Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wóda, blanty to może jak będzie pogoda to grilla zrobimy. nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To musisz litra kupić, zapojke i z 10 kubeczków plastikowych nabazgrane z Tapatalka I blanta bo ja po pijaku wracać nie będę; )Matka wie że ćpiesz!?nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To musisz litra kupić, zapojke i z 10 kubeczków plastikowych nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
5 nabazgrane z Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Niczym dr. House nabazgrane z Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Wiązki plecie jak fryzjerka warkocze nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ktoś kiedyś z tego co pamiętam jarzma podszlifował tam gdzie tarcza śmiga i wlazły, Zaciski nie mają za dużego znaczenia nabazgrane z Tapatalka Armi chyba jak jeszcze B5 miał, ale pewien nie jestem nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[emoji111] siema nabazgrane z Tapatalka
-
B6 DIVISION
jesteś zwycięzcąAlbo czytać nie potrafi nabazgrane z Tapatalka
-
B6 DIVISION
nabazgrane z Tapatalka
-
B6 DIVISION
No u mnie tylko tak jak na twoim foto między WG a wirnikiem popękało, gniazdo WG u mnie nie ruszone ,napisz do Deva to ci coś złoży może na coś większego się skusisz. nabazgrane z Tapatalka a juz ogarniete, zamowione, dobry rabat dostalem. DP tez juz leci. mam nadzieje ze krawat odzyje po niedzieliU kogo DP zamawiałeś, bo też się za wydech biorę? nabazgrane z Tapatalka
-
B6 DIVISION
No u mnie tylko tak jak na twoim foto między WG a wirnikiem popękało, gniazdo WG u mnie nie ruszone ,napisz do Deva to ci coś złoży może na coś większego się skusisz. nabazgrane z Tapatalka
-
B6 DIVISION
nabazgrane z Tapatalka Wstawił bym zdjęcie mojej ale coś nie bangla nabazgrane z Tapatalka
-
B6 DIVISION
P&p niewielkie są różniceA z a4 b5?Zoba w etce co byś na minę się nie wjepałnabazgrane z Tapatalka Albo w wątek modyfikacje 1.8t zapytaj nabazgrane z Tapatalka sa identyczne na pierwszy rzut oka, ale wszystkie co obejrzalem popekane. Zamowilem "nową"Gorąca strona standard, ja też mam popekaną u siebie ale tylko powierzchownie nie na wylot, pompuje tyle ile powinna nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[emoji113] piona nabazgrane z Tapatalka
-
B6 DIVISION
P&p niewielkie są różniceA z a4 b5?Zoba w etce co byś na minę się nie wjepał nabazgrane z Tapatalka Albo w wątek modyfikacje 1.8t zapytaj nabazgrane z Tapatalka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dziś będąc w Pieczyskach koło Koronowa dojrzałem a4 b5 avant przed lift całe czarne tzn. Lakier, grill ze znaczkiem i chyba szyby na ramkach klubowych numery zaczynały się GLE kojarzy ktoś? nabazgrane z Tapatalka
-
SPOTY OLEŚNICA
Auto już dawno sprzedane, kasa została wyłożona ale umowa nie spisana. Dlatego szukam czegoś a jeżdżę dalej swoją ex Typowy Miras nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[emoji111] siema nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zamuliłem, jutro ci napisze nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wjechałem jeszcze z pół metra luzu nad dachem nabazgrane z Tapatalka Na kartodromie też są gokarty nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie wiem czy wajdę. nabazgrane z Tapatalka nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pany a cena za głośniki ? na pw dawać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
chyba będę ale firmowym padalcem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
działają normalnie czy trzeszczą ,sprawdzałeś ?