo i nakleja maty - jednym slowem lipa fakt ze mam mu to szklo odeslac i ma mi zwrocic kase, ale jak bedzie za kilka dni sie dowiem
  3. mega projekt, jestem pelen podziwu zwlaszcza ze wiekszosc robiles sam
  4. nie ma problemu bralem od niego dwa razy i zawsze bylem zadowolony
  5. kolego czy tak trudno przeczytac kilka stron tego watku?? na stronie 5 masz wszystko opisane, dlugo bys nie szukal...
  6. Panie drozyzna za 26pln ja kupowalem podgrzewane niebieskie asferyczne do przedlifta odezwij sie do kolegi o nicku Kliku na forum AKP (audi klub polska) moze jeszcze ma
  7. moj ADR ma 220tys przelotu i jak narazie w silniku nic nie robilem, nigdy mnie nie zawiodl chyba to jeden z lepszych silnikow w audi
  8. raczej jest mozliwosc bo ludzie sprzedaja same maty. nikt nie wie?? tyle osob dokladalo maty i nikt nie chce sie wypowiedziec??
  9. podpinam sie pod pytanie
  10. Dygu odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    przeciez napisalem ze kupilem caly komplet... za montaz wezme sie jak zrobi sie cieplo
  11. Dygu odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    czyli tak pi razy drzwi montaz tempomatu w benzynie to koszt okolicy 500zl ?? montowal ktos ile czasu schodzi srednio? duzo z tym babrania?? w benzynie oczywiscie niekoniecznie 500 ja za swoj komplet z wiazka zaplacilem 250 plus montaz ale to ogarne z pawlo a możesz wstawic foty tych gratów co zakupiłes za et 250 zł i po ich założeniu ma brykac tempo ? http://postimage.org/image/zfxrekruf/ http://postimage.org/image/kk8vhuc53/ http://postimage.org/image/4w7ob1wjb/ ma brykac bo to caly komplet
  12. Witam zastanawiam sie czy maty ze zwyklych foteli beda pasowac do kubelkow? przerabial juz ktos taki manewr?? kubelki z regulcja ledzwiow stolki bez. bylbym wdzieczny za informacje pozdr
  13. ja regenerowana maglownice wzialem z Michałowic dostałem gwarancje na rok i musialem oddac swoja stara, koszt 500pln tyle ze do b5 firma zwie sie APM jezdze juz pol roku i nie ma problemow
  14. Dygu odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    czyli tak pi razy drzwi montaz tempomatu w benzynie to koszt okolicy 500zl ?? montowal ktos ile czasu schodzi srednio? duzo z tym babrania?? w benzynie oczywiscie niekoniecznie 500 ja za swoj komplet z wiazka zaplacilem 250 plus montaz ale to ogarne z pawlo
  15. Dygu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    juz sobie poradzilem adaptacja immo byla potrzebna immo nie kluczykow
  16. kolego podepnij vaga wejdz w kanal 25 immo nastepnie adaptacja 10 kanal 00 wprowadz wartosc 0 zatwierdz i bedzie dzialac u mnie pomoglo ps. jak nie bedziesz mogl wpisac wartosci poprostu wpisz kanal 00 i odrazu zatwierdz dobrze ze mamy takich klubowiczuw jak Pawlo niech ich bog blogoslawi :)
  17. Dygu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    postapilem wedlug instrukcji i dalej d*pa samochod nie odpala i mruga kontrolka :/ co to moze byc?? vag laczy sie normalnie ze sterownikiem nie mozna usunac bledu 01177. co robic?
  18. sory za odgrzebanie kotleta ale nigdzie nie ma info na ten temat ta czerwona wtyczke do poduchy jak podlaczyc kablem do dolu czy kablem do gory???
  19. jak cos moge pomoc Ci wyrezac pelny fis tylko manetke musisz dokupic reszte mam
  20. taki stary nie jestes a ze mnie sie smiales ze jezdze a4
  21. Robi witamy na pokladzie choc dalej nie wierze ze kupiles a4 i to jeszcze w gnoju :P plus za q i recaro pozdro
  22. sliczna zapodaj wiecej fot zazdroszcze quattro ps. mozna wiedziec ile Cie wyniosla na pw jesli to nie tajemnica ?? pozdro i zycze bezawaryjnej jazdy
  23. a zeby podlaczyc do przedlifta manetke tempo od polifta trzeba postapic identycznie ale w droga strone?? z wtyczki 3 pinowej polaczyc kable z manetka od wycieraczek?? pozdr i prosze o szybka odp
  24. zacznij od regulacji swiateł mi tez sie na poczatku wydawalo ze xenon swieci slabiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.