Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seba1-2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seba1-2

  1. jeśli masz faktycznie ahh to pompy nie przesuniesz bo ty masz regulacje na kole pompy
  2. no i taka mi odpowiada na moje wiejskie tereny
  3. jakie parametry ma ta felga jakie et? ory ? nie ory?? a ogólnie autko się ładne prezentuje, i o takiej feldze myśle..
  4. et felgi to nic, ale pablo mi mówił że ten patyk pod kołem to opcja w tym aucie, mówił że brak hamulca ręcznego wymusił na nim takie a nie inne rozwiązanie
  5. musi być przepływ powietrza w stronę vacum pompy, jak nie wiesz jak to dmuchnij powietrze w zaworek jeśli jest przepływ to w stronę vacum pompy, czyli nie tym końcem co dmuchałeś w niego a tym co wylatywało powietrze do vacum pompy
  6. do skrzyni 6 jest inny rozrusznik panie
  7. tak sanki są pod skrzynią żeby ją wyjąć trzeba pół auta wytargać, rozrusznik na 100% jest inny
  8. seba1-2 odpowiedział(a) na spetsnaz temat w Audi A4 B5
    miałem takie same kostki i ecu podczas swapa avf sprawdz kolory kabli czy się zgadzają według schematu grzanka
  9. do przeszczepu na skrzynie 6 potrzeba ci - skrzynia 6 + łapy + poduszki - rozrusznik - osłonę blaszaną między silnik a skrzynie - lewarek zmiany biegów wraz z cięgnami - sanki pod skrzynie - koło dwumasowe wraz ze sprzęgłem 240mm - wysprzęglik chyba jest inny jak w 5 i to chyba wszystko jeśli chodzi o skrzynie to z 2.5 tdi będzie lepsza
  10. seba1-2 odpowiedział(a) na spetsnaz temat w Audi A4 B5
    ja ci powiem jak ja myśle, jeśli masz instalację elektryczną silnika wraz z kompem z avg a nie pasują ci kostki na podszybiu trzeba je obciąć i podłączyć do starych oto cała filozofia, masz foto kostek z avg i ze swoich starych?? a co do fisa to żaden problem go dorobić.. zrób takie foto żeby było widać kolory kabli [br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 10:38_________________________________________________aha sa foty, panie proste to podłączenie jak dupczenie obetnij wszystkie kostki i podłączaj do starych kostek zgodnie z kolorami kabli we wtyczce białej może być problem i musisz podłączyć tak przewód przy kostce ////////przewód przy instalacji silnika kostka 1 (czarno filetowa) 1.wolny 2.niebiesko zielony - niebiesko zielony 3.wolny 4.niebiesko biały - niebiesko biały 5.niebiesko czerwony - niebiesko czerwony 6.niebiesko żółty - niebiesko żółty 7.niebiesko brązowy - niebiesko brązowy 8.wolny 9.brązowo czerwony - brązowo czerwony 10.wolne kostka 2 (jasno brązowo fioletowy) 1.wolne 2.wolne 3.żółty (wolny) 4.niebieski - niebieski 5.niebiesko czarny - niebiesko czarny 6.wolne 7.wolne 8.wolne 9.biało niebieski (wolne) 10.wolne kostka 3 (czerwono fioletowy) 1.czarny - czarny 2.wolne 3.czerwono czarny - czerwono czarny 4.czerwony (wolny) 5.wolne 6.wolne kostka 4 (żółto fioletowy) 1.niebieski (wolne) 2.zielono czarny - zielono czarny 3.wolne 4.czerwony - czerwony 5.brązowy - brązowo żółty 6.czerwono niebieski - czerwono niebieski 7.wolne 8.czerwono biały - czerwono biały 9.czarno żółty (wolne) 10.wolne kostka 5 (biało fioletowy) 1.żółty - żółto niebieski 2.czerwnony - żółto fioletowy 3.brązowo czerwony - brązowo czerwony 4.szaro żółty - szaro żółty 5.wolny 6.brązowo zielony (wolny) 7.wolne 8.czerwono czarny - czerwono czarny 9.czerwono szary - czerwono szary 10.czerwono żółty - czerwono zielony
