Treść opublikowana przez bronekb5
-
[ALL B5] Ciężki wybór.
Ten wybór chyba nie taki ciężki, bierz nr 2 :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ojj widzę, że jak się pospinali Panowie na forum to ucichło. A pogoda za oknem cieszy... tylko nie mnie, bo nie mogę znaleźć opon do mojej nowej "feli" Panowie, nie znacie kogoś koło NS kto mógłby mieć jakieś używane dobre markowe opony 225/45R17 do sprzedania? Nie bardzo mam w tej chwili kaskę na nówki po 400 zł. pozdrawiam
-
[B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
No piękna, takie mody planuję w przyszłości, oprócz tych wszystkich zegarów w nawiewach - jednak nie wygląda cudownie wg. mnie.. ale daszek super, gałka od polifta świetna, cud miód Gratuluję
-
[B5 AEB] Moja niunia ;)
bardzo ładna, ale gdzie wnętrze? ja za czerwonymi nie przepadam ale Twoja się błyszczy.. Gratki! :oklaski:
-
Znaczenie ET Felgi
Będą ładnie wpasowane w linię auta, choć mogą być lekko szeroko, dla ludzi, którzy mają bzika na punkcie ustawienia fabrycznego opon :>
-
[ALL B5] quattro po lifcie - jakie felgi i opony
Kolego, 8 cali ET35 wchodzi w quattro z tyłu spokojnie ale nie ma co szarżować, Ja zakładam 7,5Jx17 ET40 i oponki 225/45R17 i powinno być ok. Jak bym miał zdjęcia to bym Ci podesłał ale to następny tydzień. Zresztą, taki temat był wałkowany na forum Popatrz na kolegów auta w dziale "pokaż swoje fele" albo poczytaj więcej ten dział "Felgi i Opony" i się dowiesz najlepiej.. PS. Ja w standardzie w moim Avancie mam felgę 7Jx16 ET43 i oponę 205/55R16 - jest to najlepsza i najtańsza opcja jaką możesz wybrać Jest odczuwalny komfort bo przy 1BE i polskich drogach to inaczej nie można nazwać...
-
[ALL B5] Felgi 17" TOORA z oponkami DUNLOP- Opłaca się? Proszę o pomoc
Szukaj ori. Taka moja opinia. Można znaleźć w bardzo przyzwoitej cenie. Choćby to - http://moto.allegro.pl/oryginalne-felgi-z-oponami-audi-letnie-i1530940879.html tu ET25 niestety trochę wystawać będą.. Albo: http://moto.allegro.pl/alufelgi-z-oponami-225-45-17-i1525567323.html no a tu trzeba dystanse: http://moto.allegro.pl/oryginal-audi-a4-a6-s-line-passat-5-112-polerowa-i1525182562.html
-
[ALL] Słupsk - sprawdzić opony (stary DOT)
Oj tam, oj tam Nie jeżdzę do "niemiaszków" - za mojej "kadencji" to autko autobahna nie widziało, jeżdzę głównie na miejscu, mało km, mam quattro - się równo gumy zużywają, są to 17", raz na miesiąc zrobię większą trasę jak 100 km naraz i to wszystko.. I mi nie chodzi o lans tylko o markową oponę :gwizdanie:, bo chińczyki by mnie nowe denerwowały a od tych nie będę oczekiwał cudów Sprawdzę, nauczę się, koszt nie jest wielki [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 10:44_________________________________________________Niestety opony zostały sprzedane, można temat zamknąć.
