Treść opublikowana przez seba1-2
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
na tym setupie bedzie - turbo CAHA - przelot 2.5" - końcówki wtrysków - FMIC także może pęknie
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
nadzieje na 200 mam
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
ulep gotwy do strojenia z tym że mam jeszcze końcówki wtryskiwaczy do założenia ale chyba zrobię strojenie na tych gratach a ewentualnie jak będzie mało to wrzucę końcówki po jeździe próbnej powiem tyle ma laga z dołu ale potem to ciągnie jak szalone a to jeszcze przed strojeniem... aha dudi ja mam napinacz na rozrządzie sprężynowy więc zobaczymy jak będzie zachowywał się przy strojeniu co do sprzęgła to mi przy ruszaniu zbytnio nie szarpie, a jeśli chodzi o jego wytrzymałość to będziemy widzieć po strojeniu, jeśli nie wydoli to się go wzmocni :gwizdanie:
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
no nie powiem pomysł dobry tylko kwestia profi wyspawania kolektora [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 21:26_________________________________________________ulep prawie gotowy,wydech wyspawany chwilowo seria docelowo 2.5''przelot, powrót smarowania przerobiony reszta pasowała, jak wena mnie najdzie jutro dokończenie i testy
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
mierzyłem tą turbinę od kolektora seryjnego czyli od AVF efekt był taki że turbina nie leżała równo względem podłużnicy dlatego to popchnęło mnie do zamontowania turbiny na tym kolektorze i zrobienia przejścia "+" jest taki że ma wielkie kanały, myślałem również na kolektorem od ahu ale nie mogłem go znaleźć ciekawe jak by wtedy "leżała" turbina względem podłużnicy chyba że ty IRKU mierzyłeś CAHA do kolektora od AHU?? jak z rozstawami śrub?? bo do kolektora AVF nie pasuje i trzeba rozwiercać otwory w turbinie
-
Nimbus Grau Perl Effekt
co Ty wlasnie zero Batorego co najmniej dziwne, ale dymienie na pewno ciut wzrosło
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
Irku jest tam przejście z kolektora do turbiny, wygląda ono w ten sposób że na kolektor oraz na turbinę są wycięte dwie blachy o grubości 12mm, każda ma wzór odpowiedni danemu wyjściu, potem zostały wspawane szpilki do przykręcenia kolektora oraz turbiny, następnie po umiejscowieniu turbiny zostało to połapane dwie blachy do siebie, całość została zdemontowana, dociąłem brakujące przestrzenie z blachy i wyspawałem na zewnątrz i od środka, środek został wyszlifowany na gładko kamieniem i chyba tyle [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 17:00_________________________________________________ [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 17:16_________________________________________________tak to mnie więcej wygląda patrząc od przodu a tak patrząc mniej więcej od góry
-
[B6 AVF] Proszę o nr oringu miedzy egr a kolektorem ssącym
proszę o nr oringu miedzy egr a kolektorem ssącym przy avf 1.9tdi 131ps[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 20:18_________________________________________________już znalazłem tutaj http://www.vagcat.com/epc/ a jej nr to 069 131 547P
-
[B5 1Z] A4 TDi
pablo ja to wiem ale wytłumacz to społeczeństwu, że nie zawsze tanie znaczy dobre utrzymane :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
powiem ci że może być problem w tej kasie ją sprzedać, bo jednak społeczeństwo wybredne jest i za 9 tyś kupi już 98r po 1 lifcie i z climatronikiem , także będzie ciężko choć może się ktoś trafi
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
są drgania i nawet opisywałem to w jakimś wątku, jednomas to jednomas trzeba nauczyć się z nim współpracować bo jak żonka wsiada za stery to żadnego biegu nie może normalnie wrzucić, to znaczy czuć żabkę, ja tam ruszanie opanowałem drgania podczas jazdy są znikome, a podczas gaszenia czuć że silnik troszkę zatelepie
-
[B5 1Z] A4 TDi
u mnie kupca nie widać i nie słychać także pozostanie pewnie bez zmian a dziwisz się że kupca nie ma
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
sprzęgło jest od początku nówka sztuka 228mm jednomas z 1z także może jakiś czas wytrzyma a jak nie to pomyślimy nad jego wzmocnieniem lub też zamianą
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
niestety aktualnie mam skrzynie 5 bo skrzynia 6 po paru miesiącach użytkowania powiedziała papa
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
wydech w najbliższym czasie też będzie na wylocie bo będzie przelot 2.5" no i do tego jakieś sensowne końcówki pablo gdzie swoje brałeś??[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 17:33_________________________________________________ michał montuje caha z tego względu że zdobyłem nówkę sztukę za śmieszne pieniądze, ale z tego co wiem to jest wydajniejsza niż brd
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
ni ma
-
Nimbus Grau Perl Effekt
no na pewno trochę więcej bo ecu nie wie że więcej paliwa podlewasz w krótszym czasie i stąd to kopcenie, także złóż wszystko i na korekte, choć ja jeździłem bez softu ze 3 miechy
-
Nimbus Grau Perl Effekt
wtryski już możesz zakładać moc poczujesz i wielką chmurę nie przepalonego paliwa za autem również a tak na poważnie to idziesz ostro z modami
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
foto są nowe tylko akurat na nich lamp jeszcze nie było mówisz i masz na szybko bo nowa sesja będzie ale na wiosne
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
jak ukończę ulepa to wpadnę
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
a masz czym ano jest jest, sprzęt chodzi aż miło
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
witam ponownie, jestem w trakcie montażu turbo kkk caha 170 cr na kolektorze z golfa 1.6td przy okazji zmieniłem rozrząd, vacum pompę oraz łożyska na alternatorze oraz sprzęgle sprężarki, także roboty co niemiara oto foteczki jak widać już siedzi, zostało podłączyć smarowanie i wydech pospawać
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
seba piotrek mówił że tak szybko uciekłeś że nie zdążył ci dać gratisu a mi mówił że wszystko mi dał, powiedz ze ma pozdrowienia od kolegi z klasy nazwisko noga robert, piotrek będzie go znał a ja z nim pracuje od 3 lat, a wczoraj dowiedziałem się że to koledzy
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
GRZEŚ dzięki za super obsługę
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
powiedz ile wyszedł cię ten wydech?? może być na pw