Treść opublikowana przez seba1-2
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
są piękne
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
taśma może byc uwalona chyba że kable po motałeś, weź miernik w łapki i po sprawdzaj przejścia
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
no że wskaźnik ma dwie pozycję jasności podświetlania, a zasilanie bierz sobie z czego chcesz
-
[B5 1Z] A4 TDi
też mam podobny i super sprawa zobaczymy tyle że ma 3 miechy
-
[B5 1Z] A4 TDi
no właśnie panie Pawle takie to ciężko dorwać no ale cóż będę jeszcze szukał
-
[B5 1Z] A4 TDi
u tych z allego już byłem i mają poniszczone bo po co odkręcać jak można wyrwać do góry [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 19:29_________________________________________________i częsta przyczyna brak przednich zaczepów
-
[B5 1Z] A4 TDi
no to chętnie zobaczę efekt końcowy [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 19:25_________________________________________________ seba a w ASO sprawdzałes w końcu byłem w jednym miejscu to mają tylko ten ory nie zamiennik i cenka 246zł będę w środę w miescie to pojadę na zakopiankę tam ostatnio dobre ceny mi dawali na produkty
-
[B5 1Z] A4 TDi
e nie wiem czy byś coś zdziałał bo ja groziłem że wpadne do niego z kumplami bo wiem gdzie mieszka ale idzie w zaparte Pawle ty masz osłony z vr5 bo miałeś chyba a nie widzie
-
[B5 1Z] A4 TDi
hehe też mam takiego gościa dać ci maila do niego??
-
[ALL B5] Czy mocowanie wkładów lusterek w przedlifcie i polifcie są takie same??
znalazłem gościa co ma do przedlifta duże prawe chyba jest takie samo jak ze skody http://allegro.pl/wklad-lusterka-audi-a4-b5-95-99-asfnb-grz-pl-we-i2085877046.html
-
[ALL B5] Czy mocowanie wkładów lusterek w przedlifcie i polifcie są takie same??
dzięki
-
[ALL B5] Czy mocowanie wkładów lusterek w przedlifcie i polifcie są takie same??
czyli kupa muszę prawe szukać z anglika
-
[ALL B5] Czy mocowanie wkładów lusterek w przedlifcie i polifcie są takie same??
Witam. Panowie mam pytanie bo muszę kupić grzane wkłady lusterek p+l do przedlifta 97r z tym że prawe mam z angola czyli oba mam duże, i tu moje pytanie bo w poliftach dwa lusterka są takie same a przedliftach nie i czy wkłady(poliftowe) z nich będą pasował do mnie?? http://allegro.pl/nowy-wklad-lusterka-audi-a3-a4-a6-a8-lift-prawy-i2072464305.html
-
[B5 1Z] A4 TDi
pierdziele na mrozie nie robię
-
[B5 1Z] A4 TDi
gadżet jest a klapa już w kolorze?? czy czeka na wiosnę??
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
no a na dodatek robił to w krakowie
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
jak chcesz możesz sztangę podciągnąć ze dwa obroty to dól powinien się lepszy zrobić, choć jak masz dobrze to może tak być Bogdan ma rączkę do ich ustawiania
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
:polew:
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
dzięki grześku a co do spota to mówiłem, zrobicie zjazd w którąś sobotę ewentualnie niedziele to się zjawie bo w tygodniu nie mam najmniejszej opcji
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
ty mistrzu ustrzeliłeś 6 w totka czy cuś plany widzę konkret
-
[B6 AWX] Jakie pompowtryski do jakiego auta?
z słuchaj pompowtryski możesz zakładać z różnymi literami ale z tego co wiem jeśli miałeś AR a potem BA to powinno się program w ecu zmienić ale głowy za to nie dam
-
[ALL] SWAP silnika z b5 do b6. Wszelkie info.
a ja bym ci polecił zadzwonić go grzanek85, daniel bez niego też by dużo nie zrobił a chłopak zajmuje się elektroniką więc ci podpowie
-
[Małopolska] Widziany, widziana
no to jest tak jak chce się uciec a nie może :gwizdanie:
-
[B5 ADR] A4 poprawianie fabryki-zdjęcia po modach w pierwszym poście
sylwek sie nie obraź ale te foty są o d*pę rozbić, zrób fotosy w dzień przy dobrym świetle
-
[B5 1Z] A4 TDi
powiem ci tak nie miałem climy a teraz mam i nie ma porównania, w lecie udręka bez niej, szczególnie jak jeździsz po mieście a raczej stoisz w korkach