Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Panowie startujemy dzis o 23:00?? :>
  2. Bardzo ładna A4, podjęte zmiany przez ciebie tylko pokazują jak można łatwo odmłodzić B5 Szczególnie bardzo mi sie spodobały ramki i nakładki na lusterka od razu audiczka nabrała wyglądu. Jedynie co mi nie podeszło to przednie sreberko na zderzaku ale to kwestia gustu. Ogólnie super A4 :> P.S. Dużo było roboty z ramkami wokół szyb??
  3. Dla mnie sokolnh1 no.1 :th:
  4. Fajnie szykuje sie fajny sparing
  5. Ja z drugą połówką okolice Krakowa. Ale jeszcze na 100% nie jest pewne.
  6. Panowie gramy dzis bo jest troche osób chętnych na sparing
  7. Ja tez sie pisze, co do drugiej połowy to na 90% na tak. Takze prosze zapisac X2 I oczywiscie pokój 2 osobowy
  8. Widzę ze zlocik udany Następnym razem Kraków przyjedzie w większym gronie, macie to jak w banku. Pozdrawiam.
  9. MAX :oklaski: za pomysła Kolego wyżej dokładnie to ma być Allied Assault, bo nie wiem jak na tym co zapodałeś.
  10. Miałem szczeście juz kilka razy widzieć i przebadać to cudo w realu. CUBER :th: [no to odgrzałeś kotleta. Cuber narazie zamykam. jak będą jakieś nowe zmiany to krzycz.]
  11. Śliczna B6! Właściwy kolorek i ta opcja, poprostu marzenie. Miałem to szczeście ją przebadać w srodku, bajka
  12. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam. Dane poszły i czekam na wpis :th: Pozdrawiam
  13. Ja też jezdze na swiecach NGK od Kwietnia i rewelka. Polecam.
  14. PABLO odpowiedział(a) na Q3KinG temat w Audi A4 B6/B7
    Ja tez jezdze na Mobilu i nie narzekam, jest :th:
  15. Piękne lampki, naprawde koX! Dobrze ze je nie sprzedałes bo audiczka pieknie sie prezentuje na nich. ONLY LED Kolego mam dziwne uczucie że chcesz sobie ponabijać trochę postów - alv
  16. Ja wymieniłem miesiąc temu płyn, a raczej dolałem nowy M 6162. Wczesniej jak byłem w innej hurowni to chłop chciał mi wkleic półsyntetyka, gosc naprawde sie nie znał skoro wyraznie pisze na zbiorniczku ze zielony,mineralny. 1 litr w Intercarsie 30 zł.
  17. Hehe naprawde fajne nie które historie Ja mam od imienia Paweł, tak to juz zostało
  18. PABLO odpowiedział(a) na yogi_sc temat w Audi A4 B5
    Ja bym sie nie zabierał za przeróbkę lamp z B6, lepiej po II lifcie zapodaj jak Ci sie oczywiscie podobaja
  19. Ja tez tak planuje zrobic, najpierw ringi FK a pozniej sie pomysli co z ksenonami
  20. Ładna Audiczka. Zapodaj zmiany wymienione wyżej przez kolegów i bedzie koX. Zmieniałeś coś w silniku
  21. Ja raczej na 90% sie pisze. Bardziej wydaje mi sie ze 24 bedzie lepsza datą bo wtedy wiecej osób bedzie miało czas sie dostosowac do spota. Dobrze sie zapowiada :a4fan:
  22. Ładniutka Kolorek własciwy, fele spox i grill taki jak u mnie :> Tylko az się prosi aby przyciemnić szyby. Ogółem :th:
  23. Bardzo dobry pomysł, mój kumpel ma białego passata B5 i wszystkie szyby przyciemnił oczywiscie oprócz przedniej i wygląda :th: Tak samo biała A4 wyglądała by :> Ja mysle na wiosne przyciemnić szyby bo aż sie prosi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.