Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seba1-2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seba1-2

  1. a w tej ibizie wszystko grało?? bo obstawiam albo pompa albo coś skopałeś z kablami wtyczki przerabiałeś?? dawka i kąt wtrysku sprawdzone?
  2. powiem ci że lepiej było dać mocną szeroką opaską bez podwijania tej dętki, wydaje mi się że spadnie podczas mocnego pałowania
  3. oj gruba rzeźba będzie
  4. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    spoko to było rok temu:grin: ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ---------- w sezonie jak dograsz maszyne wpadam na oględziny
  5. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a pytałem będą obrysy na żarówce "e nie nie podoba mi się to" jak ci ludzie się zmieniają
  6. daniel chyba przekładał 2.5multi na 1.9 manual zapytaj Nosb
  7. Co to za błąd, bo z tego co wiem vag nie wywali błędu nie działającej pompki? nie pamiętam dokładnie ale chyba ten 1259 Przekaźnik pompy paliwa - J17, Obwód pompy paliwa - J17
  8. zobacz sobie na ten filtr paliwa tak jak ci napisałem i będziesz mniej więcej wiedział, bo po zapłonie powinno tam walić ropą
  9. seba ja bym zrobił tak weź sobie z filtra ściąg zawleczkę od zaworku jednokierunkowego, podnieś go do góry i przekręć stacyjkę powinno się wylewać paliwo jak tak jest pompka działa, druga sprawa komp wyłapuje błędy przekaźnika pompki, to jeśli nie ma możliwe że coś przy smoku w pompie się porobiło co do znawców czy odpali czy nie u mnie na początku po swapie na AVF nie miałem tej pompy i chodził i zapalał tylko z mocą był problem po zejściu paliwa poniżej połowy dudi też tak miał a jak mi się zjarał przekaźnik od pompy po jej założeniu też odpalał, tylko błędy maiłem na vagu
  10. co ty to gadasz mało jest firm w okolicach wrocławia ?? trudno koło domu nie zawsze wszystko znajdziesz:decayed:
  11. a co mu powiem że wyjdzie mu 130ps ?? i potem chłop się załamie że mu nie wyszło trzeba patrzeć racjonalnie moc z samych wtrysków się nie weźmie
  12. kat to możesz mieć a chcesz to możesz wywalić ale przy takich modach bym go zostawił chyba że naprawdę jest już zapchany to wyjazd z nim, co do 216 i program to okolice 115ps może ciut więcej jest osiągalne na starej turbinie ja na 216 + turbo awx + program miałem 150ps:wink:
  13. a kowi to po co się męczył?? http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/
  14. aha to to spoko myślałem że to celowo z tą klapką, jakie koło planujesz??
  15. środek masz w pyte ale to już ci mówiłem, z zewnątrz nie podoba mi się ta klapka wlewu jak dla mnie trąca wieśtuningiem, ale to moje zdanie oraz kolor felg bym zmienił bo zatracają się ich kształty, czerń może i ładna ale w ogóle kół nie widać patrząc z boku na auto
  16. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jest kosa:banan:
  17. kapuje wszystko dzieki za info
  18. wygląda zacnie:wink: mam pytanie jak masz zgrany scyzor z q7 z centralnym? to oryginalny kluczyk + dołożony sterownik centralki?? scyzor ori, centralka od quasarelectronics a wkładkę scyzora zmieniałeś?? bo mi odpisali że nie będzie chodził, ten scyzor z ich centralką
  19. masz centralny + pilot dokładany??
  20. wygląda zacnie:wink: mam pytanie jak masz zgrany scyzor z q7 z centralnym? to oryginalny kluczyk + dołożony sterownik centralki??
  21. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    witaj w gronie ale zawsze sobie powtarzam, czemu masz mieć lepiej niż my wszystkiego najlepszego:wink:
  22. wszyscy ci powiedzą kup nowe oryginalne i drgania ustaną, bagatela 600 albo 700zł za dwie sztuki:decayed:
  23. kowi słuchać mnie nie musisz ale jeśli twoja hybryyda śmiga to na razie odpuść, nasze stare kible nigdy przeciągu nie będą robić, chyba że ci się turbo wysra to jako alternatywa można spróbować
  24. kowi zwykły docisk zwykłe koło tarcza wzmocniona nic większe 288mm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.