Treść opublikowana przez seba1-2
-
[ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi
tu masz relacje na bieżąco http://www.racingforum.pl/index.php?s=0573f70ec998dcc8601b5d4b3523d43a&showtopic=82131&st=540
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
jakie masz et tych felg?? et 35??
-
[B5 1Z] Wymiana ecu na 16bit 110km ,zamiast sterownika 16bit 90km 1z
po co odgrzewasz kotleta z tamtego roku patrzysz na daty ?? nie?? to zacznij
-
[B5 AFN] Koło dwumasowe
tak podejdzie [br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 19:23_________________________________________________i musisz sprawdzić z którego roku jest to sprzęgło bo w ahu wychodziły także jednomasy
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
dudi ale ty kochasz te b5-tki
-
Rezanie bixenonu
to samo przerabiałem jak moje robiłem bixsy, tylko bez dziennych ale tobie to spoko wyszło czyli dzienne działają od razu po odpaleniu auta czy masz wyłącznik?? i jak włączysz pozycje to gasną tak??
-
[B5 AEB] Wiśniowa Audiczka
a ja powiem tyle że pokłon z mojej strony bo trochę już w to auto włożyłeś kasy i swojego wysiłku a co do detali to wiadomo jednym pasi drugim nie i generalnie przyłączam się do pytania Mateusza jak się ten gwint sprawuje
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
bogate masz plany, trochę tego nazbierałeś
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
jedzie jedzie doładowanie tylko podniesione i już robi robotę a jeszcze to nie koniec
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
:polew:
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
to co kiedy się ścigamy ?? [br]Dopisany: 03 Luty 2011, 18:59_________________________________________________gdzie ci zrobić wstyd u mnie na wiosce czy u ciebie??
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
wielkie bydle ja nie mam zbyt tego swojego pierdla gdzie założyć
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
ta ale jak ja kupiłem oiltank od adamoo to się besita pytała po co, że tak żyga olejem?? :gwizdanie: :polew: tyś to jest urwis ile ma wysokości ten oil??
-
[ALL] Stary VP AFN + Tune-Up= 202KM i 415 NM
wynik piękny popraw wynik Nm w tytule bo zachodziłem w głowę czemu tak mało
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
daniel idziesz ostro mi się za***iście podoba b5 była kosa a ta to będzie mega kosa zakupiłeś miga że takie zlepy robisz??
-
[ALL B5] Ile kosztuje założenie klimatyzacji?
wszystko prawie używka, nowy mam pasek i napinacz
-
[ALL B5] Ile kosztuje założenie klimatyzacji?
no nie powiem że nie, podłączenie jej instalacji nie jest łatwe ale dobre schematy i da się radę
-
[ALL B5] Ile kosztuje założenie klimatyzacji?
mnie kosztowała około 1200zł i mówię o climatroniku z tym że wszystko robiłem sam, gość mi tylko ją nabił i zalał oleju
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
dudi jesteś kozak bo twoja fascynacja b5 mnie miażdży i ty jeszcze myślisz o quattro ukłon z mojej strony
-
[ALL B5] Problem z kodawaniem licznika rok 2000
nie mam opcji zmiany wyskakuje taki komunikat note. save CH.00 resets all factory defaults
-
[B5 ALL] Poduszki mocujące pokrywe silnika ---urwane
złap pozostałość jakimiś dobrymi kleszczami i odkręć, pod gumą przy końcu jest kawałek metalu
-
[ALL B5] Problem z kodawaniem licznika rok 2000
panowie mam taki problem, mam dołożony licznik z fisem z roku 2000 anglik z tdi z białym podświetleniem, pogrzebałem coś w ustawieniach i mam tylko opcje na wyświetlaczu (ile km zrobię na baku) jakaś modra głowa pomoże?? jak przywrócić wszystkie opcje typu spalanie itd??
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
piotrek no w sumie u ciebie to ładnie słychać ale zastanawiam się nad jednym końcowym dudi jak pisałem, ja liczę na max 200 bo chce tym autem jeszcze trochę pojeździć a jak wyjdzie to się okaże co do strojenia to na razie auto nie ogarnięte więc z nikim się nie umawiałem
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
ogarnę wydech i raczej dopiero wtedy
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
dudi cos takiego + końcówki wtryskiwaczy Fratelli Bosio PP1043 podobno max ich wydajności wystarczy do wykrzesania około 250hp a ja mam pompowtryski bodajże AX