Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. Nawet dobrze wyszlo bo jak pisalem jedna ale z przodu jest delikatnie przetarta od wew. wiec na lato lub wczesniej bedzie wymianka przednich opon Kurfa juz od tygodnia mam jedna nowa linke od S4 b8 - podobno jedyna w kraju i czekam, czekam... na kolejna... Dzwonilem wczoraj do salonu Audi i powiedzieli, ze powinna :gwizdanie: byc w piatek bez niej nie da rady zalozyc hamulcow od S4 b8 :gwizdanie: a juz wszystko mam oprocz piep... linki wyglada dokladnie tak ps. mamy zime :gwizdanie: ale co tam " dziadek " juz oficjalnie otworzyl sezon wiosenny :> Hot Rod :naughty:
  2. nie bal sie podejsc do takiej laluni gdzie Ty parkujesz Trza bylo " naprawic " tego goscia aby inni wiedzieli, ze tego auta sie nie tyka
  3. he he tez tak mam:polew: Gratuluje zakupu i mam pytanko jaki wosk zastosowales i czy ten filtr daje rzeczywiscie az 6-8 KM :mysli: bo to troche sporo :gwizdanie: Ja slyszalem ze max 2-3 KM ale nie sprawdzalem osobiscie.
  4. Mylisz sie i to bardzo !!! - bo oszczedny to zdecydowanie nie jestem pod kazdym wzgledem !!! - oszczedni ludzie zakupuja wlasnie tanioche czyli caly komplet x4 nowy w cenie 1szt. Michelina Jak zakupilem opony mialy dokladnie 6.6/6.8/7mm :gwizdanie: sam widzialem na skali :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a Ty twierdzisz ze lyse Opona jest naciagnieta i tak sie wydaje a nie wytarta Michelin nowki kosztuja jakies 1200zl za sztuke :gwizdanie: wiec lepiej/ taniej uzywke kupic choc i tak nie jest tania - jakies 800zl szt. :gwizdanie: ps. wlasnie z latarnia poszedlem sprawdzic i wyglada zdecydowanie ok - oczywiscie jak na stretch tydzien temu bylem przymiezac hamulce i tez bylo ok. ale zbieznosc i tak lepiej sprawdzic wiec jutro jade na wulkanizacje. [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 01:17_________________________________________________ fajno, ze masz tez szerokie fele opona jest zdecydowanie ok :> i popatrz jak zdjecie moze namieszac dobrze, ze mialem jeszcze inne foty.[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 01:22_________________________________________________Michelin 235/35/19 PS2 N1- specjalnie na felgi od porsche przez co sa idealne na " stretch " felga ET 38 i 9.5 J i to jest max jaki mozna bezproblemowo zakladac i jezdzic choc by w 5 osob :> odzadzam w PL z wiadomych wzgledow :gwizdanie: to jest tzw. setup Stagared ktory skutecznie poszerza auto. Juz niedlugo przyjdzie tez 8mm dystans Einbach - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150549139499&ssPageName=STRK:MEWNX:IT bo zacisk S4 z przodu nie wejdzie wiec przednie felgi wysuna sie jeszcze o 8mm :naughty: [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 03:52_________________________________________________Zbieznosc sprawdzona :> i z tylem wszystko OK oprocz jednej opony z przodu ktora sie troche wytarla od wew. Mimo wszystko dobrze, ze sprawdzilem zbieznosc jeszcze raz
  5. Zbieznosc byla oczywiscie robiona ale czy dobrze to sie jutro okaze swoja droga chyba nikt na forum nie ma/mial 19" 9.5J na gumach 235/35/19 wiec nawet ciezko porownac... ale jutro zobaczymy. Mateusz, dzieki za info. [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 23:02_________________________________________________ :polew:opona do wymiany ewidentnie :gwizdanie: oj chyba sie mylisz :gwizdanie: Rzeczywiscie na fotach tych ostatnich widac, ze troche lyso ale tutaj foto robione w tym samym miejscu i widac lepiej opone, ktora zdecydowanie jest ok wiec wczesniejsze foto to wina - swiatlo itp. opony teraz maja jakies 6mm - 5mm :cool1: ps. tu jest w polowie watku montaz opon ( robiony ponad 5 miesiecy temu :gwizdanie:) - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12182.180 i opona wyglada dokladnie tak samo jak teraz choc i tak jutro sprawdze zbieznosc.
