Treść opublikowana przez tomek1974
-
Różnica w zawiasach
Witam Mam do was małe pytanie czy zawias dolny drzwi kierowcy z przed lifta podejdzie do po lifta . Różnią się chyba tylko tym że jeden ma trzy te rolki a drugi dwie .
-
System operacyjny Android
PABLO podziękował
-
System operacyjny Android
PABLO masz może wiedzę kiedy można się spodziewać w PL 4.1.2 Jelly Bean dla Galaxy S Advance
-
Gran Turismo 5
to wbijaj tomeka4b5
-
System operacyjny Android
a nie wiecie kiedy JB na GSadv??
-
Strefa Śmiechu
Trzy koleżanki umówiły się na babski wieczór i poszły na drinka wspominać dawne czasy. Po imprezie, będąc mocno pod wpływem, postanowiły wrócić do domu spacerem. Jak to czasami bywa zachciało im się siusiu i gdy zobaczyły jakiś betonowy mur postanowiły wejść przez uchyloną bramę za potrzebą. Siusiają w spokoju, gdy nagle zorientowały się, że weszły na cmentarz, a z oddali słychać czyjeś kroki... Przerażone, uciekły w pośpiechu przedzierając się przez pobliskie gęste krzaki, w obawie aby nikt ich nie zobaczył... Na drugi dzień w barze spotykają się ich mężowie. Pierwszy mówi: -Wasze żony też się dziwnie zachowywały po powrocie, bo moja majtek nie miała i nie wiem co mam sobie o tym pomyśleć? Chyba mnie zdradza! Na to drugi: -Moja nie dość że nie miała majtek to jeszcze całą pupę miała podrapaną i też do takich wniosków doszedłem. No chyba ma kogoś! Na to trzeci: - To jeszcze nic, moja nie dość że wróciła bez majtek, a cała pupa była podrapana, to jeszcze miała szarfę między nogami: "nigdy cię nie zapomnimy koledzy z Wałbrzycha".
-
Gran Turismo 5
ja jestem codziennie wieczorkiem 20 , 21:wink:
-
Gran Turismo 5
to wbijaj wieczorkiem
-
Gran Turismo 5
- Gran Turismo 5
jestem codziennie wieczorkiem ( jak dzieci pozwolą )- Gran Turismo 5
kurcze nie mam pojęcia poszukaj gdzieś na forach GT5- Gran Turismo 5
mam ją ale jakaś taka klockowata- Gran Turismo 5
mi też było miło polatać ---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ---------- michal_s87 jak coś to wieczorkiem chyba będę latał zapraszam- Gran Turismo 5
zostało 2,5 h i po wyścigu:wallbash:- Gran Turismo 5
Pablo ty pewnie leciales bez zapisu ty kacie Gt5 :-)- Gran Turismo 5
lecę 24h Le Mans ale jazda :decayed:[h=3][/h][h=3][/h]- [ALL] Spoty w Koszalinie?
co tam u was słychać- Gran Turismo 5
u mnie coś jest nie tak nie mogę tego dodać do przedmiotów , z pierwszym nie miałem kłopotów :eusathink: ---------- Post dopisany 20-07-2012 at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2012 at 14:18 ---------- No już wszystko jest OK Pobrał z kolejnym autem- Gran Turismo 5
już dają auta za gt academy narazie ten mały nissan :facepalm: ---------- Post dopisany 12-07-2012 at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2012 at 18:56 ---------- Czy wy też macie problem z pobraniem drugiego auta chyba AERO za drugi wyścig w gt academy . Znaczy pobiera mi go ale za nic w świecie nie chce go wrzucić do przedmiotów- Gran Turismo 5
michal_s87 :oklasky::notworthy:- Gran Turismo 5
Academy skończone całość na złotko ( czasy takie sobie na swoje umiejętności ). Od chyba 5 lipca będzie można pobrać wygrane autka :naughty:- Piłka nożna
2:1 dla naszych :banan::banan::banan::banan::banan:- Gran Turismo 5
to się nie przysiadaj i niech tak zostanie :decayed::decayed::decayed::decayed:- Gran Turismo 5
nie kupowałem- Gran Turismo 5
ale z was sadyści jazdy , dajcie się pocieszyć lepszym czasem - Gran Turismo 5