Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kshyhu87

  1. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chce ktoś kupić oryginalne podświetlenie kubka i wizytownika?
  2. to już wiem jak mój czarnuch będzie w przyszłości wyglądał muszę popracować nad tyłem u siebie gratki furki
  3. tylko dorabiasz instalacje od wlacznika świateł lub przycisku esp i bedzie cacy żadnych rezystorów nie trzeba dorabiać
  4. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chce ktoś komplet podświetlenia szufladek za 40zl?? http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/podswietlenie-kubka-wizytownika-b6-b7-263566/ znalazłby się też ori zestaw ale cena oczywiście wyższa, jakby co to PW
  5. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    felga średnio mi się tu widzi ale kolor auta rwie suty
  6. zwracać nie będę niech sobie leżą na półce hehe link Żarówki H7 55W SUPER WHITE - WYSYŁKA W CENIE (3036134622) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i jak na moje to ta bańka w rzeczywistości jest bardziej niebieska niż na foto a wiadomo jak to wygląda później w światłach drogowych... poświata taka niebieska :/
  7. yo zrobiłem dziś przymiarkę tych żarówek co wcześniej o nich wspominaliśmy i powiem Wam że się zawiodłem... Najpierw włożyłem w soczewkę i porównanie robiłem z hidem 4300K co do barwy to w soczewce wygladało to jakby świeciła normalnie na żółto i wg mnie o połowę słabiej niż hid także hid powrócił na swoje miejsce bo raz że mocniej świeci a dwa barwa jest lepsza następnie owa żarówka poszła w światła drogowe... Tutaj też się zawiodłem. Wcześniej miałem jakieś philipsy co prawda świeciły na żółto ale podczas jazdy o wiele lepsza widoczność! I jeszcze chciałem dodać że grzeją sie cholernie... Zaobserwowałem że jakiś dymek po 5 minutach świecenia mi się unosił w kloszu :| Także nie polecam w lampy wkładać tych żarówek :/
  8. kolego poczekaj pare dni to Ci powiem jakie sa dobre:) ja u siebie montowalem oporniki 470R i za mocno swieca kratki... Nawet dałem po 5sztuk na diode w ramach testu i jeszcze jest za mocno. Zamowilem nastepne 1kohm i jeszcze jakies tam... jutro powinna być paczka to w tym tygodniu dam Ci znać diody dalem takie DIODY LED CZERWONE 5mm/10 SZTUK+GRATIS REZYSTORY (2891862992) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  9. Pewnie linka się wypieła. Ściągnij tylną pokrywę fotela i zobaczysz problem :-)
  10. Dokladnie.. Na przód mam a na tył tego mniejszego nie :-/
  11. Muszę sobie załatwić ten na tył bo muszę później kombinować :-/ Ktoś wie gdzie go kupię??
  12. Czym skręcasz? Imbusem 10 i małą grzechotką?
  13. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zostaw tak tak jest ewentualnie srebrne
  14. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chce ktoś podświetlenie kubka i wizytownika? Nie ori tylko te dorabiane z pleksy. Cena powiedzmy 50zl w tym już przesyłka. Jakby co to PW.
  15. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    az zal byloby na ulice wyjechac co by fury nie ubrudzic
  16. Różne wersje klimatronika były. Jedni mają od 16 inni od 18st
  17. Kshyhu87 odpowiedział(a) na lukasz1813 temat w 1.9TDI
    Te dziurki to w ogole do czegoś służą? Bo jak nie to spawam :-D
  18. Jak widzisz kolega wyżej robił to o czym piszesz także czytać ze zrozumieniem umie. A co zrobić gdy w channel 00 nie podświetla się test???? U mnie jest tak samo i u niego też.
  19. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powodzenia :-) ---------- Post dopisany at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ---------- Chociaż hmm coś mi świta w głowie że w innym bloku to było coś w stylu acceleration pedal position :-/ teraz już sam zgłupiałem :-/ musiałbym zerknać na vaga i poszukać ale w pracy jestem do 22
  20. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba ostatnia pozycja w bloku 010. Throttle i podane w %.
  21. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W vagu możesz sprawdzić w blokach pomiarowych też położenie pedału gazu może on coś świruje? Normalnie jest na 0% sprawdź ile u kolegi jest na postoju.
  22. Jak zabrać się za czyszczenie? :-) będę wdzięczny za instrukcje :-)
  23. Tak jak kolega wyżej pisze. Wypalone odbłyśniki do tego osad przy tym powstający osadził się na soczewce :-/ klosze tez pewnie wypiaskowane i od środka brudne :-/
  24. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki. Przyciemnione są fabrycznie chciałem też na przodzie ale dopiero co mi dobrze ramki szyb wyregulowali u lakiernika a do ściemy znów to wyciągają i wiadomo jak potem spasowują Jakieś korzyści po regulacji ramki?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.