Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. PABLO odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    Mamy kwalifikacje. Kubica 7 po pierwszej serii
  2. RS4 B7 jest NFS PRO STREET
  3. Wszyscy coś ostatnio zajęci
  4. Elo all Działo się coś ostatnio :?: Ale mamy pikny weekend
  5. sprzedałeś Tak, wczesniej juz poszła. Ale jak coś to popytam się czy ktoś jeszcze nie chce sprzedać Mały tuning http://pl.youtube.com/watch?v=ITnBKe05ZFY&feature=related[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 22:48_________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=1YFkPCcAcbg&feature=related
  6. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://pl.youtube.com/watch?v=1YFkPCcAcbg&feature=related
  7. Ja proponuje koledze Kezmo zrobić dokładniejsze fotki (przód) i będzie po sprawie czy są to soczewki czy nie
  8. Nie spać, zwiedzać
  9. Jeśli chcesz rezać na S4 to 3. Mi się podobają 2
  10. Normalnie dramat... Siedzimy, pijemy, nic się nie dzieje... Spoko wazne ze prawie cały skład jest na zlocie:) Czekamy na relacje ze zlotu;)[br]Dopisany: 31 Sierpień 2008, 02:02 am_________________________________________________Themon co jest? ??[br]Dopisany: 31 Sierpień 2008,
  11. Jarko i jak tam na zlocie?
  12. Panowie to jest dział oceniania A4ki "jelcza" czy dyskusja o osiągach waszych audic?!
  13. Czekamy na fotki
  14. Mnie nie będzie bo pracuje w Niedziele. jarko zapodajcie fotki z imprezy a nie mów ze są nudy [br]Dopisany: 30 Sierpień 2008, 11:50 am_________________________________________________O, zielony nas podgląda
  15. No chwilkę nie hulała ale teraz jest ok
  16. http://www.mediamarkt.pl/krakow/gazetka/ Ostatnia stronka, oprócz tego jeszcze będzie wiele innych [br]Dopisany: 28 Sierpień 2008, 19:26 _________________________________________________Na M1 się nie dostaniecie to zapraszam jak coś do mnie na Solvay
  17. Nie spać, zwiedzać No to panowie zapraszam jutro do Solvayu na wielką wyprzedaż, wszystko przygotowane
  18. Szerokości, jak dojedziesz to napisz Dziś widziałem R8 pod jubilatem :gwizdanie: Ja tez zaraz jadę tylko w kime bo przed 6 trzeba wstać.
  19. A myslałem ze Cuber tam wszystko wyrezał oprócz skóry i RNS-E To zes sie rozpisał irko
  20. Niezła sztuka Sliczny kolorek, ściągaj chlapacze tak jak koledzy proponują. A co do felg to lepiej 18" załóż bo nie jest obnizona i na pewno nie będzie dramatu bo duzo B5 jezdzi na takich felach A co konsoli to nie zastanawiaj sie tylko pakuj RNS-E Szerokości
  21. Spoko nie wiedziałem
  22. To juz wiesz jakie mozesz zrobić modyfikacje :> Chcesz na 18 jezdzić w zimie?? Pogratulować i szerokości
  23. Ładna sztuka Napisz jaką dokładnie masz opcję i jak dasz rade to zrob wiecej fotek Coś ostatnio modne te B7 Avanciki w S-Line Przesiadka tez niezła
  24. Wiesz Sokol miałem dyzur nocny Siema Nims Pablo wiesz juz cos o piatku ? Jasne http://www.mediamarkt.pl/krakow/gazetka/ Zapraszam w pt od 7:00 [br]Dopisany: 27 Sierpień 2008, 20:38 _________________________________________________ wiekszosc wyjechala na zlot A ty w który dzien jedziesz? [br]Dopisany: 27 Sierpień 2008, 20:39 _________________________________________________ Spoko do Niedzieli się wytrzyma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.