Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Nawet dobrze wyszlo bo jak pisalem jedna ale z przodu jest delikatnie przetarta od wew. wiec na lato lub wczesniej bedzie wymianka przednich opon Kurfa juz od tygodnia mam jedna nowa linke od S4 b8 - podobno jedyna w kraju i czekam, czekam... na kolejna... Dzwonilem wczoraj do salonu Audi i powiedzieli, ze powinna :gwizdanie: byc w piatek bez niej nie da rady zalozyc hamulcow od S4 b8 :gwizdanie: a juz wszystko mam oprocz piep... linki wyglada dokladnie tak ps. mamy zime :gwizdanie: ale co tam " dziadek " juz oficjalnie otworzyl sezon wiosenny :> Hot Rod :naughty:
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
nie bal sie podejsc do takiej laluni gdzie Ty parkujesz Trza bylo " naprawic " tego goscia aby inni wiedzieli, ze tego auta sie nie tyka
-
[B6 AVF] AUDI A4 1.9TDI SPORT AVANT S-LINE
he he tez tak mam:polew: Gratuluje zakupu i mam pytanko jaki wosk zastosowales i czy ten filtr daje rzeczywiscie az 6-8 KM :mysli: bo to troche sporo :gwizdanie: Ja slyszalem ze max 2-3 KM ale nie sprawdzalem osobiscie.
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Mylisz sie i to bardzo !!! - bo oszczedny to zdecydowanie nie jestem pod kazdym wzgledem !!! - oszczedni ludzie zakupuja wlasnie tanioche czyli caly komplet x4 nowy w cenie 1szt. Michelina Jak zakupilem opony mialy dokladnie 6.6/6.8/7mm :gwizdanie: sam widzialem na skali :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a Ty twierdzisz ze lyse Opona jest naciagnieta i tak sie wydaje a nie wytarta Michelin nowki kosztuja jakies 1200zl za sztuke :gwizdanie: wiec lepiej/ taniej uzywke kupic choc i tak nie jest tania - jakies 800zl szt. :gwizdanie: ps. wlasnie z latarnia poszedlem sprawdzic i wyglada zdecydowanie ok - oczywiscie jak na stretch tydzien temu bylem przymiezac hamulce i tez bylo ok. ale zbieznosc i tak lepiej sprawdzic wiec jutro jade na wulkanizacje. [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 01:17_________________________________________________ fajno, ze masz tez szerokie fele opona jest zdecydowanie ok :> i popatrz jak zdjecie moze namieszac dobrze, ze mialem jeszcze inne foty.[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 01:22_________________________________________________Michelin 235/35/19 PS2 N1- specjalnie na felgi od porsche przez co sa idealne na " stretch " felga ET 38 i 9.5 J i to jest max jaki mozna bezproblemowo zakladac i jezdzic choc by w 5 osob :> odzadzam w PL z wiadomych wzgledow :gwizdanie: to jest tzw. setup Stagared ktory skutecznie poszerza auto. Juz niedlugo przyjdzie tez 8mm dystans Einbach - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150549139499&ssPageName=STRK:MEWNX:IT bo zacisk S4 z przodu nie wejdzie wiec przednie felgi wysuna sie jeszcze o 8mm :naughty: [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 03:52_________________________________________________Zbieznosc sprawdzona :> i z tylem wszystko OK oprocz jednej opony z przodu ktora sie troche wytarla od wew. Mimo wszystko dobrze, ze sprawdzilem zbieznosc jeszcze raz
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Zbieznosc byla oczywiscie robiona ale czy dobrze to sie jutro okaze swoja droga chyba nikt na forum nie ma/mial 19" 9.5J na gumach 235/35/19 wiec nawet ciezko porownac... ale jutro zobaczymy. Mateusz, dzieki za info. [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 23:02_________________________________________________ :polew:opona do wymiany ewidentnie :gwizdanie: oj chyba sie mylisz :gwizdanie: Rzeczywiscie na fotach tych ostatnich widac, ze troche lyso ale tutaj foto robione w tym samym miejscu i widac lepiej opone, ktora zdecydowanie jest ok wiec wczesniejsze foto to wina - swiatlo itp. opony teraz maja jakies 6mm - 5mm :cool1: ps. tu jest w polowie watku montaz opon ( robiony ponad 5 miesiecy temu :gwizdanie:) - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12182.180 i opona wyglada dokladnie tak samo jak teraz choc i tak jutro sprawdze zbieznosc.
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
moze sie tak wydaje bo to przeciez jest 235/35/19 naciagane " stretch" na 9.5 J ale jutro sprawdze zbieznosc tak na wszelki wypadek bo te " michaly " kupe kasy kosztuja
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Wiem ale mnie nie przeszkadza swieca i to zajeb... nawet w dzien - cofnij sie do str. 11,12 ...zdziwiony co ?
