Treść opublikowana przez Dygu
-
Montaż tempomatu A4 B5
siwy zapodaj zdjecie wtyczek od tej manetki moze masz przedliftowa ja chetnie sie zamienie
-
[ALL B5] Czym się różnią wkłady lusterek przedlift i polift?
nie polecam tego goscia z allegro kupilem u niego wklady do passata b5fl 04 i nie pasowaly wklady mniejsze i w ogole mocowanie nie kompletne koles sam wycina szklo i nakleja maty - jednym slowem lipa fakt ze mam mu to szklo odeslac i ma mi zwrocic kase, ale jak bedzie za kilka dni sie dowiem
-
1989 Audi Coupe Quattro 20V Turbo
mega projekt, jestem pelen podziwu zwlaszcza ze wiekszosc robiles sam
-
[ALL B5] Czym się różnią wkłady lusterek przedlift i polift?
nie ma problemu bralem od niego dwa razy i zawsze bylem zadowolony
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kolego czy tak trudno przeczytac kilka stron tego watku?? na stronie 5 masz wszystko opisane, dlugo bys nie szukal...
-
[ALL B5] Czym się różnią wkłady lusterek przedlift i polift?
Panie drozyzna za 26pln ja kupowalem podgrzewane niebieskie asferyczne do przedlifta odezwij sie do kolegi o nicku Kliku na forum AKP (audi klub polska) moze jeszcze ma
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
moj ADR ma 220tys przelotu i jak narazie w silniku nic nie robilem, nigdy mnie nie zawiodl chyba to jeden z lepszych silnikow w audi
-
[ALL B5] Maty podgrzewające z "tapczanów" do kubełków?
raczej jest mozliwosc bo ludzie sprzedaja same maty. nikt nie wie?? tyle osob dokladalo maty i nikt nie chce sie wypowiedziec??
-
[ALL B5] kontrola przepalenia zarowki jak dorezac ?
podpinam sie pod pytanie
-
Montaż tempomatu A4 B5
przeciez napisalem ze kupilem caly komplet... za montaz wezme sie jak zrobi sie cieplo
-
Montaż tempomatu A4 B5
czyli tak pi razy drzwi montaz tempomatu w benzynie to koszt okolicy 500zl ?? montowal ktos ile czasu schodzi srednio? duzo z tym babrania?? w benzynie oczywiscie niekoniecznie 500 ja za swoj komplet z wiazka zaplacilem 250 plus montaz ale to ogarne z pawlo a możesz wstawic foty tych gratów co zakupiłes za et 250 zł i po ich założeniu ma brykac tempo ? http://postimage.org/image/zfxrekruf/ http://postimage.org/image/kk8vhuc53/ http://postimage.org/image/4w7ob1wjb/ ma brykac bo to caly komplet
-
[B5 AHU] Zegary sprzed na polift, konsola z nawigacja
w jaki sposob?? prosze o pw
-
[ALL B5] Maty podgrzewające z "tapczanów" do kubełków?
Witam zastanawiam sie czy maty ze zwyklych foteli beda pasowac do kubelkow? przerabial juz ktos taki manewr?? kubelki z regulcja ledzwiow stolki bez. bylbym wdzieczny za informacje pozdr
-
[ALL B6/B7] Maglownica - używana czy regenerowana?
ja regenerowana maglownice wzialem z Michałowic dostałem gwarancje na rok i musialem oddac swoja stara, koszt 500pln tyle ze do b5 firma zwie sie APM jezdze juz pol roku i nie ma problemow
-
Montaż tempomatu A4 B5
czyli tak pi razy drzwi montaz tempomatu w benzynie to koszt okolicy 500zl ?? montowal ktos ile czasu schodzi srednio? duzo z tym babrania?? w benzynie oczywiscie niekoniecznie 500 ja za swoj komplet z wiazka zaplacilem 250 plus montaz ale to ogarne z pawlo
-
Immobilizer
juz sobie poradzilem adaptacja immo byla potrzebna immo nie kluczykow
-
[ALL B5] Mruga immo bład ecu -17978 immo - 01177
kolego podepnij vaga wejdz w kanal 25 immo nastepnie adaptacja 10 kanal 00 wprowadz wartosc 0 zatwierdz i bedzie dzialac u mnie pomoglo ps. jak nie bedziesz mogl wpisac wartosci poprostu wpisz kanal 00 i odrazu zatwierdz dobrze ze mamy takich klubowiczuw jak Pawlo niech ich bog blogoslawi :)
-
Immobilizer
postapilem wedlug instrukcji i dalej d*pa samochod nie odpala i mruga kontrolka :/ co to moze byc?? vag laczy sie normalnie ze sterownikiem nie mozna usunac bledu 01177. co robic?
-
[ALL B5] Co to za płytka w środku kierownicy s-line i jak podłączyć poduszkę ?
sory za odgrzebanie kotleta ale nigdzie nie ma info na ten temat ta czerwona wtyczke do poduchy jak podlaczyc kablem do dolu czy kablem do gory???
-
[B5 ATJ] Powrót do czterech pierścieni :)
jak cos moge pomoc Ci wyrezac pelny fis tylko manetke musisz dokupic reszte mam
-
[B5 ATJ] Powrót do czterech pierścieni :)
taki stary nie jestes a ze mnie sie smiales ze jezdze a4
-
[B5 ATJ] Powrót do czterech pierścieni :)
Robi witamy na pokladzie choc dalej nie wierze ze kupiles a4 i to jeszcze w gnoju :P plus za q i recaro pozdro
-
[B5 ADR] [B5 ADR] 1.8 quattro by Mushu123
sliczna zapodaj wiecej fot zazdroszcze quattro ps. mozna wiedziec ile Cie wyniosla na pw jesli to nie tajemnica ?? pozdro i zycze bezawaryjnej jazdy
-
[ALL B5] Montaż manetki przedliftowej do polifta - problem z kierunkowskazami
a zeby podlaczyc do przedlifta manetke tempo od polifta trzeba postapic identycznie ale w droga strone?? z wtyczki 3 pinowej polaczyc kable z manetka od wycieraczek?? pozdr i prosze o szybka odp
-
[ALL B5] Słabo świeci oryginalny xenon
zacznij od regulacji swiateł mi tez sie na poczatku wydawalo ze xenon swieci slabiej