Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. i piz*a na starej póki do niej się nie dobrałem to się turbo załączało a na tej w ogóle się nie załącza,jutro dalszy ciąg testów może wtyczki dobrze nie włożyłem,albo przekaźnik się spalił
  2. złożona jade testować
  3. no chyba aż tak źle nie będzie
  4. Panowie,miałem założoną N-ke o numerach 058906283C ta co kupiłem ma ten sam numer tylko końcówkę "F",jest jakaś różnica między nimi? czy mogę śmiało zakładać?[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 16:52_________________________________________________może ktoś mi udzielić odpowiedzi,bo chce ją zakładać i nie wiem
  5. a ja rozebrałem N-ke i popsułem do końca na przyszłość jak macie taką z blachą w kształcie "C" i w środku ten zaworek a na dole trójnik, tylko trójnik wystarczy wyciągnąć!! góry nie ruszajcie dodał bym zdjęcia ale nie zrobiłem wystarczy do tej operacji szlifierka,klej kropelka patyczek do uszu i WD-40 nie ten dział ale co tam.[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 20:57_________________________________________________a N-ke już zakupiłem,używkę jutro się podziele wrażeniami bo w mojej starej jak dmuchałem w najdłuższy króciec to nie czułem lekki opór a tu w ogóle nie mogę dmuchnąć i tak chyba powinno być czyli stara była trafiona.
  6. trzeba więcej takich wycieczek,nie znałem myśla od tej strony
  7. ja właśnie jestem na łuczniczce,a dokładniej KPSW
  8. jeździ, jeździ... prawie taka sama. poliftowa, srebrne relingi i grill ale ten sam kolor i też ciemne szyby z tyłu dokładnie
  9. ta była 5d
  10. jedrex pożyczałeś komuś samochód? albo taka sama po Bdg śmiga A3
  11. :jerk:
  12. już któryś raz jest wystawiona na ostatnim zdjęciu jest taka sama tylko bez naklejek i 300km też już była wystawiona :gwizdanie:
  13. no właśnie szukam wolnego terminu może następny weekend bo w ten odwiedzę BDG
  14. wolę jak mnie wciska w fotel nie przed TV tylko w samochodzie remont mieszkania sie kończy zacznie się modzenie
  15. tzn.?
  16. golfina też niczego sobie [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 22:40_________________________________________________N-ka zamówiona jak teraz będzie przerywać to chyba ją podpale
  17. taa... jak będziecie w 1.8T N75 rozbierać,to tylko trójnik odkleić wystarczy,za górę się nie bierzcie trzeba nową zamówić
  18. z tego co mówiłeś to policja ciebie dyma na trasie mandatami powiedzmy sobie szczerze....do normalnej jazdy te 90/110 KM styknie taa... to mój do wyczynowej
  19. Czyli pisząc po Polsku was na trasie no ale przy dystrybutorze ;( ale warto
  20. też nie mam kasy na mody może w ramach kompromisu sprzedamy Twoje Audi i wymodzimy moja żabke wilk będzie syty i owca cała w te parę kucyków :polew: to lepiej moją stadninę odświeżyć
  21. trzeba mieć albo czas albo kasę a ja nie mam ani tego ani tego
  22. ty,b2 zajmij się lepiej elektryką w żabie
  23. w dziale kolorowych już dawno zbluzgalismy to auto Wiśnia koleś co mi kata wycinał mówi że u Ciebie nie da się wywalić dlaczego?
  24. już mam upatrzony,ale jak coś to się odezwę ide działać z N-ką
  25. jak na razie remont w pokoju kończę,teraz się wezmę za "Odi"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.