Treść opublikowana przez seba1-2
-
[ALL B5] Audi S4
wchodzą bezproblemowo:wink: ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- gracjan po polerce lakier kosa:kox: ty to naprawdę masz bzika na punkcie tego picowania
-
[B5 AFN] zadbana seria - laser rot - avant - 1.9tdi lift
fajnie że po tak długim czasie zdecydowałeś się pokazać cywila, tak jak morgal powiedział 1be i seria w sam raz do latania, bo na feldze 17 i tak już straciłeś co nieco na komforcie a trochę zmniejszyć prześwit by jej nie zaszkodziło
-
[B5 AEB] Avant RS4 Style
jak dla mnie ( a zakładałem jej fisa więc wygląd znam) brakuje temu autu jakiejś konkretnej felgi bo ta jest optycznie za mała i za mało wystaje
-
[B5 AKN] 2,5 v6 avant,Różowo Mi :)
i trzymamy kciuki bo kolor nadwozia masz bardzo fajny, zobacz furę kowiego i będziesz wiedział w jakim kierunku iść, bo teraz to jest marmolada z chrzanem
-
[Małopolska] Widziany, widziana
nowe brzesko rynek ciemna audi a4 b5 avant na ramkach klubowych ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ---------- rej KTT
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
ok na piątek wstępnie się umawiamy, paweł nawet nie żartuj musisz być bezwględnie jak coś to pisz tu
-
Passat B5 3BG AVF 1.9tdi program TTC Kraków
dlatego się nie wypowiadam, podjadę moim wozidłem i się przekonam na własnej skórze, co do psaka wszystko miał ok sam go składałem moc była ale po ich pomiarze to ani mocy a niutot to z księżyca, dodam że było to jak oni otwierali tą stację więc może poprawili te rolki
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
no to piątek panowie wstępnie sobota odpada ewentualnie niedziela
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
a jak nie to wpadne do ciebie jak bedziesz miał chwile na mini mini spota koło weekendu
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
kurcze no piątek sobota niedziela ale nie środek tygodnia, a chciałbym przyjechać zobaczyć twojego ulepa
-
Passat B5 3BG AVF 1.9tdi program TTC Kraków
nie chce nic mówić na hamownie u nich ale u mojego kumpla w pasku awx + brd wyszło 170ps i 450Nm więc nie wiem co oni mają tam skopane
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
ej chłopy czy wy zawsze musicie w czwartki spocić, to gówno z mojej wyprawy do was
-
Wiatrak - da rade wymienic bez rozwalania przodu??
kowi mi się wydaję że musisz ściągnąć tylko zderzak i wyciągnąć chłodnice klimy oraz wody i wentylator masz na wierzchu nie trzeba całego pasa targać ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ---------- chłodnice wody trzymają dwa kołki a klimy 4 śrubki
-
[B5 1Z] A4 TDi
daj na pw ile ci lakier wyszedł i według ciebie jak robota zrobiona?? bo z fot to ładnie dobrany:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
rezasz te osłony na silnik?? bo teraz tam łyso:facepalm: jakby brakuje wypełnienia:grin:
-
[B5 1Z] A4 TDi
e panie ale co tam świeci ja nic nie widzę
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
zrób jakąś ładną sesje bo teraz fajnie wygląda:naughty:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
dobre zajebiaszcze fotosy kowi:cygaro:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
pozdrawiam
-
tedeik mit schwartz matt --> AFN +
i tymi słowami jesteś skreślony bo ja tylko i wyłączne zadałem pytanie czy w ogóle zastanawiałeś się nad ty co zrobiłeś, a ty od razu wieś pokazałeś
-
tedeik mit schwartz matt --> AFN +
hyy tarczkę w liczniku zmieniłeś z 220 na 260?? a powiedz mi czy wiesz że teraz masz nieprawidłowe wskazanie prędkości?? wiesz o tym czy to był pomysł z brzegu wzięty??
-
[B5 1Z] A4 TDi
ale jest kosa:kox: mów kiedy i przyjeżdżam go obejrzeć
-
Wstęp: Fotorelacja Mod Silnika: Regeneracja Głowicy.1.
dam sobie rękę uciąć, że koszt zabawy podniesienia mocy i osiągów w 1.6 będzie taki, że swap na 1.8t byłby niższy kosztem wykonania:decayed: a co do zabawy z twoim 1.6 wszystko się da zrobić tylko koszt samej głowicy będzie spory, czyli masz powiększone kanały + zmienione zawory + uszczelniacze + planowanie + można wałek wymienić na ostrzejszy o ile do 1.6 są i wiele innych wydech można powiększyć potem koło zamachowe zrobić lżejsze + nowe sprzegło wtryski poszukać większe i już masz auto fajnie zrobione tylko pytanie po co?? skoro koszt samej głowicy pochłonie lekko 1500zł sprzegło u radzika to też nie mały wydatek a o cenie wtrysków czy też sportowego wałka nie wspomnę( koszt do hondy to okolice 3000zł)
-
[B5 1Z] A4 TDi
:baseball::baseball::baseball:
-
Jaki Filtr Powietrza, warto przerabiać dolot ??
powiem krótko i na temat odpuść sobie stożki, obudowy filtrów audi są najlepsze od nie jednego stożka, co do twojego silnika 1.6 to potwór nigdy z niego nie będzie, lepiej sprawdź filtry świece przepustnicę czy coś nie daje w d*pę