Treść opublikowana przez Kshyhu87
-
B6 DIVISION
chce ktoś kupić oryginalne podświetlenie kubka i wizytownika?
-
[B6 AWX] Blacksucz by wojthass
to już wiem jak mój czarnuch będzie w przyszłości wyglądał muszę popracować nad tyłem u siebie gratki furki
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
tylko dorabiasz instalacje od wlacznika świateł lub przycisku esp i bedzie cacy żadnych rezystorów nie trzeba dorabiać
-
B6 DIVISION
chce ktoś komplet podświetlenia szufladek za 40zl?? http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/podswietlenie-kubka-wizytownika-b6-b7-263566/ znalazłby się też ori zestaw ale cena oczywiście wyższa, jakby co to PW
-
B6 DIVISION
felga średnio mi się tu widzi ale kolor auta rwie suty
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
zwracać nie będę niech sobie leżą na półce hehe link Żarówki H7 55W SUPER WHITE - WYSYŁKA W CENIE (3036134622) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i jak na moje to ta bańka w rzeczywistości jest bardziej niebieska niż na foto a wiadomo jak to wygląda później w światłach drogowych... poświata taka niebieska :/
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
yo zrobiłem dziś przymiarkę tych żarówek co wcześniej o nich wspominaliśmy i powiem Wam że się zawiodłem... Najpierw włożyłem w soczewkę i porównanie robiłem z hidem 4300K co do barwy to w soczewce wygladało to jakby świeciła normalnie na żółto i wg mnie o połowę słabiej niż hid także hid powrócił na swoje miejsce bo raz że mocniej świeci a dwa barwa jest lepsza następnie owa żarówka poszła w światła drogowe... Tutaj też się zawiodłem. Wcześniej miałem jakieś philipsy co prawda świeciły na żółto ale podczas jazdy o wiele lepsza widoczność! I jeszcze chciałem dodać że grzeją sie cholernie... Zaobserwowałem że jakiś dymek po 5 minutach świecenia mi się unosił w kloszu :| Także nie polecam w lampy wkładać tych żarówek :/
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
kolego poczekaj pare dni to Ci powiem jakie sa dobre:) ja u siebie montowalem oporniki 470R i za mocno swieca kratki... Nawet dałem po 5sztuk na diode w ramach testu i jeszcze jest za mocno. Zamowilem nastepne 1kohm i jeszcze jakies tam... jutro powinna być paczka to w tym tygodniu dam Ci znać diody dalem takie DIODY LED CZERWONE 5mm/10 SZTUK+GRATIS REZYSTORY (2891862992) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Elektryczne lędźwie - fotele
Pewnie linka się wypieła. Ściągnij tylną pokrywę fotela i zobaczysz problem :-)
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Dokladnie.. Na przód mam a na tył tego mniejszego nie :-/
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Muszę sobie załatwić ten na tył bo muszę później kombinować :-/ Ktoś wie gdzie go kupię??
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Czym skręcasz? Imbusem 10 i małą grzechotką?
-
B6 DIVISION
Zostaw tak tak jest ewentualnie srebrne
-
B6 DIVISION
Chce ktoś podświetlenie kubka i wizytownika? Nie ori tylko te dorabiane z pleksy. Cena powiedzmy 50zl w tym już przesyłka. Jakby co to PW.
-
B6 DIVISION
az zal byloby na ulice wyjechac co by fury nie ubrudzic
-
Cały czas ciepłe powietrze dopiero zimne po ustawieniu na LO
Różne wersje klimatronika były. Jedni mają od 16 inni od 18st
-
Cieknący zawór EGR
Te dziurki to w ogole do czegoś służą? Bo jak nie to spawam :-D
-
Cały czas ciepłe powietrze dopiero zimne po ustawieniu na LO
Jak widzisz kolega wyżej robił to o czym piszesz także czytać ze zrozumieniem umie. A co zrobić gdy w channel 00 nie podświetla się test???? U mnie jest tak samo i u niego też.
-
B6 DIVISION
Powodzenia :-) ---------- Post dopisany at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ---------- Chociaż hmm coś mi świta w głowie że w innym bloku to było coś w stylu acceleration pedal position :-/ teraz już sam zgłupiałem :-/ musiałbym zerknać na vaga i poszukać ale w pracy jestem do 22
-
B6 DIVISION
Chyba ostatnia pozycja w bloku 010. Throttle i podane w %.
-
B6 DIVISION
W vagu możesz sprawdzić w blokach pomiarowych też położenie pedału gazu może on coś świruje? Normalnie jest na 0% sprawdź ile u kolegi jest na postoju.
-
CHwilowy problem z wskaznikiem paliwa
Jak zabrać się za czyszczenie? :-) będę wdzięczny za instrukcje :-)
-
Słabe przednie światła mijania
Tak jak kolega wyżej pisze. Wypalone odbłyśniki do tego osad przy tym powstający osadził się na soczewce :-/ klosze tez pewnie wypiaskowane i od środka brudne :-/
-
Cały czas ciepłe powietrze dopiero zimne po ustawieniu na LO
Mi tez nie świeci się test :-(
-
B6 DIVISION
Dzięki. Przyciemnione są fabrycznie chciałem też na przodzie ale dopiero co mi dobrze ramki szyb wyregulowali u lakiernika a do ściemy znów to wyciągają i wiadomo jak potem spasowują Jakieś korzyści po regulacji ramki?