  11. seba1-2 odpowiedział(a) na spetsnaz temat w Audi A4 B5
    panie rober domyślam się że chodzi o swapa avg w miejsce starego 1z, tego avg masz z instalacją elektryczną silnika czy przerzuciłeś instalacje z 1z?? z tego co wiem kompa może normalnie zmienić i będzie grać bo on po prostu jest nowszy 16-bitowiec i dlatego jest inny [br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 22:25_________________________________________________a co do rozpiski pinów ecu to grzanek85 będzie miał napewno
  12. piotrek po co się tłumaczysz gościowi jak i tak widzisz że jest oporny na to co piszesz, przerabiaj pompkę i będzie malina, jeśli to bogdan będzie robił to tym bardziej się nie zastanawiaj
  13. panie teraz to nie ma co oglądać ale trochę szpachli silikonu lakieru betonu i bedzie cacy
  14. jak się naczytałem jakiego miałeś peszka z gt22 to trochę zwątpiłem, jeśli chodzi o skrzynie to nie miałem okazji sprawdzić, a na dzień dzisiejszy mam skrzynie 5 a czemu nie pytaj ;( i teraz jeśli z powrotem wjedzie to tylko i wyłącznie z 2.5 tdi a6
  15. bardziej się opłaca swap kompletnego silnika awx lub avf do tego program i masz ok 160-175ps i na to wydajesz około 5tyś zależy co gdzie i u kogo
  16. proponuje ci wtryski z afn 110 jak masz sprawdzone źródło i korektę programu wyjdzie ci z 125ps i ci wystarczy a coś z autopsji ci napisze bo miałem ahu, odpuść wzmacnianie tego silnika jest to po prostu nie opłacalne chyba ze to co napisałem wyżej czyli wtryski i czip i na tym koniec
  17. w ahu aby uzyskać 160ps to - turbo z avf/awx 131ps żeby zamontować polecam lekturę http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_wymiana_turbiny_w_ahu_na_awx-t28728.0.html - fmic http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_fmic_w_a4_19_tdi_afn-t32800.210.html - końcówki wtryskiwaczy 0.216 - i do tego soft korygujący mapę sterowania silnika strumienice i inne duperele odpuść sobie lepiej wyciąć kata i wstawić rurkę fi55 do tego zmiana turbiny konieczna na awx 131 lub brd 170ps i o fmic jest już wiele napisane to poczytaj
  18. oj panie adam ja pytam czy lepiej na seryjnym czy może na tym z golfa takie coś zrobić ten z golfa 1.6 td DZO-DZO montował do gt22 i do głowicy podchodzi normalne tylko kwestia zrobienia przejścia
  19. Panowie takie pytanko, turbo CAHA KKK 170ps CR wiadomo że nie pasuje do kolektora wydechowego w AVF 131ps, dużo słyszałem natomiast dobrego na temat kolektorów wydechowych z 1.6td golf II ze względu na spore kanały przelotowe jak myślicie lepiej nie kombinować i przerobić seryjny kolektor wydechowy z AVF 131ps pod turbo CAHA KKK 170ps CR czy pobawić się trochę i zamontować tą turbinę na kolektorze z golfa??
  20. i po wypowiedziach widać że 90% forum to ludzie którzy nie wiedza co piszą że 90ps to mało, owszem ale nie w silniku ahh 90ps ten silnik ma bardzo mocną pompę wtryskową i turbo ze zmienną geometrią, wystarczy założyć końcówki wtryskiwaczy 0.216 i do tego napisać program a w tym silniku generujemy moc do ok 150-155ps
  21. czemu sprzedajesz?? :gwizdanie:
  22. kamil felga teraz zgineła na tym wozie ale całość wygląda w pytkę, śliczna curcia pozdrawiam
  23. a możesz odnaleźć jakie nr powinny mieć kolektory właśnie do tego modelu??
  24. panowie kolektor o nr vag 068 253 038f pochodzi z golfa II 1.6 td

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.