Treść opublikowana przez tomek1974
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
pisz do Pawła tu jego nick e2rdd23
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
sbenios ta twoja kiera chyba będzie mi się sniła :naughty:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
jestem na 100% :good: :good:[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 17:21_________________________________________________No i po mini spociku fajnie było się spotkać. Pięć autek ale bardzo ciekawych na następny to wszyscy biegiem. Fotek nie ma bo ciemno i za***ista mgła . Pozdro dla wszystkich .[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 20:34_________________________________________________A teraz browarek i mam talent dla śmiechu[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 20:36_________________________________________________ tu jest link dla nowego kolegi na forum z Mścic może coś ci pomoże http://audi.pacula.eu/category/a4-b5-avant/ :hi:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
na 99% jestem o 18:30, :good: :hi: kto może niech zabiera aparat , fotki się wstawi :good:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
jak żonka wróci do tej pory z pracy to tez jestem :hi:
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- [ALL] Spoty w Koszalinie?
no to co z tym spotem :zyzol:- [ALL] Spoty w Koszalinie?
pany kiedy jakieś spotkanko :kox:- [ALL] Spoty w Koszalinie?
wszyscy chyba do szkoły się szykują :polew:- [ALL] Spoty w Koszalinie?
witajcie jak coś to ja sie pisze na jakiegos spocika [br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 09:13_________________________________________________ale tu cisza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- samsung wave s 8500
telefon zajfajny , gorąco polecam :good:- samsung wave s 8500
Witam. Może ktoś z was posiada taki telefonik i wie gdzie można jakieś ciekawe aplikacje na niego ściągnąc poza stroną APPS. A może ktoś ma jakąs darmową nawi ???- Piłka nożna
i do domu :thumbdown: :thumbdown:- Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
a co policaj :shocked:- Ludzie z A4 w ARMII
Wiosna 95 Szkółka Chełmno po szkółce jw 1877 Kołobrzeg . Kierowca haubicy samobieżnej 2S1 ( gożdzik ) Broń PM84 Dwa poligony na Drawsku i strzelanie ostrą z haubicy zajefanie było- [ALL] Spoty w Koszalinie?
jak tam idzie projekt ???? bo smaku narobiłeś na nalepę :naughty:- [ALL] Spoty w Koszalinie?
no to staraj się z tym projektem i oblepiamy fury :oklaski: :oklaski: :oklaski:- [ALL] Spoty w Koszalinie?
dla mnie bomba :naughty:- [B5 AVG] Jakie radio z conajmniej CD
było dużo wątków- [ALL] Spoty w Koszalinie?
jeden i dwa :good: i już widzę jak ładnie wyglada na mojej oooo- [ALL] Spoty w Koszalinie?
Do 16-ego lipca jeszcze trochę ale na tą chwilę jestem na tak. Co do nalepy to super pomysł , ja już się piszę :wink4:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 17:26_________________________________________________no to sie zapowiada spooooocik- [ALL] Spoty w Koszalinie?
a jak tam twoje kolano panie?? pomykam jeszcze o kulach , 30 czerwca mam kontrolę i chyba w tedy pozbędę się ich a co do spota to brac koleżanki i siostry a nie swoje kobietki :banan3: [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 07:10_________________________________________________a Paweł sygnał zrobiony i nie będe pisał co było bo wstyd , wstyd że ganiałem prawi pół roku bez sygnału :wallbash:- [ALL] Spoty w Koszalinie?
Jak będzie tyle oooo co w maju to i ja się piszę i będą nowe fotki :gwizdanie: :gwizdanie:- [ALL] Spoty w Koszalinie?
tu coś znajdziesz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=64301.0 :hi:- F1, Rajdy i Motorsport
http://sport.onet.pl/f1/gerard-lopez-kubica-juz-nie-pojedzie-w-tym-sezonie,1,4339226,wiadomosc.html ale lipa :wallbash: - [ALL] Spoty w Koszalinie?