Treść opublikowana przez seba1-2
-
[B5 AHU] szukam godnego polecania pompiarza KRAKóW
witam potrzebuje ustawić pompę paliwa, zna ktoś kogoś co by się dobrze ustawił pompke( z okolic krakowa)??
-
[ALL B6] Które 18-stki ładniejsze ?
1
-
Tworzymy Nowy Klub BAT
seryjne AHU, turbo AWX, końcówki wtrysków AHY, pompa ASV, kat wycięty, FMIC, koło zamachowe 1z nowe sprzęgło valeo i wskaźnik doładowania, dało 147,8HP 316,4Nm wykresik Twój numer to: BAT Klub member # 10 / Poziek
-
[B5 AHU] Czy te fele będą pasowały?
pierścień centrujący likwiduje ci luz miedzy piastą a otworem centrującym w feldze audi ma chyba 57.1mm jak felga taki otwór to jest wszystko ok, a jak nie to sie stosuje taki właśnie pierścień felgi od meśka będą pasowały
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
witam ponownie. jestem po kupnie i montażu czegoś takiego :th: http://www.allegro.pl/item352460156_koncowki_wtryskow_216_bosch_tuning_vw_asv_afn.html czyli końcówki wtryskiwaczy 0,216 zamontowane dziś, autko dużo lepiej się zbiera takie moje odczucie po jeździe próbnej.... teraz tylko został mi soft.... myślę że w tym tygodniu będę dzwonił do rogala rezerwować jakiś wolny termin zobaczymy co z tego wyniknie....
-
[ALL B5] Czy fotele i kanapa w sedanie bedą takie same jak w avancie ?
tak jak w temacie chce zamontować skórę z avanata do sedana jest to możliwe?? przednie fotele chyba takie same a kanapa??
-
[B5 AHU] Moja czarna 4-ka
gleba fajna laczki też niczego sobie :th: :th: ogólnie duży plus
-
[B5 AFN] Pierwsze AUdi
autko bardzo na plus :th: :th: myślisz coś przy niej zmodyfikować??
-
[B5 AHU] Czy te fele będą pasowały?
również polecam te drugie mój znajomy ma w czerwonej a4 na zawieszeniu 1be efekt super :th:
-
[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...
fajnie, felga na duży plus choć poprzednie tez były :th: :th: navi, skórka :th: :th: pozazdrościć
-
kupilem audi a4
ja również polecam tobie kolego 17'' po krakowie jeździ sie dobrze, albo inaczej da się jeździć raczej nie utrudniają życia, a ten wygląd :th: :th:
-
[B5 ADP] 17'' xenon
też mam te oponki według moje są super... a felgi to można tylko pozazdrościć
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
no no rogal znów pokazał co on to potrafi piękny wynik... (może za niedługo już wam nie będę zazdrościł :kox: ) ah ta pyciarnia ona zawsze wie jak normalnym obywatelom życie utrudnić
-
moja a4, 18", xenon by warzyd $$$
podobają mi się modyfikacje wprowadzone przez ciebie, zadbana, lampki z przodu też ok :th: :th:
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
mi też sie podoba.... bo kolorek mam podobny tylko klimy brak ale da się przeżyć, felunek proponuje na początek delikatnie obniżyć i już będą się wszyscy oglądali
-
[B5 AHU] Co jeszcze można zrobić aby zwiększyć moc ??
dziękuje za bardzo szybką odpowiedz :th: :th:
-
[B5 AHU] Co jeszcze można zrobić aby zwiększyć moc ??
panowie a czy nie orientujecie się czy przy zmianie turbiny w ahu na awx trzeba zmieniać komputer czy sam program będzie poprawnie sterował turbina VTG
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
piękny wynik rogal to vip w tej dziedzinie, ja też już nie mogę się doczekać wirusa
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Witam. Po montażu turbiny od AWX(131ps) w silniku AHU(90ps) postanowiłem monitorować jej ciśnienie doładowania i w tym celu zakupiłem wskaźnik oraz obudowę na słupek, aby zamontować obudowę musiałem ją dociąć i przykleić do starego słupka, może kiedyś obydwa obszyję skórą a teraz wygląda to tak tak wyglądało jak wyschło kable musiałem przedłużyć... przewód ciśnieniowy podłączyłem pod maską w miejscu komputera(UWAGA tylko niektóre ECU posiadają wbudowany mapsensor) więc trójnik i jedziemy z nim do kabiny JEŚLI macie mapsensor na rurze dolotowej koło grodzi to nie szukajcie wężyka w obudowie ECU bo go nie znajdziecie musicie zakupić kruciec z gwintem wkręcić go w rurę dolotową potem zostało jeszcze podłączenie kabli czarny masa, potem mamy słabe podświetlanie (kabel pomarańczowy) i podświetlanie mocne(kabel czerwony), ja słabe podświetlanie mam poprzez podłączenie do kabla koloru niebieskiego z czerwonym paskiem i następuje to po przekręceniu kluczyka, a mocne podświetlenie do kabla koloru zielonego z czerwony paskiem znajdującego sie pod kierownicą i następuje to po włączeniu świateł postojowych, oto efekt końcowy
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
teraz zbieram fundusze na soft i wtryski no jak by nie patrzeć 2500zł trzeba mieć.... a co do rezania własnego auta myślę że warto pod warunkiem że dorwiesz dobre dojście do częsci[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2008, 20:56 _________________________________________________postanowiłem monitorować doładowanie mojej turbiny i zakupiłem wskaźnik oraz obudowę na słupek, zakupione na allegro efekt końcowy
-
[ALL B5] CZERWONAniunia
no chyba troszkę za dużej rozdzielczości użyłeś... autko na tych felgach prezentuje się znakomicie, tylko gleba by się przydała, zakładaj springi wydatek nie duży a wygląd będzie murowany :th:
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
jeśli chodzi o 1z i ahu to silniki te są takie same, jedyne czym się różnią to moje ahu ma dwumasa, wykaz części jest na pierwszej stronie, co jest potrzebne do przeróbki na awx ps. rozumiem że chodzi ci o zmianę turbo
-
[B5 AFN] Moja lalunia.
kurcze i co tu wymieniać??autko bardzo mi się podoba, jedynie felgi większe zawias w dół i będzie kox :kox: 110ps :th: Quattro :th:
-
[AAH ] MOJA CZARNULA 2.8 V6
felgi troszkę małe... ten silnik ma potencjał i raczej mógłby się toczyć na czymś większym... siatka w zderzaku.....brak komentarza brewki....................brak komentarza ale autko na plus :th: :th:
-
[B5 AFN] Moja A4 ;)))
tak jak pisze większość kolegów fele min 17'' a co do zawiechy na początek wrzucisz sprężyny i będzie koszt raczej nie duży, w porównaniu z całym kompletnym zawieszeniem