Treść opublikowana przez seba1-2
-
opona 16" 215/55 bedzie pasowala?
zakładaj 205/55 przy et35 bedzie ok
-
[B5 AFN] Moj czarny AFNik
kolego super wyszedł ci ten zderzk sam sie tym zozprawiłeś czy korzystałeś z pomocy jakiegoś fachowca?? teraz a4 prezentuje się pięknie
-
[B5 ADP] czas pomysles o nowym felunku
kolego a ja myśle że te felgi pierwsze co zaproponowałeś są ok cena nie wygurowana a kupisz 17" to bedziesz musiał zawis w dół dać, no ale siedemnasie ma swój wygląd
-
[B5] rozmiar opon a bezpieczenstwo
przy typie auta avant najlepiej zastosuj 205/55/16 komfort jest ok i przyczepność równierz bedzię bardzo dobra
-
[B7] Czarne ramiona czy czarny rant ??
zgadzam się z większością kolegów wymaluj ramiona a ranty wypoleruj będzię super efekt
-
[INNE] Dywaniki guma czy welur - gdzie we Wrocku
polecam gume przez cały rok :th: mam w kolorze szarym kupiłem na allegro super wygląd
-
Jaki wybrać rozmiar alusów i jakie na nie oponki
otwór centrujący dobry a jeśli chodzi rozmiar opon to fabryka podaje aby na 16'' opona miała 55 procent wysokości z 205mm szerokośći
-
[b5 90km] co to za felgi firmy Toora?
kolega ma te felgi w rozmiarze 16'' 205 55 w oplu vectra już trzeci rok i wytrzymują bez problemu, natomiast ja nie dawno zakupiłem pięcioramienne 17'' do swojej i zobaczymy co to będzie w lecie
-
[B5 AHU] czy turbo z AWX podejdzie do AHU
dziękuje za odpowiedzi można zamknąć
-
[B5 AHU] czy turbo z AWX podejdzie do AHU
panowie szukałem na forum i nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie a mianowicie czy turbo z awx czyli 130ps(chyba awx ma 130ps)podejdzie do ahu 90ps?? jeśli podejdzie to ok a jeśli nie to co trzeba zmienić??
-
[B5 AEB] Co sądzicie o tych felgach????
3 są ładne ale nie wiadomo jak z ich wytrzymałością
-
[B5 AFN] Które wybrać
powiem tak toora :oklaski: jeśli oryginalna będzie mocna, czyli nr1 może być i podobają mi sie 3 ale nie wiem jak z ich wytrzymałością, poszukaj ori vw to na pewno będą mocne
-
[ALL] Czy ktoś jeździ na zawieszeniu FK ?
a czy toś może polecić jakiegoś innego gwinta?? oczywiście Ci klubowicze którzy mają coś takiego zamontowane w :a4fan:
-
[ALL] Czy ktoś jeździ na zawieszeniu FK ?
witam!! chciałem zapytać czy ktoś z klubowiczów śmiga na zawieszeniu gwintowanym firmy fk, mam zamiar na wiosnę posadzić swoje trochę niżej wymogło to na mnie zakup felg w rozmiarze 17", i tak sie zastanawiam nad tym http://moto.allegro.pl/item282792766_audi_a4_passat_b5_b6_gwintowane_zawieszenie.html jeśli możecie polecić coś innego sprawdzonego proszę o sugestie
-
[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod
miodzio co tu pisać * zgodnie z regulaminem działu powinieneś otrzymać ostrzeżenie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10108.0.html Tym razem dostajesz upomnienie.
-
Dobry wybor?
dobry
-
co myślicie o felgach firmy toora??
dzieki koledzy za info felgi już zakupiłem i nie są polskiej produkcji teraz kolejny problem jakie buty na to założyć firm jest mnustwo i cenowy rozrzut też
-
co myślicie o felgach firmy toora??
koledzy co myślicie o wytrzymałości felg tej firmy, oraz co myślicie o wzorze 17''/8'' 5x112 et35 jakie opony najlepiej na nie założyć?? http://img248.imageshack.us/my.php?image=tooralr7.jpg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM chciałem sie przywitać jestem tu nowy bo o takim forum dowiedziałem sie nie dawno,,,, jeżdzę oczywiście a4 i jestem z okolic krakowa pozdrowiam!! :th: