Treść opublikowana przez pawelwarsze
-
[B5 AHL] Fis, kabelek od spalania.
szukaj zoltego kabelka przy ECU co sillnik to inny pin
-
[B5 AEB] Podświetlenie zegarów po włączeniu zapłonu
u mnie tez sie swieca zegary po przekreceniu stacyjki. ale jak mialem ori zegary to normalnie dopierdo po wlaczeniu swiatel sie podswietlenie wlaczalo. moze ktos grzebal juz przy nich ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dobra panowie ostatnie pytanie 2 problemy, mianowicie swieci sie airbag nadal zapala sie po jakis 2 minutach od wlaczenia zaplonu napoczatku miga tak ze prawie tego nie widac ulamki sekund potem zapala sie na stale i swieci a dwa sposob na sensor na fisie zeby nie swiecil?, zegary to poliftowe s4 2001 rok
-
[B5 AHU] Nowy nabytek 1.9 TDI
troche nietypowa przesiadka z b6 ma b5 ale powodzenia z sprzecikiem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
pany tak na szybko gdzie jest sygnal spalania w ecu aeb 1996 rok 5 wtyczek ecu kopie temat i nic
-
[ALL] Audi A4 b5 1.9 TDI 2000 rok
chyba najlepsza rada to poogladac auta kolegow z forum a jak nie www.calibra forum .pl tylko znaczek łopla i jakas lotke na klape
-
[ALL B5] Srebrny klekot w sedanie ;)
kiera out i bedzie gicior
-
[B5 AHL] Swap silnika.
nie spasuje musisz cala wiazke razem z kompem i czujnikami przekladac z 1,8t
-
[B5 ADR] Przeróbka z quattro na ośke
dorwac skrzynie i most z 1.8t i tyle lepszy dostep do czesci itp
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
moze braz z bmw x1
-
[B6 AVJ] Turbo K03-29 do naprawy-jaka cena?
200-300zl
-
[B5 AEB] Zaślepienie odmy
witam czy w 1.8t można zrobić taki patent jak się robiło w wolnossących czyli zatkać w tym wypadku dolot w tipie i na ta metalowa rurkę dac jakiś filierek, czy to nie będzie żadnych negatywów przez to ? czyli falujące obroty czy co na chłopski rozum nic bo przecie powietrza nie będzie łapał ale te 1.8t to dziwne wynalazki i wiadomo niektórych rzeczy nie wolno im robić
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no tak ale wczesniej mialem zegary z 98 rok z fisem i wszystko bylo okej a teraz jak wsadzilem te poliftowe z esy to cos sie zepsulo :/
-
[ALL B5] Czy poliftowe drzwi pasują do przedlifta?
fajnie bedzie wygladac listwa szeroka i waska i do tego wyzej wspomiana klamka
-
[AEB B5] Pompka centralnego zamka nie działa
u mnie natomiast po otwarciu kluczykiem otwiera tylko dzwi kierowcy dopiero jak chwyce za klamke i otwieram dzwi reszta sie otwiera
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
panowie a co moze byc przyczyna slabiej swiecacego panelu klimy i przyciskow? Licznik 2000rok z s4
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
GTO co innego mowil ale juz drugi czeka na lakierowanie i tak
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dobra narazie ujebalem ten kabelek i go zmasowalem pozostaje problem sensor oleju :/ i air bag a temp plynu dziala bez zarzutu
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
ma ma dokladniej 2 teraz jedna z prawej druga z lewej
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
mam takie pytanko dorwalem liczniki z s4 polifta elektryczny zegarek i nimoge znalezc pinu odpowiadajacego za temp wody lub cos z tym zwiazane wkolko miga i niewiem jak to wylaczyc reszta dziala jak nalezy
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
ciekawi mnie tylko czy da sie na tym docisku i tarczy serii od diesla da sie na codzien normalnie jezdzic moze juz ktos mial doczynienia z tym dociskiem ?
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
audi bylo juz na strojeniu ale zawiele z tego nie wyniklo pozatym maly up w gratach
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
nudno tu sie zrobilo troche
-
[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
2,8 :gwizdanie: jak cos ja bede mial swoj gwint na sprzedanie
-
[B5 AEB] Audi by Adrian BIAŁY XIRALLIC i felgi rh zw1 17"9",9.5" str1,3,4,6
jak tak juz modzisz to qwatro swapuj A mega w bieli wyglada