Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seba1-2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seba1-2

  1. tak jak było pisane temu projektowi czyli czyli z głową i perfekcyjnie
  2. mam takie sprzęgło do sprzedania ten właśnie komplet używany góra trzy miesiące(kupowany u tego gościa), info na pw. I powiem tyle że bardzo dobre sprzęgło
  3. gratulacje za ogarnięcie tematu, fajnie wygląda i robi swoją robote
  4. zdejmiem głowice to będę wiedział na czym stoję, nie powiem że nie chce więcej koni bo bym skłamał, z resztą sami wiecie apetyt rośnie
  5. silnik był strojony u rogala wiec przed wgraniem softu był sprawdzany, okazało się że wszystko było ok tylko widać było że pompa wtryskowa już była lekko wysłużona........ po sofcie silnik się pięknie sprawował tylko rano trochę ciężej palił, po zmianie pompy na taką o trochę młodszym stażu od asv i jej ustawieniu było wszystko ok, palił od tyka, maszyna mknęła jak szalona. Około miesiąc temu pojawiły się problemy, silnik zaczoł klekotać, przy przyspieszaniu potrafił zgasnąć i nie chciał odpalać, rozrusznik kręcił bezwładny motorem tak jakby nie było sprężania na tłokach, po paru minutach silnik można odpalić, tak jakby popychacze(lecz to tylko moja teoria) Potem sprawdziłem kompresie na rozgrzanym motorze po 20 atmosfer, na jednym tłoku czasami zero, prawdopodobnie krzywy zawór. Także w grę wchodzi zamiana motoru albo złożenie mocniejszego jak ktoś ma sprawdzone źródła gdzie można dostać KOMPLETNY silnik od awx może być bez skrzyni proszę o kontakt na pw
  6. Witam mam problem mianowicie chce, albo zmienić kompletny silnik na taki od awx, albo po namowie z jaro4444 jestem skłonny podjąć się złożenia silnika z dołem od awx a górą na normalnej pompie wtryskowej tylko teraz dylemat, kompletny silnik od awx z realnym przebiegiem znalazłem za 3000zł silnik hybryda to koszt: - dól silnika awx komplet 1000zł - głowica od golfa IV komplet 650zł - pompa vacum 150zł - łapy silnika 150zł - no i reszta to co się nada z mojego ahu Oraz nie wiem jak z łapami osprzętowymi czy będą pasowały z mojego ahu(pompa wtryskowa, alternator, pompa wspomagania) Czyli koszt przybliżonej hybrydy to około 2000zł o ile z mojego silnika podejdą łapy osprzętowe do bloku od awx Jeśli ktoś ma pytanie dlaczego chce zmieniać silnik to powiem tak że mój nadaję się do kompletnego remontu i raczej wolał bym go już zmienić, bo podzespoły ahu są dosyć słabe a ja chcę więcej mocy i bezawaryjny silnik.
  7. kutfa ale ty w nią hajsu pakujesz, i na nic nie żałujesz no fele miażdżą ja bym twój wątek nazwał tak << niedościgniony >>
  8. sokolnh u mnie jest cisza chodzi tak jak należy
  9. sprawdź trójnik, albo odłącz wężyk od ecu i spróbuj podłączyć pod jakiś kompresor i ustaw jakiekolwiek ciśnienie nieprzekraczające 2 bar
  10. he he, ważne że robią robotę........
  11. zrób fotkę w dzień, chciałbym zobaczyć jak są przymocowane
  12. seba1-2 odpowiedział(a) na ojek temat w Audi A4 B5
    opis skromniutki ale wykonanie na plus zawsze to coś da, choć myślę że trochę mało tych kratek
  13. z tego co mi się obiło o uszy rogal też kombinuje przy bmw :gwizdanie:
  14. spetsnaz i jak wibracje ustały??
  15. cztery tłoki cztery końcówki 216
  16. ja sprawdzałem u siebie, u mnie też tam żarówki nie ma tylko że ja nie mam instalacji w prawej lampie pod żarówkę, brak ścieżek na płycie, także ja zrezygnowałem z drugiego przeciw mgielnego
  17. jak da mnie trochę słabo opisałeś temat bo jest wiele rzeczy na które trzeba zwrócić szczególną podczas składania, ale duży plus za chęci i foty, ja korzystałem z tego: http://pics.tdiclub.com/data/500/Drivbiwire_VNT_repair_procedure_small.pdf można jeszcze tu zobaczyć http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=266&Itemid=11 http://www.technologie-entwicklung.de/Gasturbinen/VNT15-Turbo/vnt15-turbo.html
  18. seba1-2 odpowiedział(a) na tom450 temat w Audi A4 B5
    kurcze no coś z przodu było robione :gwizdanie: ale wcześniej takich drgań nie miałem, a za mojej kadencji auto bite nie było spróbuje jeszcze z poduszkami pod silnikiem
  19. jak zawsze znajdzie się ktoś wyrażający swoje racje, żółty jaro4444 srebrny wydaje mi się że będzie ok
  20. ja jestem zadowolony z AutoGauge sprawdzaliśmy z Witkiem wskazania podczas wgrywania softu, wniosek, mój pokazuje idealnie http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_wskaznika_doladowania_na_slupku-t30498.0.html
  21. jak dla mnie tylko czerń , byle nie czerwień
  22. kolego Irek dobrze pisze tego się trzymaj, więc zbieraj graty i do roboty,jak dla mnie temat wyczerpany
  23. kolego przy zmianie springów to loteria że będzie ok, ale innego wyjścia raczej nie widzę, można by jeszcze założyć springi od avanta 2.5 1be na tył "powinny" być twardsze ale to tylko przypuszczenia
  24. i tu sie zgodzę że 150 to mało :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.