Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seba1-2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seba1-2

  1. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    szczerze jak dla mnie żadna zmiana ale wiadomo kasa blokuje wszystko
  2. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    co do tej a4 to się zastanów powiem ci, czy nie chciałbyś czegoś nowszego
  3. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no fele zmieniłeś i nie mogłem cie poznać
  4. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no stoi ta a4 koło drogi taka se... ale bym cię dziś najechał koło dąbrówki :gwizdanie:
  5. nie narzekaj inni jeżdżą na stali 15" hehe
  6. wejdź pod auto i na wale powinna być podpora zobacz w jakim wizualne jest stanie ewentualnie złap za nią i spróbuj poruszać na boki
  7. pokaż panie jakieś foto tego et 32 na feli 19 jaki rozmiar opon masz [br]Dopisany: 25 Październik 2010, 19:28_________________________________________________bo widzę że masz 18" a nie 19" a to jest różnica
  8. no to tak czy srak bez poszerzenia się nie obejdzie bo ja chce wsadzić et 32
  9. jakie minimalne et dla felgi 19" i szerokiej 8" ?? wiem że topor miał et 35 19" i fele obcierały o nadkola wiec do budy b5 jakie et brać pod uwage?? oczywiście fela tylko 19" mnie interesuje
  10. no ja mam pewnie ponad 130 i śmigam na jednomasie
  11. daj foto hebla bo możliwe że te 16 wejdą ,tylko ET tych 16 jest nie odpowiednie i może trzeba inne lub dystans dać
  12. dobrze jest jak jest ja mam tak, ale nie róbmy tu burdelu w temacie pabla
  13. no tu mam lepsze foto
  14. prawie jak u mnie
  15. odpisałem ci już na gg można wymienić ale nie ma takiej potrzeby bo masz kompa 16 bitowego wystarczy zmiana softu
  16. zapraszam tu ahu i 1z to to samo a turbo z afn jest sterowane tak samo jak awx wiec poczytaj sobie http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_wymiana_turbiny_w_ahu_na_awx-t28728.0.html[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 14:24_________________________________________________MÓJ GG jeśli będę aktywny to możemy pogadać 639729 powiem ci co i jak, jeśli coś jeszcze nie będziesz wiedział to pisz
  17. dodane panie pawle
  18. tu masz 312 http://allegro.pl/zawieszenie-przod-lewe-2-5-tdi-passat-b5-fl-01-05-i1207861497.html http://allegro.pl/zacisk-prawy-przedni-vw-passat-b5-fl-2-5-tdi-00-05-i1235778536.html
  19. jak jest na aluminiowej zwrotnicy to nie pasuje, a jak jest na żeliwnej to będą, ale tam jest jedynie tarcza 288mm więc nie wiem po co chcesz przechodzić z 280 na 288 różnica będzie zbyt mała w hamowaniu
  20. ale tu są tylko wtyczki oryginalne zauważ że na obudowie nie ma już żadnych napisów ani znaczków, na dodatek widać jak w tej obudowie są chamsko wycięte dziury pod wtyczki [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 22:18_________________________________________________skubany wyprzedził mnie
  21. seba1-2 odpowiedział(a) na dariodario temat w 1.9TDI
    możliwe że ajm będzie miał tą samą wiązkę
  22. seba1-2 odpowiedział(a) na dariodario temat w 1.9TDI
    DO SWAPA potrzeba ci będzie - komplet silnik+wiązka elektryczna+ ecu - jeśli się zdecydujesz na skrzynie z AVF czyli 6 to potrzebne ci będzie również kompletne sprzęgło czyli dwumasa, docisk i tarcza 240mm + sanki i lewarek zmiany biegów, możesz też zostawić starą skrzynie i stare sanki i stary lewarek+twoje sprzegło bo 240mm do skrzyni 5 ci nie wejdzie ogólnie to poczytaj to http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_swap_silnika_19tdi_90ps_ahu_na_19tdi_130ps_avf_oraz_skrzyni_6_biegow-t75462.0.html
  23. no wyleciało mi to z głowy ale z tym to jest już mały problem, dobry kamień na wiertarce, 5 min i po robocie
  24. przecież masz wyżej napisane jak przerobić wtyczkę... czego nie możesz pojąć?? jak chcesz przerobić wtyczkę 10 na 8 i 3 po przekładaj kable do strych wtyczek, nr pin są na kablach wychodzących z pompy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.