  6. moze sie tak wydaje bo to przeciez jest 235/35/19 naciagane " stretch" na 9.5 J ale jutro sprawdze zbieznosc tak na wszelki wypadek bo te " michaly " kupe kasy kosztuja
  7. Wiem ale mnie nie przeszkadza swieca i to zajeb... nawet w dzien - cofnij sie do str. 11,12 ...zdziwiony co ?
  8. Tomek za jakis czas bedzie nowy wydech ( srebrny ) i kominy sie schowaja
  9. nie komplet jak dla mnie i pomaranczowe dope na dupce
  10. Remik-A4 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    z czasem pewnie urosnie do full opcji
  11. VT :gwizdanie:
  12. raczej w nastepnym tyg lub za 2 bo czekam jeszcze na inne pierdoly ps. jestem w trakcie wynajecia domu lub wiekszego mieszkania... + tzw. codziennosc wiec z czasem bywa roznie Wydech na razie tez poczeka ale Hamy zakladam natychmiast jak tylko przyjda sruby, dystanse i linki do zaciskow... Jedna linke od S4 2010 juz mam ale druga Audi sprowadza z niemcowni bo byla tylko jedna w kraju [br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 19:49_________________________________________________Za jakis czas bede robil na zamowienie " custom " cat-back a seryjny uklad wydechowy pojdzie... Wiec postanowilem postanowilem prysnac koncowki- lakier do kominkow bo ciekawilo mnie jak by wygladaly czarne no i sa do czasu wymiany ukladu wydechowego :gwizdanie: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: Fleja juz niedlugo dostanie wieksze hamy od S4 do tego nowe sruby Bimecc z przodu 35mm ( bo wejdzie jeszcze 8mm dystans Einbach :gwizdanie: ) tyl 25mm - oczywiscie sruby Mam nadzieje, ze w nastepnym miesiacu zaloze rowniez progi ABT i bedzie odpowiedni " resorak " :kox:
  13. No masz Quattro + zima i przestrzen to zajeb... rogal jakie brzmienie rezasz " ton " ?
  14. Tomek ten Magnaflow jest juz po przeobce ( redukcji brzmienia ) ? Fajne filmiki ps. co tam w PL zimy nie ma
  15. ciekawe rozwiazanie jak bledow nie ma i rejestaracje dokladnie widac
  16. no ja tez mialem trafieje i kupilem N8 nowka ze wszystkim za 180 funtow czyli jakies 820zl bo na abonament telefonow nie biore Choc tu w UK daja do kontraktow jeszcze laptopy, PS3 i inne graty - ktore puzniej i tak splacasz z nadwyzka w abonamencie Telefon :kox: odziwo bardzo, bardzo szybki soft :good: , bateria jak na razie trzyma no i ten aparat :notworthy: ZADEN TELEFON OBECNIE NIE ROBI LEPSZYCH ZDJEC / HD VIDEO WOW :notworthy: a to oprocz dzwonienia jest dla mnie najwazniejsze
  17. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hamy juz pewnie dawno zaklepane Tylko czekac az ktos niedlugo pochwali sie nowym modem lub bedzie mial na sprzedaz z odp. profi :gwizdanie:
  18. " Makumba " wystarczajaco daje rade przy instalacji progow ? + mocowania oczywiscie czy raczej jakims klejem to potraktowac
  19. dobra dzieki wszyscy na male rezanko polecaja KKK K04-015 wiec cos w tym musi byc
  20. :good: Tomek nie chce podkrecac za bardzo i nawet 230KM styknie Tylko nie wiem czy wykorzystac Kaske 04-015 czy kupic takiego Gara GT28 a moze IHI ? nie mam Quattro i raczej w Czarnej nie bede mial :gwizdanie: wiec moce powyzej 250 KM to bzdura moim zdaniem.
  21. sorry, ze sie podepne widze, ze garrett jest ogarniety :gwizdanie: wiec mam pytanie odnosnie Garretta GT28 - http://cgi.ebay.co.uk/GT28-300BHP-20V-1-8T-Turbo-Kit-98-05-Audi-A4-Quattro-/170355785892?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item27a9ff00a4 daje rade ta suszarka ??? Chce raczej delikatnie podkrecic swojego AVJ i szukam jakies 240-250 KM
  22. wlasnie o to mnie chodzilo
  23. 288 raczej za małe jak na 1.8tq :gwizdanie: raczej 312 albo coś większego a jednak tak jak myslalem 288 :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 17:29_________________________________________________Leon czemu nie wieksze 312, 320 ??? Devastation powinien miec ciekawy sprzet na dniach :gwizdanie:
  24. Tomek ten " oszukiwacz " ma na celu 2 sonde wlasnie AVJ tez ma 2 sondy lambda. Pierwsza przed katalizatorem i ta będzie widzieć tyle samo spalin Druga jest za katem i tu pojawia się problem po jego wycięciu - sterownik dostaje informacje o zbyt dużej ilości spalin i wywala checka. " oszukiwacz " :naughty: Celem oszukania stosuje się tulejke "oddalajaca" sondę od spalin. drugie wejscie na tulejke w 1.8T AVJ mozna wrezac DP i zastosowac ten " oszukiwacz " lub kupic gotowe DP ze sportowym katem np Blueflame - http://cgi.ebay.co.uk/BLUEFLAME-SPORTS-CAT-AUDI-A4-1-8T-B6-/290509251471?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item43a3b3638f
  25. aby bledu nie wywalalo to fachowic musi zastosowac tzw. " oszukiwacz " ale o co chodzi konkretnie to nie wiem :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.