Treść opublikowana przez seba1-2
-
[ALL B5] Swap silnika a skrzynia tiptronic
jeśli chodzi o fizyczny jej montaż to podejdzie i chodzić musi bo wyjścia nie ma, ale przełożenie może mieć inne, z tego co wiem to skrzynie są sterowane i możliwe że zmiana kodowania sterownika skrzyni będzie potrzebna a co do silnika zakładaj pd nie bierz 110 trochę słaba jednostka
-
[B5 AFN] Wtryskiwacze bosio 216 czy 230 bez programu
robert ale zaznacz koledze żeby się w takie bajery bez zmiany softu nie bawił, bo i na 0,216 będzie dymu co nie miara
-
[ALL B5] Założenie klimy w a4 bez klimy-jakie koszty?
paweł Dzień dobry budzimy się , klima z anglika ci nie podejdzie, także nic z tego nie będzie, co najważniejsze nagrzewnica jest po drugiej stronie :gwizdanie: instalacja elektryczna do przerobienia od podstaw wszystko od d*py strony, ten temat panie pawle odpuszczamy
-
[ALL B5] Założenie klimy w a4 bez klimy-jakie koszty?
już ci powiem że sama w sobie nagrzewnica powinna podejść ale instalacja elektryczna jest inna jak w a4 kostki inne, aha w nowszych silnikach sprężarka jest już inna i łapa przewody też także wszystko trzeba by było mieć komplet z jednego woza i to spróbować podłączyć, powiem ci tak najlepiej dawca komplet a4 i to wszystko żebyś miał z jednego wozu bo później wychodzą jaja jak czegokolwiek brakuje
-
[ALL B5] Założenie klimy w a4 bez klimy-jakie koszty?
jeśli zamontujesz klime manualną to cena pewnie około 700-1000zł ja jestem po montażu klimatronika łatwo nie było ale jakoś to ogarnąłem cena pewnie od 1000zł do 1500zł oczywiście ceny bez montażu taki mi się wydaje
-
[ALL B5] SWAP 1Z na AVG - na co zwrócić uwagę
robert jeśli kostki ci nie podejdą a podejść powinny bez żadnej kombinacji to obcinasz swoje i lutujesz do nich kable zgodnie z kolorami w nowej instalacji
-
[ALL B5] SWAP 1Z na AJM, co bedzie potrzebne i jakie koszty?
oj paweł masz mnie prawie na miejscu i ty się o takie pierdoły pytasz na forum rób swapa na 131ps awx/avf a nie zasrywaj sobie głowy ajm, roboty do bólu ale pomocą jako taką bym ci uświadczył
-
[ALL B7] Montaż turbiny 03L145702E do silnika 2.0 TDI 16 V PD
jaro4444 była już korekta??
-
[B5 AFN] Wstawienie klimy
pany ja właśnie montuje u siebie climatronika i powiem tyle masakra pierdół pierdółek i milion kabli
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- ramkę klimatronika tą plastikową - gumki dolne dwie sztuki od chłodnicy klimy w pasie przednim te dolne - dwa górne uchwyty razem ze śrubkami dokładnie chodzi mi o te blaszki co przykręcona jest chłodnica klimy do chłodnicy od wody bez gumek - uchwyt węży od klimy, węże klimy są przykręcone do wspornika który natomiast jest przykręcony do sprężarki klimy i tego wspornika potrzebuje to co w zaznaczony w czerwonym kółeczku o takie pierdółki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam panowie mam pytanko, macie gdzieś jakiś szrot co by tam jakieś a4 mieli?? zakładam klime i brakuje mi parę pierdół na gwałt bo auto mam rozebrane........ z góry dziękuje za jakiekolwiek info
-
[ALL B7] Jak opróżnić bak z paliwa
ja zrobiłem tak że, zdjąłem wężyk zasilający z filtra paliwowego, założyłem do niego inny wężyk żeby dostał mi do bańki, przekręciłem zapłon i samo paliwko mi się spuszczało
-
Bunia Wąskiego ....
wygląda bardzo zacnie [br]Dopisany: 30 Maj 2010, 21:17_________________________________________________wrzuć też fotę środka
-
[B5 AFN] 99 110Hp.......at the moment :)
chłopy wy nie patrzycie kiedy były robione ostatnie wpisy?? :blink:
-
[B5 AFN] N 75 a dolot
to nie jest ten sam zawór n75 jest z białą główką a n18 z czarną
-
[ALL B5] Swap mocnych hamulców z systemu Lucas 280mm na 312mm ATE
napiszę tu, za jarzma + zaciski + blachy osłonowe dałem 250zł z przesyłka, do tego gość dorzucił mi dystanse h&r bo nawet nie wiedział co to jest, sprzedałem je za 200zł , za tarcze dałem 300zł z przesyłka a za klocki coś koło 150zł z przesyłką także całość koło 600zł bo jeszcze kupowałem uszczelniacze + płyn + farba
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
prze gościu z ciebie daniel :oklaski: za wydech i :oklaski: za upór z tą cupetą
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa z 90 do 110 P S
można założyć pompę od afn do ahu jeśli o to ci się rozchodzi i wszystko bezie grało [br]Dopisany: 11 Maj 2010, 22:02_________________________________________________ przeczytaj mój wątek jest tam opisane która ma wysoką i które mają niską fale[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 22:04_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t123495.0.html;highlight=wysok%C4%85+fal%C4%85[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 22:04_________________________________________________ wszystko można założyć, i chodzić będzie bo musi, ale to już nie ta sama pompa
-
[INNE] FMIC CZY PODEJDZIE Z PASSATA B5 DO AUDI A4 B6
jak nie przymierzysz to się nie dowiesz, ogólnie w passacie jest więcej miejsca niż w a4 b6
-
[B6 AVF] SZUM PO PRZEGAZOWANIU !!!
obstawiam łożyska alternatora albo jego rolkę jednokierunkową
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
wtryski można wyciągnąć dać na maszynę i sprawdzić czy nie leją oraz ich ciśnienie otwarcia, a pompę też można wyciągnąć dać do serwisu boscha i tam robią badanie jej sprawności kosztowało takie coś około 150zł, jeśli nie chcesz wyciągać ani wtrysków ani pompy z samochodu to myślę że logi statystyczne i dynamiczne powiedzą wszystko na temat twojej motorowni
-
[B5 AFN] Brak znaków do ustawiania rozrządu
przecież są na forum schematy jak ustawić rozrząd, wałek rozrządu ma ma końcu wycięcie w które wkłada się płaskownik blokadę, pompę wtryskową blokujesz bolcem a wał ustawiasz na zero [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 18:34_________________________________________________oooooooo [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 18:36_________________________________________________w lewym górnym rogu zdjęcia widać wałek i jego blokade[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 18:37_________________________________________________dodam że tą blokadę zakłada się po ściągnięciu pokrywy zaworów od strony grodzi samochodu czyli akumulatora
-
[B5 AFN] Pytanie o zaślepiony króciec
to jest drugie wyjście z zaworu który natomiast połączony jest z vacum pompą(pompa podciśnienia) prawie we wszystkich modelach jest on zaślepiony lecz niektóre modele uzbrojone w klimatroniki mają sterownie jedną klapką podciśnieniem i wężyk z nagrzewnicy jest podpięty właśnie do tego miejsca[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 19:29_________________________________________________na fotce widać że już go testowałeś, chyba że mi się wydaję, sprawdź czy go nie uszkodziłeś przez przypadek
-
[B5 1Z] Inny komp do 1z ???? Czy warto??
jak afn i 216 to pewie koło 140 plus minus, immo jest przy stacyjce więc nie powinno być problemu, ja mam ecu od avf z 2002r i z immo nie było żadnego problemu, aha jak turbo założysz od afn to sterownie trzeba zmienić i n75
-
[B5 1Z] Inny komp do 1z ???? Czy warto??
ale to musisz sprawdzić bo wychodziły i tak i tak i mogą się u ciebie zegrać, a kompa 16bitowca zakłada się jak byś montował turbo z afn albo awx [br]Dopisany: 04 Maj 2010, 18:59_________________________________________________no to tam jest tylko wężyk do założenia przy ecu [br]Dopisany: 04 Maj 2010, 18:59_________________________________________________także wszystko musi być p&p tylko program trzeba zmienić