Treść opublikowana przez oresco
-
Jak zdemontować chłodniczkę/skraplacz w kabinie B5
Proszę o poradę jak zdemontować chłodnioczkę/skraplacz który znajduje się w kabinie B5. Czy trzeba wymontować całą deskę rozdzielczą? Na razie zdemontowałem, schowek,wentylator, zegary, cały panel środkowy, odkręciłem przewody klimy na podszybiu od strony silnika i się zatrzymałem. Nie bardzo wiem co dalej, odkręciłem też wszystkie śrubki deski rozdzielczej które idą pod listwami ozdobnymi oraz po dwie które idą po bokach pod plastykowymi klapkami. Poradźcie proszę co dalej, bo nie chcę czegoś połamać. Z góry dzięki.
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
Senkju aju to teraz muszę kupić oponki.
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
U mnie przy quattro 18x8 et35 wygląda tak Mam nadzieję, że przy oponie 225/40/18 nic nie będzie obcierało i jakoś w miarę normalnie będzie sie jeździć. sorry za jakość zdjęć, ale robione kijem od szczotki
-
[B5 ACK] Alu 18' Gwint KW Wydech KWAS itp itd...
Fajne auto V6 to V6 ładnie brzmi, ciekawe jak w porównaniu z moją, ja ma dedykowany miltek sport.
-
[ALL] odbój zderzka nr 8D0807134C z którego roku?
Dziękuję
-
[ALL] odbój zderzka nr 8D0807134C z którego roku?
Jak w temacie , proszę o podanie z którego rocznika jest odbój o numerze 8D0807134C? Z góry dzięki.
-
[ALL B5] Montaż zderzaka RS4 do A4
Tposejdon dzięki za rzeczowe objaśnienie gdybyś miał jeszcze jakieś uwagi napisz proszę
-
[ALL B5] Montaż zderzaka RS4 do A4
nie są takie same Czyli aby zamontować, zderzak od rs4 niezbędne są odboje od rs4, lub rzeźba?
-
[ALL B5] Montaż zderzaka RS4 do A4
Czy ktoś wie na jakich odbojach/kłach należy zamontować zderzak od rs4? Czy odboje w s4 i rs4 są takie same?
-
wymiana oleju w motocyklu
Ja w swojej hondzie zmieniam olej zawsze przed rozpoczęciem sezonu czyli na wiosnę.
-
[B5 AAH] Czarne złoto.Bixenon,duże lustro i poliftowa mordka na pokładzie.RS4 bumper
Znam i tego najbardziej się obawiam, ale z drugiej strony nie takie rzeczy się robiło :gwizdanie:
-
[B5 AHL] Moja czarna perełka xsenon + 17" S-line + Navi...
Navi wyszła spoko , jednak spojler psuje całe auto , skasuj go
-
[B5 AAH] Czarne złoto.Bixenon,duże lustro i poliftowa mordka na pokładzie.RS4 bumper
Na błotnikach już mam bo były, gdyż cała mordka jest od polifta. A te wąskie mi się po prostu nie podobają. Niedługo będę miał na sprzedaż błotniki od przedlifta w kolorze lz9u bo maska już poszła do znajomego.[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 13:52_________________________________________________Po całym dniu siedzenia za biurkiem :gwizdanie: [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 11:16_________________________________________________Udało mi się kupić zderzak od rs4 w idealnym stanie ze spryskami za całe 650zł, a wszystko dzieki forum :>Teraz muszę dokupić tylko kratki i halogeny (szczegół) i wszystko spasować, a to już gorsza sprawa ale damy radę
-
s4 b5 sedan
Filmik elegancki, czekam na więcej.
-
[ALL B5] Vulcan Schwarz Perlefekt 2.8 Quattro
świetne auto i kolor i silnik i quattro :> wkładaj czarne kieruneczki w błotniki
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Dobra fura, fajny wypas. Najważniejsze że V6 w benzynie i quattro
-
[B5 AAH] Czarne złoto.Bixenon,duże lustro i poliftowa mordka na pokładzie.RS4 bumper
Udało mi się tanio wyrwać listwy od polifta. Pozostaje polakierować pod kolor i przykleić.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Panowie zapewniam Was że jest różnica między chińczykami, a ori. Sprawdzone na bmw e46, dlatego zdecydowałem się na philipsa
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Dobre modyfikacje, szczególnie do gustu przypadły mi dekory w carbonie (chyba też sobie takie zrobię) i z fabrycznego wyposażenia fotele.
