Treść opublikowana przez seba1-2
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha cz.2 - wynik ostateczny 205 KM/408 Nm
tak jak było pisane temu projektowi czyli czyli z głową i perfekcyjnie
-
[ALL] Gotowy zestaw sprzęgła z jednomasem
mam takie sprzęgło do sprzedania ten właśnie komplet używany góra trzy miesiące(kupowany u tego gościa), info na pw. I powiem tyle że bardzo dobre sprzęgło
-
[B5 AHH] Podświetlenie obszaru przed samochodem po otwarciu drzwi a'la Passat i Audi A6
czekam na fotki, ale efekt na pewno ciekawy
-
[B6 AWX] FMIC - założone
gratulacje za ogarnięcie tematu, fajnie wygląda i robi swoją robote
-
[ALL B5] Problem z wyborem silnika - AWX czy może hybryda ?
zdejmiem głowice to będę wiedział na czym stoję, nie powiem że nie chce więcej koni bo bym skłamał, z resztą sami wiecie apetyt rośnie
-
[ALL B5] Problem z wyborem silnika - AWX czy może hybryda ?
silnik był strojony u rogala wiec przed wgraniem softu był sprawdzany, okazało się że wszystko było ok tylko widać było że pompa wtryskowa już była lekko wysłużona........ po sofcie silnik się pięknie sprawował tylko rano trochę ciężej palił, po zmianie pompy na taką o trochę młodszym stażu od asv i jej ustawieniu było wszystko ok, palił od tyka, maszyna mknęła jak szalona. Około miesiąc temu pojawiły się problemy, silnik zaczoł klekotać, przy przyspieszaniu potrafił zgasnąć i nie chciał odpalać, rozrusznik kręcił bezwładny motorem tak jakby nie było sprężania na tłokach, po paru minutach silnik można odpalić, tak jakby popychacze(lecz to tylko moja teoria) Potem sprawdziłem kompresie na rozgrzanym motorze po 20 atmosfer, na jednym tłoku czasami zero, prawdopodobnie krzywy zawór. Także w grę wchodzi zamiana motoru albo złożenie mocniejszego jak ktoś ma sprawdzone źródła gdzie można dostać KOMPLETNY silnik od awx może być bez skrzyni proszę o kontakt na pw
-
[ALL B5] Problem z wyborem silnika - AWX czy może hybryda ?
Witam mam problem mianowicie chce, albo zmienić kompletny silnik na taki od awx, albo po namowie z jaro4444 jestem skłonny podjąć się złożenia silnika z dołem od awx a górą na normalnej pompie wtryskowej tylko teraz dylemat, kompletny silnik od awx z realnym przebiegiem znalazłem za 3000zł silnik hybryda to koszt: - dól silnika awx komplet 1000zł - głowica od golfa IV komplet 650zł - pompa vacum 150zł - łapy silnika 150zł - no i reszta to co się nada z mojego ahu Oraz nie wiem jak z łapami osprzętowymi czy będą pasowały z mojego ahu(pompa wtryskowa, alternator, pompa wspomagania) Czyli koszt przybliżonej hybrydy to około 2000zł o ile z mojego silnika podejdą łapy osprzętowe do bloku od awx Jeśli ktoś ma pytanie dlaczego chce zmieniać silnik to powiem tak że mój nadaję się do kompletnego remontu i raczej wolał bym go już zmienić, bo podzespoły ahu są dosyć słabe a ja chcę więcej mocy i bezawaryjny silnik.
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
kutfa ale ty w nią hajsu pakujesz, i na nic nie żałujesz no fele miażdżą ja bym twój wątek nazwał tak << niedościgniony >>
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
sokolnh u mnie jest cisza chodzi tak jak należy
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
sprawdź trójnik, albo odłącz wężyk od ecu i spróbuj podłączyć pod jakiś kompresor i ustaw jakiekolwiek ciśnienie nieprzekraczające 2 bar
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
he he, ważne że robią robotę........
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
zrób fotkę w dzień, chciałbym zobaczyć jak są przymocowane
-
[B5 AFB] Przeróbka nadkola
opis skromniutki ale wykonanie na plus zawsze to coś da, choć myślę że trochę mało tych kratek
-
[INNE] Czip do BMW
z tego co mi się obiło o uszy rogal też kombinuje przy bmw :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Wibracje podczas przyspieszania
spetsnaz i jak wibracje ustały??
-
[B5 ALH] Jakie wtryski ?
cztery tłoki cztery końcówki 216
-
[B5 ALF] Dołożenie żarówki świateł przeciwmgielnych w tylnej lampie
ja sprawdzałem u siebie, u mnie też tam żarówki nie ma tylko że ja nie mam instalacji w prawej lampie pod żarówkę, brak ścieżek na płycie, także ja zrezygnowałem z drugiego przeciw mgielnego
-
TDI czyszczenie kierownic VTG
jak da mnie trochę słabo opisałeś temat bo jest wiele rzeczy na które trzeba zwrócić szczególną podczas składania, ale duży plus za chęci i foty, ja korzystałem z tego: http://pics.tdiclub.com/data/500/Drivbiwire_VNT_repair_procedure_small.pdf można jeszcze tu zobaczyć http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=266&Itemid=11 http://www.technologie-entwicklung.de/Gasturbinen/VNT15-Turbo/vnt15-turbo.html
-
[B5 AHU] Wibracje nadwozia
kurcze no coś z przodu było robione :gwizdanie: ale wcześniej takich drgań nie miałem, a za mojej kadencji auto bite nie było spróbuje jeszcze z poduszkami pod silnikiem
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
jak zawsze znajdzie się ktoś wyrażający swoje racje, żółty jaro4444 srebrny wydaje mi się że będzie ok
-
[B5 AGB] Dodatkowe wskaźniki
ja jestem zadowolony z AutoGauge sprawdzaliśmy z Witkiem wskazania podczas wgrywania softu, wniosek, mój pokazuje idealnie http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_wskaznika_doladowania_na_slupku-t30498.0.html
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
jak dla mnie tylko czerń , byle nie czerwień
-
[B5 1Z] Projekt przebudowy 1Z - Wasze propozycje
kolego Irek dobrze pisze tego się trzymaj, więc zbieraj graty i do roboty,jak dla mnie temat wyczerpany
-
[B5 AAH] Nowe sprężyny do 1BE po założeniu gazu
kolego przy zmianie springów to loteria że będzie ok, ale innego wyjścia raczej nie widzę, można by jeszcze założyć springi od avanta 2.5 1be na tył "powinny" być twardsze ale to tylko przypuszczenia
-
[B5 1Z] Projekt przebudowy 1Z - Wasze propozycje
i tu sie zgodzę że 150 to mało :gwizdanie: