Treść opublikowana przez Jarek882
-
Nie działa ogrzewanie tylnej szyby avant
Ja w tylnych bocznych w kombi mam nitki od grzania
-
Nie działa ogrzewanie tylnej szyby avant
Ma ktoś jakiś schemat poprowadzenia wiązki z panelu aż do tylnych bocznych szyb i tylnej? Boczne tez mi nie grzeją
-
Nie działa ogrzewanie tylnej szyby avant
sprawdzałem przewody które wchodzą we wtyczkę i tam napiecie jest. moze od wtyczki na szybe gdzies jest obwód przerwany.. da sie sprawdzic jakoś napiecie na ścieżkach ?
-
Nie działa ogrzewanie tylnej szyby avant
tak cały czas świeci
-
Nie działa ogrzewanie tylnej szyby avant
Zaraz sprawdzę ale chyba od 18 i poniżej jest LO tak jest od 18 stopni.
-
Nie działa ogrzewanie tylnej szyby avant
Sprawdzane i niby napięcie jest tylko ile powinno być volt? Nikt nie wie co to może być?
-
Nie działa ogrzewanie tylnej szyby avant
Witam! dzisiaj zauważyłem że nie działa mi ogrzewanie tylnej szyby. Lusterka są ciepłe i ładnie grzeją a tylna szyba zimna tak samo boczne. W czym może tkwić problem ? czy one grzeją tylko przy minusowych temp ? temp dzisiaj to 10 stopni na plusie.
-
Ciężko pali rano Silnik 1,9TDI AWX
Przecież świece grzeją od +5 stopni w dół
-
Ciężko pali rano Silnik 1,9TDI AWX
Zapowietrza się układ jak jest mało paliwa
-
Dym Z Korka Wlewu Oleju
Norma w silnikach PD
-
Padające pompowtryski ? Pomocy !?
Tez mam lekkie trzęsienie budą na jałowym a pompki wszystkie są bliskie zera na vagu. Wyczytałem gdzieś że można popróbować synchronizacją wałka rozrządu żeby zwiekszyć mu dawkę i wtedy to znika ale u Ciebie ewidentnie pompki umierają. Jaki masz przebieg ? U mnie dobija do 300 tyś i korekcje takie jak wczesniej napisałem
-
Koło dwumasowe MULTITRONIC
Mam to samo na ciepłym. Rzuca buda przy odpaleniu na ciepłym na zimnym mniej i słychać juz chrobotanie pod autem. Jeżdżę dopóki się nie rozleci i wtedy wymienię.
-
Jak ciepły silnik wibracje
z tego co pamietam na forum ostatnio było jeśli przy odpalaniu na ciepłym były wibracje na całej karoserii to winny był rozrusznik. mam to samo. odpala na zimnym od strzała bez wibracji na karoserii przejadę 10 km temp 90 stopni zgaszę odpalam i odpala normalnie lecz z lekkimi wibracjami.
-
Gleba a ścinanie opon !
Z tyłu się reguluje kąt pochylenia koła i tego niema z przodu nie da sie regulowac kąta i czym niżej tym bardziej bedzie koło pochylone a za tym scinac opone od wewnatrz.
-
Ząbkowanie opon tył avant
Raczej nie zniknie ciśnienie mam 2.0 bara tył jeżdżę sam i po wymianie amorów czuć już nierówny bieżnik i też słychać podczas jazdy nie wiem co teraz robić
-
B6 DIVISION
Pany mam problem ze swoim avf. Na wolnych obrotach drga Pompki i cały układ zasilania paliwem ok. Rozrząd zmieniany tys km temu. Po włączeniu klimy drgania ustają ale nadal są może nie tak wyczuwalne. Jest może ktoś ogarnięty z łódzkiego żeby mi pomóc?
-
Ząbkowanie opon tył avant
Miałem te same continental jak auto kupiłem i były wyzabkowane masakrycznie. Jutro wymieniam amory. ---------- Post dopisany 29-06-2014 at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2014 at 19:00 ---------- Wymieniłem amortyzatory i teraz jak długo muszę czekać żeby się te opony dotarły do normalnej wysokości bieżnika ?
-
Nawigacja do max 400zl.
Chyba jednak kupie modecom mx3 ;-)
-
Nawigacja do max 400zl.
A cos z tom tom albo gamrin? Powiedz mi jak wygląda aktualizacja map bo się kompletnie na tym nie znam? ;-)
-
Nawigacja do max 400zl.
Cześć. Jaka navi polecacie do 400zł z mapa Polski ewentualnie może tez być Europy? ;-)
-
wymiana amortyzatorow tyl audi a4 b6
Elegancko ;-)
-
wymiana amortyzatorow tyl audi a4 b6
Sorry że odkopie Na dniach będę wymieniał amorki z tyłu w b6 i stąd moje pytanie czy trzeba demontować w środku osłony w bagażniku (boczki) żeby dostać się do jakiś śrub ?
-
Turbina - luzy - tylko czyszczenie czy regeneracja
Ja bym to od razu wywalił. Jak wpompuje Ci olej do cylindrów i nie zareagujesz zbyt szybko żeby zdławić silnik to może Ci korba dołem wyjść
-
Ząbkowanie opon tył avant
A jaki masz model tych Conti ? zimówki jakiej firmy i model masz ?
-
Biały dym po pierwszym odpaleniu
Ja dolalem stp dzisiaj. Może coś się polepszy.