-
[ALL B5] Białe OZ do czarnego auta
Ja chciałem do mojego niebieskiego avanta białe zakładać i myślę, że całkiem ciekawy pomysł ale kwestia gustu, są tacy co będą zniesmaczeni.. choć powiem Ci, że mam takie małe poglądowe z B6 - może Ci coś przybliży.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak Artur wyjedzie z garażu to i ja się pojawię, oby już na 17"
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
No no, ładnie się prezentuje, kończ robotę i wyjeżdżaj z garażu to sobie pośmigamy na śniegu Nie mówiłeś, że zmieniałeś plastik od elektryki szyb? - też planuje czyszczenie swojego, to musimy pogadać. Do zobaczenia na drodze :>
-
[ALL] Słupsk - sprawdzić opony (stary DOT)
W sensie, skąd to wiesz?! Ja bym brał od razu ale rocznik gum jest spory, więc lepiej sprawdzić, zwłaszcza, że dziś u mnie pada śnieg jeszcze :> Mi chodzi bardziej o to czy guma nie sparciała i nie popękana czego na zdjęciach nie widać
-
[ALL] Słupsk - sprawdzić opony (stary DOT)
Dziękuje Tomku, chciałem tylko sprawdzić czy się nadają do auta, bo oszczędność jest spora a opony nie wyglądają źle. Będę pamiętał następnym razem, żeby się udać na spotową część forum z takim zapytaniem
-
[ALL] Słupsk - sprawdzić opony (stary DOT)
Dzięki, ale o to pytałem, o wysokość się nie boję, tylko o stan..[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 09:29_________________________________________________Okazuje się, że opony mają DOT 0304 co im daje niezły wiek. Ogólnie mają dobry stan i były założone a później leżakowały chwilę w Niemczech. Czy ktoś by się zdecydował takie opony kupić?
-
[ALL] Słupsk - sprawdzić opony (stary DOT)
Witam ciepło i serdecznie kolegów z forum, czy mógłbym łaskawie prosić kogoś ze Słupska o sprawdzenie mi oponek z aukcji: http://moto.allegro.pl/yokohama-225-45-17-najtaniej-i1515710235.html tylko czy się jeszcze nadają do założenia na sezon. Pozdrawiam
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Niestety Panowie moje B5 nie podlega ale bardzo miła Pani Joanna z ASO Audi powiedziała, że Audi raczej po 2001 roku to będą podlegać tej akcji, niestety nie udało mi się nic więcej dowiedzieć, gdyż wszystko mówi nr VIN
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Hehe.. No nie chwale, nie chwale.. tylko mówie jak jest :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Uuu.. właśnie, choć może na zimówkach masz troche racji - bałbym się. Ale tak jak Ty mam quattro, 1BE - więc twardsze i niższe od standardu, i lżejsze autko, i te 20 KM więcej
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A dlaczegóż to miałbym "wymięc" na zakrętach? Coś nie tak z moim autem?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie wiem jak wam ale mi dopiero na lwowskiej temperature złapał a wtedy już was dawno nie było.. a pojechalibyśmy sobie i zobaczyli co 1.8T potrafi
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
Ja jak kolega przeczekam weekend jeszcze ten, być może do końca miesiąca zakupię letnie kapcie i założę jak już będę pewny wiosny :>
-
[ALL B5] Co jest nie tak z tymi felgami?!
Może być tak, że były droższe ale gość nie mógł przez zime sprzedać i obniżył cenę myśląc, że może się uda.. a swoją drogą, ten znaczek VW szpeci Jakby był to cena 500 zł w górę. Nie są to też oryginały, może pogięte od wewnątrz albo jedna lekko pęknięta od wewnątrz. a może gość ma szczęście na "spady z ciężarówki" :> Poprosić więcej zdjęć z wewnątrz i się zobaczy. Ja kupiłem ostatnio ori Audi 17" za 700 zł
-
[B5 AEB] Czy to dobry pomysł do Avanta z 1BE (VT?)
Mam zamiar trochę pojeździć ale nie przekraczam 2000 km na miesiąc, więc nie będzie pewnie różnicy zwłaszcza, że głównie poruszam się "po miejscu" Ale jak założe LPG to może się w jakąś zagraniczną trasę wybiorę, chyba tak bardzo na komforcie nie straci, choć już jest twarda wg znajomych i ludzi, których wożę czasem. Chcę sobie 16" zostawić na zimę, bo obecnie na nich jeżdżę w moim B5.[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 11:10_________________________________________________Kupione, jak "znajde" opony i założę to dodam fotki :> temat można zamknąć
-
[INNE] Alusy 16" 5x112 ET 31 podejdą bez problemu do A4??
Nie trzeba dystansu nawet.
-
[ALL B5] Felgi do B5
Za szerokie koło i za duże ET, nie pomogą dystanse, chyba że 20 mm (ale ja jestem na nie )