Treść opublikowana przez seba1-2
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
panie tomek po pieniądzach go nabyłem, a furka będzie miała za to czysty dolot, od wymiany do wymiany nie dolałem do tego silnika ani grama grześ a ja to pamiętam kiedy ty byłeś.... a co do lamp to wydaje mi się że nie ma nic innego co można by założyć, te są w pytkę
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
bogato w ty gadu gadu a ja nic nie wiem na ten temat pablo do mnie dojazd jest tylko jak śniegu nie ma przyszły lampiony tył no i rozpakowałem pakę od adamoo
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
fajnie że pokazałeś furkę, wygląda zacnie
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
no i tak trzymać
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
powiem ci tak dudi jestem taki wkur..... skrzynia którą zamówiłem, do mnie nie dotarła, olej wylał się na terminalu we warszawie i odesłali gościowi paczkę a co do napinacza to muszę zobaczyć jak to wygląda bo będę wymieniał w niedługim czasie a też go mam
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
powiem tak BOGATA przygoda no ale cóż ważne że wyszedłeś z opresji
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
dudi opisz coś więcej co się działo i co witek powiedział na temat tego napinacza
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
a na czym to jeździsz ?? i jak było twardo ??
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
kufa grześ no w pytkę, to 4x4, czy zwykłe 2 rolki bo nie piszę [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 19:32_________________________________________________u toś mnie zniechęcił do gwinta :gwizdanie:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
paweł a ty gwinta przed zimą ścigałeś?? i seryjne ci się posypało tak?? czy to gwint się zj***ł??
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
no to nie ciekawie grześ dowiedziałeś się jaki ten mig, marka parametry??
-
[B5 1Z] A4 TDi
może i ja się pokuszę na taki obszycie, mam nadzieję że ją oblukam na żywo jak wróci
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
e tam gdzie do brzeska bez lamp grzać, hanią bym przyjechał bo mam z grzesiem do pogadania ale raczej zaczekam na lampiony[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 19:04_________________________________________________coś tam w tej zawieszcze wymodził ??
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
kuwa lampy z tyłu sprzedałem i nie mam audi na użyciu bo bym wpadł jakbym się wyrobił w robocie
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
mam nadzieje że jak najszybciej, tyle że teraz dupaa zima więc się zastanawiam bo na warszawę muszę udeżyć ze strojeniem
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
szaleńcy kiedy macie spota?? [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 18:55_________________________________________________
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
od adasia mam oiltak-a także nic specialnego dzięki grześ
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
ni hu hu takie big t to nie dla mnie no i lampki do tyłu zamówione
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
właśnie wkroczyłem do domu i żona mówi że paka jest ale jeszcze nie sprawdzałem
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
ano wystarczy chcieć i się ma
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
no i gro tylko musisz przyjechać bo lampy z tyłu bym sobie zmienił a u adasia takie tam pierdółka tylko adaś mi już 3 tydzień wysyła
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
ufffffff adaś myślałem że się nie doczekam
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
ni hu hu seria zawias, moja seria
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
dzieki że się podoba też mi się wydaje że lampy po takim zabiegu wypadało by zmienić i chyba będą diody coś w stylu po 2 lifcie a co do motorowni mam już wszystko do podniesienia mocy ale muszę raczej śnieg przeczekać
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
hejka nowe foteczki w pierwszy poście do ocenki, autko wróciło od lakiernika wpadała przy okazji klapa polift, kierunki czarne oraz zderzak s4 który został zniszczony ostatniej zimy