Treść opublikowana przez seba1-2
-
[Małopolska] Widziany, widziana
widziałem dziś jakiegoś dźidka na kra pod krokusem próbował maskę otworzył łomem :polew: :tongue4:
-
[B6 AVF] Mody AVF na 200+ konia
seba a powiedz mi rozstaw kanalow w obu kolektorach jest taki sam?? meczy mnie mysl czy dalo by rade mocowania z np kolektora AJM/ATJ/AWX przespawac na kolek z A5 chodzi o same flansze poobcinac w obu kolektorach a nastepnie te z B5 czy B6 wazne ze z 8V przyspawac do kolektora A5 srednica kanalow musiala by byc taka sama i kanaly wydechowe musialy by pasowac idealnie ( kolek ->glowica ) jest wogole taka opcja wtedy nie bylo bv problemu z przykreceniem CAHA do kolektora oraz pewnie na kolektorze dedykowanym pod te tubrawe lezalby idealnie co myslisz o tym?? nie mierzyłem nigdy tego i nie myślałem w taki sposób jak ty chcesz to zrobić, możesz spróbować napisz do jaro4444 może on ci coś podpowie,, druga sprawa czy taki kolektor jak bedzie dostawał w dupe czy po prostu sie nie rozleci na spawach
-
[B5 AHU] Jak zaślepic EGR ?
węże wywal tylko tak jak pisałem zaślep węża przy grodzi silnika, n18 musi być bo steruje egr-em, n18 masz przy grodzi silnika jest pod rurą dolotową do kolektora ssącego szukaj a znajdziesz
-
[B6 AVF] Mody AVF na 200+ konia
kolektor wydechowy z 16V nie pasuje do naszych 1.9 8V z tego względu że nasz kolektor ma mocowania do bloku równolegle do siebie a 2.0 16V pod skosem
-
[B5 AHU] Jak zaślepic EGR ?
jest do 90 ale widać że szukać sie nie chce [br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 23:49_________________________________________________a na dodatek ja jestem autorem strona 4 popatrz i już nie pisz głupot że nie ma bo śmiem twierdzić że masz coś ze wzrokiem
-
Rezanie bixenonu
piotrek próbowałem na silikonie, na jakimś tam kleju i puszczały dopiero po złożeniu kloszy na kleju do szyb temat parowania ucichł
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
:notworthy: :notworthy: :notworthy: za***iście wygląda kolor + pakiet zewnętrzny robi robotę i tak sobie myślę nawet nie musi jeździć bo to auto jest do lansu :hi:
-
[B5 AHU] Jak zaślepic EGR ?
na 100% jest bo sprawdzałem szukaj a znajdziesz jest zaledwie 5 stron a tobie nie chciało ich się przeglądnąć
-
[Małopolska] Widziany, widziana
pablo co dzień jestem w kraku w prokocimu, pracuje nocami co widać po moich wpisach na klubie
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
po 2 dniach znalazł się i grześ
-
[Małopolska] Widziany, widziana
a to ty łobuzie
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
nikt cie nie lubi bo masz czyste auto i przyjechać nie chce na spota :polew:
-
[B6 AWX] Zmiana skrzyni AWX=BRD jeszcze na quattro
powiedz czemu mnie obrażasz?? na pewno wiem i umiem dużo, i dużo ludzi z tego forum o tym ci potwierdzi, także z żarówką ci nie poszło
-
[B6 AWX] Zmiana skrzyni AWX=BRD jeszcze na quattro
co za człowiek avf i awx to te same motory niczym się nie różnią , różnica jest tylko w skrzyni awx ma 5 a avf 6 z resztą co ma to do rzeczy w tamtym temacie masz wszystko opisane i paru ludzi co to robiło ale widze żę twoja wiedza jest ogromna powodzenia życze
-
[ALL B5] Swap AWX/AVF do B5 oraz jego przygotowanie
jak masz pd to wiazka zostaje stara, komp moze zostać ale trzeba wgrac nowy soft, pompe w baku masz tylko nie wiem jak z jej wydajnością ale myśle żę da rade, silnik turbo głowica orurowanie jest inne na bank, pozostaly osprzet(alternator,pompa wspomagania) możę podejść ale nie wiem jak z łapami zapytaj jaro4444 [br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 11:55_________________________________________________awx i avf to te same silniki rożnią sie skrzyniami sprzęgłem, twoja skrzynia może zostać sprzegło też, wał w obu silnikach jest taki sam
-
[B6 AWX] Zmiana skrzyni AWX=BRD jeszcze na quattro
na pierwszej stronie masz jak byk napisane ale po co szukać lapiej dać na tacy http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=109162.0
-
[B5 1Z] A4 TDi
już wiem kto mi auto umyje kiedy furmanke podstwić? :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 22:08_________________________________________________masz wszystkie dokładki w kolorze tak?? dobrze widze??
-
[B5 AKN] Wyciek .. Problem :(
kup taki weżyk i wymień, to weżyk od powrotu paliwa aha zdejm sobie osłone bedziesz mieć lepszy dostęp
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
no to problem rozwiązany
-
[ALL B6] Ma ktoś może CAHA ?
oj chłopy ja mam juz ją od stycznia co prawda mam b5 ale motorownia AVF 131ps i mam ją zamontowaną na kolektorze z golfaII 1.6 foty w moim wątku o proszę http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=28045.150 poza mną ma ją jeszcze jeden gość w awx zaraz ci go namierze[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 16:43_________________________________________________aha Piotrek98igo zmienieł z brd na caha i mówił żę koszty duże a różnica zbyt mała jak na takie pieniądze[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 16:52_________________________________________________trzeciaq on ma ją w awx
-
[ALL B5] Szamkowóz AVF stylizowany na S4
jak byś coś nie wiedzi na temat swapa avf to pytaj postram ci pomóc jak tylko bede umial [br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 16:10_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=75462.0
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
która? czyli mam rozumieć że nie kapnołeś się wcześniej i dla tego nie można było ich odpowietrzyć tak??
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
krycha pytanie mam czemu te zaciski wiszą do góry nogami?? to znaczy maja odpowietrzniki od dołu?? co tu jest nie halo
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
PANY zgramy sie wreszcie na jakiegoś spota?? z góry mówię że w tygodniu odpada, mam pracuje do bólu
-
[B5 1Z] A4 TDi
no to teraz nic tylko je przeszczepić i cieszyć się dobrymi hamulcami