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Tomek za jakis czas bedzie nowy wydech ( srebrny ) i kominy sie schowaja
-
Nimbus Grau Perl Effekt
nie komplet jak dla mnie i pomaranczowe dope na dupce
-
[B5 1Z] A4 TDi
z czasem pewnie urosnie do full opcji
-
Nimbus Grau Perl Effekt
VT :gwizdanie:
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
raczej w nastepnym tyg lub za 2 bo czekam jeszcze na inne pierdoly ps. jestem w trakcie wynajecia domu lub wiekszego mieszkania... + tzw. codziennosc wiec z czasem bywa roznie Wydech na razie tez poczeka ale Hamy zakladam natychmiast jak tylko przyjda sruby, dystanse i linki do zaciskow... Jedna linke od S4 2010 juz mam ale druga Audi sprowadza z niemcowni bo byla tylko jedna w kraju [br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 19:49_________________________________________________Za jakis czas bede robil na zamowienie " custom " cat-back a seryjny uklad wydechowy pojdzie... Wiec postanowilem postanowilem prysnac koncowki- lakier do kominkow bo ciekawilo mnie jak by wygladaly czarne no i sa do czasu wymiany ukladu wydechowego :gwizdanie: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: Fleja juz niedlugo dostanie wieksze hamy od S4 do tego nowe sruby Bimecc z przodu 35mm ( bo wejdzie jeszcze 8mm dystans Einbach :gwizdanie: ) tyl 25mm - oczywiscie sruby Mam nadzieje, ze w nastepnym miesiacu zaloze rowniez progi ABT i bedzie odpowiedni " resorak " :kox:
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
No masz Quattro + zima i przestrzen to zajeb... rogal jakie brzmienie rezasz " ton " ?
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Tomek ten Magnaflow jest juz po przeobce ( redukcji brzmienia ) ? Fajne filmiki ps. co tam w PL zimy nie ma
-
[ALL B7] Led do tablicy rejestracyjnej - male fotostory
ciekawe rozwiazanie jak bledow nie ma i rejestaracje dokladnie widac
-
Czy nowe nokie to padło??
no ja tez mialem trafieje i kupilem N8 nowka ze wszystkim za 180 funtow czyli jakies 820zl bo na abonament telefonow nie biore Choc tu w UK daja do kontraktow jeszcze laptopy, PS3 i inne graty - ktore puzniej i tak splacasz z nadwyzka w abonamencie Telefon :kox: odziwo bardzo, bardzo szybki soft :good: , bateria jak na razie trzyma no i ten aparat :notworthy: ZADEN TELEFON OBECNIE NIE ROBI LEPSZYCH ZDJEC / HD VIDEO WOW :notworthy: a to oprocz dzwonienia jest dla mnie najwazniejsze
-
B6 DIVISION
Hamy juz pewnie dawno zaklepane Tylko czekac az ktos niedlugo pochwali sie nowym modem lub bedzie mial na sprzedaz z odp. profi :gwizdanie:
-
[ALL B5] Zderzak z Audi S4 lub RS4 do audi a4 b5 ??
" Makumba " wystarczajaco daje rade przy instalacji progow ? + mocowania oczywiscie czy raczej jakims klejem to potraktowac
-
[ALL] Audi A4 2.0 tfsi jak osiągnąć ~400KM???
dobra dzieki wszyscy na male rezanko polecaja KKK K04-015 wiec cos w tym musi byc
-
[ALL] Audi A4 2.0 tfsi jak osiągnąć ~400KM???
:good: Tomek nie chce podkrecac za bardzo i nawet 230KM styknie Tylko nie wiem czy wykorzystac Kaske 04-015 czy kupic takiego Gara GT28 a moze IHI ? nie mam Quattro i raczej w Czarnej nie bede mial :gwizdanie: wiec moce powyzej 250 KM to bzdura moim zdaniem.
-
[ALL] Audi A4 2.0 tfsi jak osiągnąć ~400KM???
sorry, ze sie podepne widze, ze garrett jest ogarniety :gwizdanie: wiec mam pytanie odnosnie Garretta GT28 - http://cgi.ebay.co.uk/GT28-300BHP-20V-1-8T-Turbo-Kit-98-05-Audi-A4-Quattro-/170355785892?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item27a9ff00a4 daje rade ta suszarka ??? Chce raczej delikatnie podkrecic swojego AVJ i szukam jakies 240-250 KM
-
[ALL B7] Swap 2.7 biturbo do audi a4 b7 Q
wlasnie o to mnie chodzilo
-
[ALL B6] straż pożarna
288 raczej za małe jak na 1.8tq :gwizdanie: raczej 312 albo coś większego a jednak tak jak myslalem 288 :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 17:29_________________________________________________Leon czemu nie wieksze 312, 320 ??? Devastation powinien miec ciekawy sprzet na dniach :gwizdanie:
-
[B6 ALT] Wycięcie katalizatora 2.0 ALT
Tomek ten " oszukiwacz " ma na celu 2 sonde wlasnie AVJ tez ma 2 sondy lambda. Pierwsza przed katalizatorem i ta będzie widzieć tyle samo spalin Druga jest za katem i tu pojawia się problem po jego wycięciu - sterownik dostaje informacje o zbyt dużej ilości spalin i wywala checka. " oszukiwacz " :naughty: Celem oszukania stosuje się tulejke "oddalajaca" sondę od spalin. drugie wejscie na tulejke w 1.8T AVJ mozna wrezac DP i zastosowac ten " oszukiwacz " lub kupic gotowe DP ze sportowym katem np Blueflame - http://cgi.ebay.co.uk/BLUEFLAME-SPORTS-CAT-AUDI-A4-1-8T-B6-/290509251471?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item43a3b3638f
-
[B6 ALT] Wycięcie katalizatora 2.0 ALT
aby bledu nie wywalalo to fachowic musi zastosowac tzw. " oszukiwacz " ale o co chodzi konkretnie to nie wiem :gwizdanie: