Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

david22

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez david22

  1. koledzy z ta gleba jest tez problem bo nie tylko ja uzytkuje te Pocisk zonka jezdzi wiecej odemnie bo ja siedze za granica. tak to jest 1BA
  2. nom drewo tez mi sie nie podba no ale narazie zostanie
  3. nom 18 tez nie zawygoda jest no ale o niebo lepiej wyglada auto a z tylnim zawieszeniem co jest nie tak, troche koza ale mi sie podoba
  4. a co na 18 w teren już nie pojedzie?
  5. ale mam tez 16'
  6. nie powiedziałem ze gleba nie pasuje do q tylko ze nie na drogi koło mnie a czasem nawet lubię po polnych pojeździć
  7. Audi a4 2.8APR 193km kombi 1999r. Witam wszystkich chciałem zaprezentować mój pocisk. Zakupiłem go 1.5roku temu w Polsce od gościa który sprowadził z Włoch i jeździł nim rok miał przebieg 193000km. Dużych planów na mody nie mam raczej zostanie seria i tak nie ma co zmieniać po lifcie. I od razu mowie ze gleby nie będzie bo po co mi by było Q. Wyposażenie: -4x elektryczne szyby -centralny zamek+domykanie szyb z pilota -ABS -ESP ON/OFF -alarm -wspomaganie kierownicy -climatronic -skórzana kierownica S4 -automat -zmiana biegów w kierownicy -skórzana tapicerka -fis -pakiet chrom -10 jaśków -podłokietnik -tempomat -szyberdach Plany -felga 18 zrobione -chromowe ramki zegarów zrobione -rozpórka górna i dolna -audio na jakieś lepsze -szyby czarne -poprawki lakiernicze -podtlenek LPG zrobione -hamulce 312mm -oświetlenie wnętrza LED -xenony
  8. http://fliiby.com/file/425316/diwcgan6zu.html
  9. david22 odpowiedział(a) na Patrykbor temat w Lifestyle i Hydepark
    :>
  10. david22 odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    z tylu mi jebnelo jutro jade do mechanika zeby to zrobil
  11. david22 odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    lozysko mi jebnelo i nie jade na zlot
  12. david22 odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Już znalazłem ten warsztat :> jak bym wiedział że jest spot to bym przyjechał to napiszcie w nagłówku to będzie każdy wiedział no to solar kiedy sie stykniemy ja tez teraz mam dużo czasu
  13. david22 odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    a tak sobie napisałem bo I love w zamojski to chyba sie nic nie dzieje a w Chełmie jestem prawie teraz codzienie wiec pisze tutaj :> 3kwietnia na wojewodzkito ja juz pisałem ze będę i to 100% pozdro
  14. david22 odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    tak sama droga bo jestem z pod krasnego a kiedy w Zamościu coś się dzieje może paput coś się orientujesz
  15. david22 odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    może w Chełmie by co zorganizował na weekend jakiś mały spot zapoznawczy :> bo jestem nowy może ktoś się pisze
  16. david22 odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    o dzieki a na jakiej ulicy ma ten warsztat :>
  17. to ile w ta b7 wagonow weszlo
  18. david22 odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    wiem ze duzo nie pali :> przy tej cenie bp95 badziej sie oplaca zmontować lpg chyba a juz kase nazbieralem :lol1:
  19. david22 odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    siemka panowie moze ktos mi doradzi gdzie w chelmie lub w okolicach dobrze montuja instalacje LPG :> i nie zalezy mi zeby bylo tani ale zeby dobrze mi zamontowali zeby sie nie jebala pozdro
  20. [br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 08:45_________________________________________________ Kto Ile szt jaki brelok1 Pastaldo 2 znaczek audi 2 rafalekx 4 dope 3 asis 2+2 znaczek audi + dope 4 mrogal 3+1 dope +audi 5 HaVoK 3 audi 6 david22 1+1 audi+dope
  21. ja mam teraz na 16 zimówki i sa małe jak dla mnie dlatego kupilem 18 na wiosnę kupuj 17 bo będziesz później żałował no ale decyzja należy do ciebie pozdro :>
  22. kozak autko
  23. super kolorek pokaz co ma w środku :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.