Treść opublikowana przez seba1-2
-
[B5 1Z] A4 TDi
szczerze jak dla mnie żadna zmiana ale wiadomo kasa blokuje wszystko
-
[B5 1Z] A4 TDi
co do tej a4 to się zastanów powiem ci, czy nie chciałbyś czegoś nowszego
-
[B5 1Z] A4 TDi
no fele zmieniłeś i nie mogłem cie poznać
-
[B5 1Z] A4 TDi
no stoi ta a4 koło drogi taka se... ale bym cię dziś najechał koło dąbrówki :gwizdanie:
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
nie narzekaj inni jeżdżą na stali 15" hehe
-
[B6 BDH] Dziwny dźwięk w czasie zmiany biegów lub puszczania pedału gazu
wejdź pod auto i na wale powinna być podpora zobacz w jakim wizualne jest stanie ewentualnie złap za nią i spróbuj poruszać na boki
-
[B6 BDH] Dziwny dźwięk w czasie zmiany biegów lub puszczania pedału gazu
może podpora wału się wysypała
-
Znaczenie ET Felgi
pokaż panie jakieś foto tego et 32 na feli 19 jaki rozmiar opon masz [br]Dopisany: 25 Październik 2010, 19:28_________________________________________________bo widzę że masz 18" a nie 19" a to jest różnica
-
Znaczenie ET Felgi
no to tak czy srak bez poszerzenia się nie obejdzie bo ja chce wsadzić et 32
-
Znaczenie ET Felgi
jakie minimalne et dla felgi 19" i szerokiej 8" ?? wiem że topor miał et 35 19" i fele obcierały o nadkola wiec do budy b5 jakie et brać pod uwage?? oczywiście fela tylko 19" mnie interesuje
-
[B5 AFN] Chiptunning po wymianie dwumasa na jednomasowe
no ja mam pewnie ponad 130 i śmigam na jednomasie
-
[ALL B7] Wzmocnione hamulce a felgi stalowe
daj foto hebla bo możliwe że te 16 wejdą ,tylko ET tych 16 jest nie odpowiednie i może trzeba inne lub dystans dać
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
dobrze jest jak jest ja mam tak, ale nie róbmy tu burdelu w temacie pabla
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
no tu mam lepsze foto
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
prawie jak u mnie
-
[B5 1Z] Wymiana ecu na 16bit 110km ,zamiast sterownika 16bit 90km 1z
odpisałem ci już na gg można wymienić ale nie ma takiej potrzeby bo masz kompa 16 bitowego wystarczy zmiana softu
-
[B5 1Z] Wymiana turbiny 1z na afn ze zmienną geometrią
zapraszam tu ahu i 1z to to samo a turbo z afn jest sterowane tak samo jak awx wiec poczytaj sobie http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_wymiana_turbiny_w_ahu_na_awx-t28728.0.html[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 14:24_________________________________________________MÓJ GG jeśli będę aktywny to możemy pogadać 639729 powiem ci co i jak, jeśli coś jeszcze nie będziesz wiedział to pisz
-
Swap pompy wtryskowej 11 - Nr OE 038 130 107 J
dodane panie pawle
-
[ALL B5] Swap mocnych hamulców z systemu Lucas 280mm na 312mm ATE
tu masz 312 http://allegro.pl/zawieszenie-przod-lewe-2-5-tdi-passat-b5-fl-01-05-i1207861497.html http://allegro.pl/zacisk-prawy-przedni-vw-passat-b5-fl-2-5-tdi-00-05-i1235778536.html
-
[ALL B5] Swap mocnych hamulców z systemu Lucas 280mm na 312mm ATE
jak jest na aluminiowej zwrotnicy to nie pasuje, a jak jest na żeliwnej to będą, ale tam jest jedynie tarcza 288mm więc nie wiem po co chcesz przechodzić z 280 na 288 różnica będzie zbyt mała w hamowaniu
-
[ALL] Co to jest? oryginalny box do tdi?
ale tu są tylko wtyczki oryginalne zauważ że na obudowie nie ma już żadnych napisów ani znaczków, na dodatek widać jak w tej obudowie są chamsko wycięte dziury pod wtyczki [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 22:18_________________________________________________skubany wyprzedził mnie
-
[B5 AJM] SWAP AJM na AVF
możliwe że ajm będzie miał tą samą wiązkę
-
[B5 AJM] SWAP AJM na AVF
DO SWAPA potrzeba ci będzie - komplet silnik+wiązka elektryczna+ ecu - jeśli się zdecydujesz na skrzynie z AVF czyli 6 to potrzebne ci będzie również kompletne sprzęgło czyli dwumasa, docisk i tarcza 240mm + sanki i lewarek zmiany biegów, możesz też zostawić starą skrzynie i stare sanki i stary lewarek+twoje sprzegło bo 240mm do skrzyni 5 ci nie wejdzie ogólnie to poczytaj to http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_swap_silnika_19tdi_90ps_ahu_na_19tdi_130ps_avf_oraz_skrzyni_6_biegow-t75462.0.html
-
Swap pompy wtryskowej 11 - Nr OE 038 130 107 J
no wyleciało mi to z głowy ale z tym to jest już mały problem, dobry kamień na wiertarce, 5 min i po robocie
-
Swap pompy wtryskowej 11 - Nr OE 038 130 107 J
przecież masz wyżej napisane jak przerobić wtyczkę... czego nie możesz pojąć?? jak chcesz przerobić wtyczkę 10 na 8 i 3 po przekładaj kable do strych wtyczek, nr pin są na kablach wychodzących z pompy