Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seba1-2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seba1-2

  1. wchodzą bezproblemowo:wink: ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- gracjan po polerce lakier kosa:kox: ty to naprawdę masz bzika na punkcie tego picowania
  2. fajnie że po tak długim czasie zdecydowałeś się pokazać cywila, tak jak morgal powiedział 1be i seria w sam raz do latania, bo na feldze 17 i tak już straciłeś co nieco na komforcie a trochę zmniejszyć prześwit by jej nie zaszkodziło
  3. jak dla mnie ( a zakładałem jej fisa więc wygląd znam) brakuje temu autu jakiejś konkretnej felgi bo ta jest optycznie za mała i za mało wystaje
  4. i trzymamy kciuki bo kolor nadwozia masz bardzo fajny, zobacz furę kowiego i będziesz wiedział w jakim kierunku iść, bo teraz to jest marmolada z chrzanem
  5. nowe brzesko rynek ciemna audi a4 b5 avant na ramkach klubowych ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ---------- rej KTT
  6. ok na piątek wstępnie się umawiamy, paweł nawet nie żartuj musisz być bezwględnie jak coś to pisz tu
  7. dlatego się nie wypowiadam, podjadę moim wozidłem i się przekonam na własnej skórze, co do psaka wszystko miał ok sam go składałem moc była ale po ich pomiarze to ani mocy a niutot to z księżyca, dodam że było to jak oni otwierali tą stację więc może poprawili te rolki
  8. no to piątek panowie wstępnie sobota odpada ewentualnie niedziela
  9. a jak nie to wpadne do ciebie jak bedziesz miał chwile na mini mini spota koło weekendu
  10. kurcze no piątek sobota niedziela ale nie środek tygodnia, a chciałbym przyjechać zobaczyć twojego ulepa
  11. nie chce nic mówić na hamownie u nich ale u mojego kumpla w pasku awx + brd wyszło 170ps i 450Nm więc nie wiem co oni mają tam skopane
  12. ej chłopy czy wy zawsze musicie w czwartki spocić, to gówno z mojej wyprawy do was
  13. kowi mi się wydaję że musisz ściągnąć tylko zderzak i wyciągnąć chłodnice klimy oraz wody i wentylator masz na wierzchu nie trzeba całego pasa targać ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ---------- chłodnice wody trzymają dwa kołki a klimy 4 śrubki
  14. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    daj na pw ile ci lakier wyszedł i według ciebie jak robota zrobiona?? bo z fot to ładnie dobrany:wink:
  15. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    rezasz te osłony na silnik?? bo teraz tam łyso:facepalm: jakby brakuje wypełnienia:grin:
  16. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    e panie ale co tam świeci ja nic nie widzę
  17. zrób jakąś ładną sesje bo teraz fajnie wygląda:naughty:
  18. dobre zajebiaszcze fotosy kowi:cygaro:
  19. pozdrawiam
  20. i tymi słowami jesteś skreślony bo ja tylko i wyłączne zadałem pytanie czy w ogóle zastanawiałeś się nad ty co zrobiłeś, a ty od razu wieś pokazałeś
  21. hyy tarczkę w liczniku zmieniłeś z 220 na 260?? a powiedz mi czy wiesz że teraz masz nieprawidłowe wskazanie prędkości?? wiesz o tym czy to był pomysł z brzegu wzięty??
  22. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ale jest kosa:kox: mów kiedy i przyjeżdżam go obejrzeć
  23. dam sobie rękę uciąć, że koszt zabawy podniesienia mocy i osiągów w 1.6 będzie taki, że swap na 1.8t byłby niższy kosztem wykonania:decayed: a co do zabawy z twoim 1.6 wszystko się da zrobić tylko koszt samej głowicy będzie spory, czyli masz powiększone kanały + zmienione zawory + uszczelniacze + planowanie + można wałek wymienić na ostrzejszy o ile do 1.6 są i wiele innych wydech można powiększyć potem koło zamachowe zrobić lżejsze + nowe sprzegło wtryski poszukać większe i już masz auto fajnie zrobione tylko pytanie po co?? skoro koszt samej głowicy pochłonie lekko 1500zł sprzegło u radzika to też nie mały wydatek a o cenie wtrysków czy też sportowego wałka nie wspomnę( koszt do hondy to okolice 3000zł)
  24. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    :baseball::baseball::baseball:
  25. powiem krótko i na temat odpuść sobie stożki, obudowy filtrów audi są najlepsze od nie jednego stożka, co do twojego silnika 1.6 to potwór nigdy z niego nie będzie, lepiej sprawdź filtry świece przepustnicę czy coś nie daje w d*pę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.