Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafi78

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafi78

  1. A co proponujecie do odtwarzania multimediów (filmy, teledyski w formacie avi, mp4 itp.) żeby płynnie odtwarzało?
  2. Koledzy STP nie jest złe ale radziłbym spróbować kanadyjskiego dodatku do ON "KLEEN-FLO" jest wydajniejszy i w porównaniu z STP moim zdaniem skuteczniejszy w BP za 500ml butelkę płaciłem 20zł
  3. fajna na początek ściema szybek
  4. to by znaczyło, że sprężarka odpowiada za smród u mnie wszystko chodzi ok. mrozi super tylko po włączeniu klimy po dłuższym postoju 1-2 min wali także co ma piernik do wiatraka jak to mówią
  5. Jak wyżej -przede wszystkim dokładki w kolor i już będzie git
  6. Dla mnie super :good:nie myślałeś by szybki ściemnić
  7. Oki będę próbował
  8. Ale w B6 popielniczka jest pod climatronikiem a zapalniczka w tunelu przy hamulcu ręcznym :gwizdanie:
  9. Koledzy gdzie szukać przyczyny braku napięcia w zapalniczce w tunelu środkowym?, bezpieczniki są ok.,podświetlenie zapalniczki działa, zapalniczka w bagażniku też działa, jakieś pomysły...
  10. Prezent się udał :good:dzięki za pomoc koledzy
  11. Można zamykać temacik
  12. myślę że jak byś miał wybór wybrałbyś DEFY jest sporo tańsza a paramertrami zbytnio nie ustępuje Milestonce ale to już kwestai gustu i do czego chcesz użwać fona ale faktem jest,że motorola ostro namieszała na rynku :gwizdanie:
  13. Jarku, może odbiegnę od tematu -nie myślałeś o Motorola DEFY, 200% zadowolenia, super multimedialny i "idiotoodporny smartfon"( poczytaj w necie recencje), mam go od miesiąca i cały czas banan na gębie
  14. Nie ma żadnych wycieków a gdzie tego odpływu szukać?
  15. Nie można mieć wszystkiego - błyszczący
  16. Toshiba L650-1M0 i3/ 4GB/500GB/HD5650/WIFI/KAM/W7 Wybór został dokonany :gwizdanie:- co wy na to? całość 2030zł
  17. Nikt nie miał do czynienia z Toshibami(satellite np. C660 lub L 670) mój kolega ma i powiedział, że tylko Toshiba, ale widzę, że każdy chwali swoje i faworyta nie ma :gwizdanie:
  18. Dywaniki suchutke :gwizdanie:czyli...
  19. Zmian to tam pewnie nie brakuje pochwal się
  20. Aż wstyd kogoś znajomego zaprosić do auta na przejażdżkę tak wali :embarrassed:niemówiąc o fajnej lasce
  21. Nasz Rząd RP też chce dobrze :polew:
  22. A ja cały czas myślałem, że Toshiba to porządne laptopy robi
  23. Mam to samo, klima w warsztacie 2x odgrzybiana, nowwy czynnik, nowy filtr pp z aktywnym węglęm i dalej waliło, zainwestowałem w Wurth jedno opakownie do nawiewów drugie pod filtr na wentylator - dalej wali, mniej ale wali, jak klima pochodzi 1-2 min smrodu nie ma a na econie szyby trza uchylać bo można pawia puścić
  24. bardzo fajny avancik , powodzenia w modach
  25. a ja napisze ze mnie dotarly choineczki elegancko i to z tydzien temu moze nawet ponad To już pewnie przestły ci pachnieć tak jak mi :polew: :polew:wzór niegłupi ale jakość zapachów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.