-
[B5 AAH] Czarne złoto.Bixenon,duże lustro i poliftowa mordka na pokładzie.RS4 bumper
_Solar_ Pisząc "zamontować" miałem na myśli zabieg jaki opisałeś. Jednak nie będę zmieniał wkładu lusterka bo nie mogę nigdzie dostać niebieskiego bez kreski są tylko "białe" tchorzoDzięki ale jeszcze sporo przede mną do zrobienia aby auto było w moim stylu choć niektórzy twierdzą, że dużo już zrobiłem. Co do zbierania to raczej porównywalnie do mojego byłego rs2000 bo nie był taki zwykły Komfort na pewno większy ale też nie jest to taki tapczan bo ma kompletne zawieszenie eibacha springi+amortyzatory ale ja lubię jak jest twardo. Za to dużo lepiej łyka zakręty jest lepiej wykonany lepiej wyposażony i w obecnych warunkach zawstydza wszystkie ośki :> i najważniejsze nie ma rdzy :> Twoja franca też ładna [br]Dopisany: 01 Luty 2011, 21:44_________________________________________________Po długiej i nierównej walce ze sprężyną udało mi się poskładać lusterko ale ogólnie to masakra zmontować to do kupy, ale jakoś udało mi się znaleźć sposób na tę piekielną sprężynę. Teraz jestem mega zadowolony z tego, że w końcu ma dwa duże lusterka polecam każdemu taką modyfikację
-
[B5 AAH] Czarne złoto.Bixenon,duże lustro i poliftowa mordka na pokładzie.RS4 bumper
Duże prawe lusterko z anglika, oczywiście w moim kolorze Pozostaje umyć, zmienić szkło i zamontować
-
[B5 ACK] Moj powrot do audi
Fajne foteliki i dobry motor
-
[B5 AAH] Czarne złoto.Bixenon,duże lustro i poliftowa mordka na pokładzie.RS4 bumper
pewnie same klamki po II lifcie nie pasują do przedliftowych drzwi ? akurat klamki przedliftowe bardziej mi podchodzą , ale też mi się wydaje że poliftowe nie pasują.
-
[B5 AAH] Czarne złoto.Bixenon,duże lustro i poliftowa mordka na pokładzie.RS4 bumper
Dokładnie przód będzie poliftowy, tylko troszkę nie do końca żeby nie było tak standardowo. Zastanawiam się jaki zderzak wybrać , strasznie podoba mi się od rs4 ale, no własnie jest jedno ale, ze wzgledu na miejsce w garażu, a właściwie jego brak, obawiam się że zderzak od rs4 może mi nie pasować. Boję się czy przez taki zderzak nie "wydłuży" mi sie auto, a ważny jest dla mnie każdy centymetr Światełka kupione co zaoszczędziło mi wiele pracy i pewnie trochę pieniędzy też, wszystko dzięki Bulczasowi No i jeszcze grill trzeba jakiś wykombinować bo poliftowy jakoś tak średnio pasuje do mojej koncepcji.
-
[B5 AAH] Czarne złoto.Bixenon,duże lustro i poliftowa mordka na pokładzie.RS4 bumper
Żeby nie było , że nic się nie dzieje , bo się dzieje mała zapowiedz. bixenon Czarne kieruneczki Auto dostaje mordkę poliftową, maska już jest na aucie, resztę postaram się zmontować w ŁYKend :>[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 14:54_________________________________________________Prace nad autem trwają. Udało mi sie zamontować maskę ,błotniki i światła bixenonowe po dużym lifcie. Wszystko zajęło mi całą sobotę. Niestety zbrakło mi czasy na ustawienie wszystkiego jak trzeba ale tym zajmę się niedługo. Te światła są rewelacyjne, bixenon to jest to. Teraz pozostaje wszystko dobrze poustawiać i wybrać przedni zderzak grill oraz boczne listwy. Oto kilka zdjęć z przebiegu prac. Inny ocień błotnika wynika z tego, że jest on względnie czysty a reszta auta nie. Może do lata uda mi się ogarnąć auto tak jak chcę i wtedy zrobię porządną sesję.