Treść opublikowana przez seba1-2
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
no to poka coś z tą ramką wymyślił
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
dudi nic już nie mów :wallbash: :wallbash: normalnie abdul bedzie teraz wymiatał a my dalej będziemy się tylko toczyć :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
poka poka co tam sie kryje pod tym zderzakiem :kox: :kox: :kox:
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
fela ładnie się prezentuje na wozie no i gratulacje za udanego swapa
-
[B5 1Z] A4 TDi
pół metra [br]Dopisany: 07 Maj 2011, 16:26_________________________________________________bo miał taką
-
[B5 1Z] A4 TDi
kuzwa moje fabryczne tez przestaly hamowac od samego czytania opinii na forum to seria przestaje hamować ta opinia nie ma na mnie wpływu, zastanawiam sie tylko czy przy mocy rzędu 100-110Km, jest sens zakładac wieksze hamulce, z drugiej strony, kiedyś tej mocy ma być więcej , zobaczymy jka sie trafią w dobrej kasie 312mm, to łykam jeśli nie zostaje, seria musimy się umówić przyjadę i zobaczysz jak hamuje 312 po mimo tego że dałem im radę
-
[B5 1Z] A4 TDi
no i jak masz te 312??
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
foty w pytkę wyszły :good: :good:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
moja opinia na temat ms, wytrzymały u mnie rok i poleciała cała prawa strona gałka drążka była najgorsza bo mało brakło by mi wyleciała, podczas demontażu się rozleciała
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
no nie widzę żadnego problema normalnie po ostatniej wódce na spocie wszyscy się pobili czy co?? :polew:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
czy tutaj wygięli wszyscy tak jak dinusie??
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
stwierdziłem po ciszy jaką panuje w moim wątku, że gówniany mam ten setup na lato jak się nie chce nikomu skomentować :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
czyli masz et35 i czesz jeszcze 10mm dołożyć ?? raczej nic z tego nie będzie będzie poza obrysem
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
parkuje pod domem jakby co :gwizdanie:
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
kufa jest tylko lekki program bo nie ogarnąłem wszystkiego ale i tak zapierd....
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
u spoko by było sam bym się na takie pokłusił
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
E tam nie mam nic do ukrycia, foty miały być lepsze ale aparat odmówił posłuszeństwa, zaślepi są tylko trzeba poprawić spryski i założyć zaślepki
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
no szczególnie brak zaślepek na spryski
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
powiem tak że fela miażdży po mimo że ma już swoje lata pytałem czy modzimy co?? czy nie masz pomysłów?? [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 21:42_________________________________________________a miały iść do żyda a tyś je z powrotem wepchał na woza
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
uuu a co to masz ramkę od automata ?? jak tyś to tam po skręcał??
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
panie Marcin nie da rady tak zrobić bo u mnie opierała by się już o podłużnice, jedynie taka opcja jak napisał jaro4444 z frezować kawałek wyjścia kolektora wydechowego i wspawać pod odpowiednim kątem wytoczoną flansze[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 20:10_________________________________________________nowe fotosy w pierwszym poście do oceny :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
chłodnica jest kox szczególnie jej mocowanie robi robotę ty a ten przewód to o co biega ?? nie wytrzymał pierwszego montażu ?
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
modzimy co mistrzu??
-
[B5 AEB] Jak założyć klime...
ja ci powiem tyle, elektrykę przekładaj całą bo jak zaczniesz ciąć kable to na pewno klękniesz przy tym, wiem o czym mówię bo ja miałem rozdzielaną i powiem że jak masz komplet przekładaj wsio
-
[B5 AVG] Przeróbka pompy na 11 przy pomocy gratów z pompy z Transita?
słuchaj najwidoczniej nikt tu takich rzeczy nie robił jak chcesz zadzwoń tu i zapytaj czy jest coś takiego możliwe Bogdan z Nadarzyna on przerabia zwykłe 10 na 11 tel 606820768