Treść opublikowana przez seba1-2
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
panowie moja opinia na temat topla tab nie polecam, pierwszy rok sprawował się dobrze, a następny to same problemy, potem skończyła się gwarancja i szlag go trafił cela się przepaliła, w tym roku zakupiłem centre future i na razie przy każdym odpaleniu chce mi rozerwać silnik ale to dopiero jego pól roku :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Pompa wtryskowa
duży nie ale trzeba uważać składając nastawnik aby go nie uszkodzić zaraz ci coś podeśle jak znajdę[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 17:26_________________________________________________proszę bardzo na co uważać podczas składania http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t75246.0.html;highlight=czyszczenie+nastawnika[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 17:29_________________________________________________i tytuł zmień bo chodzi ci o pompę wtryskową
-
[B5 1Z] Pompa wtryskowa
jeśli to twój pierwszy traktor to ja na twoim miejscu oddał bym go do pompiarza, to co chcesz odkręcić to nastawnik po pierwsze łatwo go uszkodzić nie umiejętnie składając po drugie będzie ci potrzebny kabel do kompa żeby poprawnie ustawić dawkę paliwa
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
z polifta żaden problem panie
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
taka sama napewno, i krótka 100% ale tak jak piszę i tak jest do przerobienia
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
paweł ale wydaje mi się że da rade ją przerobić bo do naszych bud i tak nie pasuje więc bez cięcia się nie obejdzie [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 18:50_________________________________________________chyba że dorwał by gdzie instalację od europy
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
no instalacja silnika może być inna bo ecu jest w angolu po drugiej stronie
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
silnik z europejczyka komplet z instalacją z ecu do tego skrzynia i dużo innych pierdół 3000zl
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
da się ale grzanek mówił że w nagrzewnicy trzeba silniczki chyba powymieniać jak się nie bedzie dało sterowania zmienić i coś tam jeszcze
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
no sprężarka musi być z roku 95-99 i łapa pod sprężarkę również bo sprężarka z avf(i łapa jest inna) nie pasuje pod przewody klimy z roku 95[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 20:00_________________________________________________czyli całą klima musi być z roku 95-98
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
ja nie odłączam ale ty możesz odpiąć.... :gwizdanie: a konsole mam zwykła czyli z roku 95, kasa jaką zabuliłem za wszytko to około 1200zł
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
a roboty jak zwykle od groma [br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 19:11_________________________________________________elektroniczny panie climatronik a nie klima
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
panie paweł prawie wszystko miałem od daniela (nosb-a) pochodziło to z jego b5 1.8t czyli - nagrzewnica komplet - osuszacz przewody oraz chłodnice - sterownik, kosz pod niego wraz z całą instalacją elektryczną do tego dokupiłem - łapę pod kompresor do diesel-a pod benzyne jest inna - kompresor klimy - napinacz i pasek
-
[ALL B5] Zmiana lamp tylnych przedliftowych na takie po pierwszym lifcie
no i gro można zamknąć
-
[ALL B5] Zmiana lamp tylnych przedliftowych na takie po pierwszym lifcie
po pierwsze z działu warsztat mówi o 2 lifcie i nie odpowiada zasadniczo na 100% na moje pytanie i drugi temat też nie jest na temat 1 liftu tylko 2 a to duża różnica(jakby nie odpowiedz henias1987) i jeszcze coś powiem nie jestem na tym forum 1 dzień i naprawdę jeśli odpowiada coś na moje pytania na 100% to nie pytam jak debil, od tego jest to forum żeby pytać
-
[ALL B5] Zmiana lamp tylnych przedliftowych na takie po pierwszym lifcie
panie mod to że jest różnica to wiem, ale kupiec mnie pyta czy będą pasić w 100% czy trzeba będzie piny we wtyczce po przestawiać, wiem że zmiana się tyczy z przed i po 1 lifcie na te po 2 lifcie, czyli na to wychodzi że przed liftem i po 1 wtyczki i piny są takie same
-
[ALL B5] Zmiana lamp tylnych przedliftowych na takie po pierwszym lifcie
panowie pytanko zmieniając lampy tył z przedliftowych na takie po pierwszym lifcie trzeba zmieniać coś we wtyczkach?? bo z tego co wyczytałem to nic nie trzeba przerabiać prawda to??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znam i nie polecam dziękuje za odpowiedz tak myślałem bo ceny ma kosmos
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
obawiam się że cabrio by się zrobiło jak bym dojechał na dach galerii
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
lampy przód to przerobione depo na bixenon a co do jazdy to z wzajemnością
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
nie macie szans na starcie bo ruszam z 4 biegu [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 21:32_________________________________________________a bez naczepy to z 5 ruszę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam panowie pytanko zna ktoś tego gościa?? można robić u niego zakupy?? http://allegro.pl/my_page.php?uid=14662251 ogólnie to potrzebuje skrzynie do a6 2.5 tdi jak by ktoś miał gościa to prosiłbym o cynka
-
[ALL B5] Swap mocnych hamulców z systemu Lucas 280mm na 312mm ATE
no ale już wszystko jest napisane w tym temacie od czego szukać
-
[ALL B5] Swap mocnych hamulców z systemu Lucas 280mm na 312mm ATE
jeśli masz system ate a taki już masz nie potrzebujesz zacisków, wystarczy jarzmo, tarcza i klocki[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 18:28_________________________________________________na zdjęciu masz zacisk ate który z jarzmem pod 312 bedzie pasował
-
[B5 1Z] A4 TDi
wariata to masz teraz