Treść opublikowana przez seba1-2
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
a teraz ja się pochwale zamontowałem większy cooler niż inni klubowicze ze względu na to że za 430zł udało mi się go zdobyć, czyli udało mi się upchać 700/240/56 czyli wysoki na 24cm [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2008, 17:40_________________________________________________
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
eno eno super... ja właśnie też mam wszystko przygotowane pod kratkę jest pod piłowana wiec jak mi się znudzi to ją zamontuję [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2008, 17:31_________________________________________________a ty kolego Maniusiek28 jaki rozmiar tam włożyłeś??głownie chodzi mi o wysokość 18cm??
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
witam ponownie znów na pokładzie mojej łajby coś przybyło czyli radio cb president johny II oraz antenka na magnesie president alaska 145..... ale to nic w porównaniu z tym co znalazło się z przodu za zderzakiem fotki na pierwszej stronie czyli fmic, mi udało się zmieścić tam dużo większy cooler od innych kolegów czyli jego wymiary to 700mm/24mm/57mm był mały problem żeby go upchać ale się udało............
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
prosimy o zdjęcia...
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
no troszkę nisko ci to wyszło, ale nie wygląda to najgorzej, ważne że będziesz mógł monitorować swoją turbinę a raczej jej ciśnienie doładowania
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
to może być każdy klej do plastiku(na pewno nie kropelka ) , ważne aby nie pobrudzić reszty słupka jak przyklejamy obudowę, no chyba że będziesz go obszywał to co innego [br]Dopisany: 15 Sierpień 2008, 18:01 _________________________________________________o i najlepiej jak będzie o konsystencji żelu
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
mi osobiście narazie nie przeszkadza wygląd mojego słupka może kiedyś sie bo obszyje, kolego krzyniek pokaż swój słupek wrzuć jakieś foty[br]Dopisany: 28 Lipiec 2008, 21:59 _________________________________________________ja wężyk do kabiny puściłem przez skrzynkę z ecu widać tam na zdjęciu
-
[B5 AHU] Wymiana turbiny w AHU na AWX lub AFN/AHH/BRD
nie ma po prostu sterowanie trzeba zrobić od podstaw i dlatego potrzebne są przewody ciśnieniowe nowy n75 i gruszka ciśnień i dwa trójniki schemat sterowania afn znalazłem na forum
-
[ALL B5] dodatkowe wskaźniki
kolego wskaźniki AutoGauge ładnie się prezentują w audi a jeśli przerobisz na czerwone podświetlanie może być problem z widocznością takiego zegara w dzień
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
za turbo timer greddy dałem 200zł używany ale w stanie jak nowy
-
[B5 AFN] Rabarbar :)
a mnie się tam podoba :th:, tylko ten komin to nie do audi , bardzo ładne lampki zapodałeś
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
za komplet 600zł tył mam najciemniejszą folie jaką jest a przód najjaśniejszy tak tylko żeby kontrast złamać
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
zamiast lampek będzie FMIC tylko po malutku bo budżet jest napięty
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
a tak jakoś, mam kawałek do kaka i nie mogę sie zebrać... [br]Dopisany: 10 Maj 2008, 22:38 _________________________________________________witam ponownie.... upały się zbliżają więc postanowiłem przyciemnić szybki, różnica kolosalna auto teraz się tak nie nagrzewa a oto fotki strona nr1 [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 21:03 _________________________________________________zapominałem dodać że w środku pojawił sie turbo timer greddy który pozwala na schłodzenie auta po ostrym butowaniu super sprawa bo nie zawsze miałem czas żeby siedzieć w środku i czekać aż turbinka ostygnie
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
obudowę przykleiłem na kleju ale nazwy ci teraz nie powiem, ja mam turbo z AWX to pompuje mi do 1,55 bar
-
[ALL] Zmiana z 15 na 17 - czy potrzebna ingerencja w komputer ?
jeśli założyłeś 225/50/17'' to będziesz miał przekłamania prędkości na liczniku, powinieneś założyć 225/45/17 albo 205/50/17
-
[ALL B5] Co sadzicie o tych alumkach ?
zauważ każdy ci chce wcisnąć 16'' bo nawet tego sprzedać nie mogą wszyscy śmigają na 17''
-
[ALL] Jakie felgi
Cytat: Kaziu_Wichura 26 Luty 2006, 15:25 ale dajesz popalić daty nie widzisz arielka
-
[B5 AHU] szukam godnego polecania pompiarza KRAKóW
dzięki jarko
-
[B5 AFN] Szum z turbiny i niebieski dym
turbina jest przykręcona do kolektora w AFN
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
jeśli coś by wyszło z takiego zestawu to ja sie na niego pisze :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i jestem mam pytanko tak jak w poście potrzebuje pompiarza takiego który dogodzi mojej maszynie
-
[B5 AHU] szukam godnego polecania pompiarza KRAKóW
na was to zawsze można liczyć
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg B6-SEDAN
3 :th:
-
[B6 AVF] Dylemat S-line czy inna 18
polecam TOORY