Treść opublikowana przez seba1-2
-
[B5 1Z] Inny komp do 1z ???? Czy warto??
wtyczki są takie same, musisz sprawdzić czy czy map sensor jest przy rurze dolotowej czy przy kompie [br]Dopisany: 04 Maj 2010, 18:52_________________________________________________jak masz go przy ecu to bedzie problem tego typu że afn ma czujnik w rurze dolotowej więc trzeba złożyć rurę dolotową z afn z map sensorem doprowadzić kable i wtyczkę a także podłączyć to do kostki ecu
-
[B5 1Z] Inny komp do 1z ???? Czy warto??
komp u ciebie jest 8bitowy a ten z afn jest 16bitowy, samo założenie go do ciebie nic nie da a wręcz pogorszy, bo twój komp przystosowany jest do sterowania turbiny bez kierownic(bez zmiennej gemotrii) czyli chcąc założyć tego kompa do ciebie musisz od razu zmienić program bo tak u ciebie w ogóle nie będzie hulać, natomiast w tym momencie jak go założysz silnik odpali ale na tym setupie działać prawidłowo nie będzie
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
no teraz jest gitara
-
Swap pompy wtryskowej 11 - Nr OE 038 130 107 J
oto podstawa stojan pompy [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 22:36_________________________________________________tylko ten jest do afn a do ahh różni się wielkością otworu [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 22:37_________________________________________________afn o ile dobrze pamiętam ma otwór o średnicy 57mm a pod 11 - 68mm
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
kanał albo podnośnik auta, musisz mieć dobry dostęp
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
piękny wykresik lapek jak widać robert zna się na robocie
-
A3 8l 1.9 TDi BigT "Biała perła"
:shocked: :shocked: :shocked: pięknie powiedz teraz wtrysk już uruchomiony?? jeśli tak jak teraz się na takim systemie jeździ??
-
[ALL] Pompa wtryskowa 11 od jakich silników
a poszukać się nie chciało http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t123495.0.html;highlight=swap+11
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wal na gadulca 639729 ale jeśli masz immo w zegarach obecnych to raczej nie pomogę bo nie posiadam sprzętu do immo
-
[ALL B5] Co to za wtyczka
i chyba występował tylko przy klimatroniku??[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 20:56_________________________________________________to jest chyba ten czujnik prawda?? http://allegro.pl/item1008281048_czujnik_temperatury_plynu_audi_a4_b5_1_8_20v_97.html
-
[ALL B5] Co to za wtyczka
- Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
oczywiście że można- BMW 320d e91
- [ALL B7] Montaż turbiny 03L145702E do silnika 2.0 TDI 16 V PD
i jest tak jak w fabryce się im nie śniło profi roota- [B5 1Z] Turbina
nie będzie pasować- [ALL B5] Prośba o przetłumaczenie słownika sterowania klimatyzacji
dzięki piotrek, choć tobie się chciało panowie jak ktoś by wiedział coś dokładniej to pisać- [ALL B5] Prośba o przetłumaczenie słownika sterowania klimatyzacji
prosił bym kogoś o przetłumaczenie bo nie wszystko kapuje Y11 AC compressor clutch \\ sprzęgło sprężarki klimy V35 AC compressor clutch diode \\ dioda sprzęga sprężarki klimy K143 AC compressor clutch relay \\ przekaźnik sprzęgła klimy B146 AC compressor RPM sensor \\ czujnik obrotów/min sprężarki A63 AC control module \\ modul sterujacy klimy S338 AC refrigerant dual pressure switch \\ przełącznik/wyłącznik podwojny ciśnieniowy czynnika chłodzącego S153 AC refrigerant low pressure switch \\ przełącznik/wyłącznik niskiego ciśnienia czynnika chłodzącego B102 AC sunlight sensor \\ czujnik światła słonecznego M112 AC/heater air direction motor \\ nagrzewnica motor B163 AC/heater air intake temperature sensor \\ czujnik temperatury powietrza dolotowego M114 AC/heater air mix flap motor \\ podgrzewacz powietrza mix klapy silnika Y149 AC/heater air mix flap solenoid \\ podgrzewacz powietrza klapy mix elektromagnetyczne A176 AC/heater blower control module \\ moduł sterowania dmuchawy ogrzewania M7 AC/heater blower motor \\ silnika dmuchawy ogrzewania M113 AC/heater defrost flap motor \\ grzałki odszraniania klapy silnika S292 AC/heater function control panel \\ funkcje panelu sterowania nagrzewnicy M105 AC/heater recirculation flap motor \\ grzałka silnika klapy recyrkulacji 31 Battery - \\ akumulator minus 30 Battery + \\ akumulator plus X1 Data link connector (DLC) \\ gniazdo diagnostyczne A161 Digital multifunction display \\ Cyfrowy wyświetlacz wielofunkcyjny A35 Engine control module (ECM) \\ moduł sterujacy silnika K46 Engine control relay \\ przekaźnik silnika dmuchawy M6 Engine coolant blower motor \\ Płyn chłodzący silnika dmuchawy K12 Engine coolant blower motor relay \\ Przekaźnik płynu chłodzącego silnika dmuchawy R46 Engine coolant blower motor resistor \\ Rezystor płynu chłodzącego silnika dmuchawy S24 Engine coolant blower motor temperature switch \\ czujnik temperatury płynu chłodzącego silnika K206 Engine coolant blower motor timer relay \\ przekaźnik czasowy ?? B24 Engine coolant temperature (ECT) sensor \\ czujnik temperatury płynu chłodzącego F Fuse \\ bezpiecznik S3 Headlamp switch \\ Przełącznik świateł K79 Ignition main circuits relay \\ Zapłonu głównych obwodów przekaźnika ? 15 Ignition switch - ignition ON \\ zasilanie po stacyjce B37 In-car temperature sensor \\ czujnik temperatury wewnętrznej M51 In-car temperature sensor blower \\ czujnik temperatury wewnętrznej dmuchawy A75 Instrumentation control module \\ moduł kontroli?? czego?? B61 Outside air temperature sensor \\ zewnętrzny czujnik temperatury powietrza A57 Transmission control module (TCM) \\ Moduł kontroli transmisji- [B5 AFN] Wężyk podciśnieniowy.
mam nagrzewnice na wierzchu wiec wiem o czy piszę, a co do rodzajów klimatronika możliwe że wychodziły różne wersje- [B5 AFN] Wężyk podciśnieniowy.
oj chłopy ten wąż idzie do nagrzewnicy co on o nim piszę tam jest zawór i steruje klapą i ma zapewne klimatronika bo tylko przy nim to występuje- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
HEHE [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:12_________________________________________________jak my wszyscy [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:13_________________________________________________a na zdjęciach to jest d.u.p.a na żywo wyglądają jeszcze bardziej za***iście- [ALL B5] Montaż zewnętrznej chłodnicy oleju - MOCAL (fotoporada)
widzisz pytam bo ponoć ta podstawka nie pasuje idealnie do PD. dzięki za info- [B5 AHU] Dziwne dzwonienie po wciśnięciu sprzęgła
łożysko oporowe do wymiany- [ALL B5] Montaż zewnętrznej chłodnicy oleju - MOCAL (fotoporada)
marcin pięknie ci to wyszło podstawka pasowała idealnie?? czy była jakaś rzeźba??- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
jak już wytrzeźwiejesz to daj foty z prosiakami, uaktualni trochę 1 stronę według ,mnie a mogę to powiedzieć bo widziałem na żywo miażdży suty, samochód, silnik, fele jak i heble- [ALL B7] Montaż turbiny 03L145702E do silnika 2.0 TDI 16 V PD
łukasz no widać trochę skoszona jest ale tragedii nie ma irku jak zawsze profi robota dudi75 miał kolektor od awx nówkę sztukę za śmieszny pieniądz, a nie powiem bo zainteresował mnie montaż tego turba do 8V R4 - Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z