Treść opublikowana przez seba1-2
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
piotrek żeby się to dało
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
gratulacje wykonania projektu :oklaski: jak odczucie miedzy brd a gt2256v ?? pewnie w wyższych partiach obrotowych lepiej sadzi jak brd ??
-
[B5 AFN] Turbina ładuje ponad 2 bary...
tryb awaryjny prawdopodobnie zapieczone kierownice turbiny posprawdzaj również przewody do n75 a tak poza tym było już multum info na temat przeładowania
-
[AFN+] Keżorowóz
a może czarny dach? prosiaki 17" powinny być git tylko planujesz je w połysk czy mat walnąć? też bym był za czarnym dachem
-
[B5 AHU] Jak zaślepic EGR ?
po co ci taki długie śruby do przykręcenia flanszy a tak na marginesie elegancko wyszło
-
[A3 8P] 1.9tdi + oszałamiające 105KM :P
to się nazywa galeria............ tylko po co foto szczelin?? chcesz pokazać że nie bita?? :gwizdanie: ale furka fajna
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
jak kto woli :gwizdanie:
-
[ALL] Prośba o podanie nr pinu, ecu sterującego grzaniem świec żarowych
spacewalker dzięki za schemacik sprawdziłem wszytko i jest dobrze podłączone ... ale problem nadal istnieje, próbowałem również odłączyć czujnik temperatury i sprawdzałem czy ecu wysteruje masą"-" i tego nie robi a powinien przez 20s, pojawia się tylko na 1s i co może być nie teges?? komp uwalony??
-
[ALL] Prośba o podanie nr pinu, ecu sterującego grzaniem świec żarowych
szybkie pytanie za 3 punkty mam problem z grzaniem świec może mi ktoś podpowie: po swapie(z ahu 90ps na avf131ps) nie mam grzania świec żarowych diagnoza, brak sterowania przez ecu, kabel mam źle podłączony, więc narodziło się pytanie którym pinem ecu steruje przekaźnikiem świec i proszę tylko o tą odpowiedź bo znam zasady sprawdzania świec żarowych... w ecu 1z/afn jest to pin ecu 50 a jaki może być w kompie od passat avf 2002r 1.9 pd ?? [br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 18:30_________________________________________________i co nikt nic nie wie na ten temat?? :gwizdanie:
-
[ALL B6] Lampy DEPO
za takie lampy może, choć nie musi polecieć dowód, wystarczy jeden upierdliwy misiek a co do parowania, depo mają to do siebie że lubią się rozszczelniać jakiegoś dupiatego leju używają, choć może w tych lampach zmienili technologie
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
co się ma ni jak?? przecież o podświetleniu jest mowa
-
2.0 TFSI AXX by DynoSoft Wrocław 441KM i 510Nm
o curwa ale motorownia
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
dobrze gada, dać mu wódki i tu sie zgodze po co kombinowac jezeli mozna sie wpiac w ori instalacje i wszystko miec taak jak nalezy proszę bardzo, napiszcie nam o efektach swoich prac... nie wiem czemu wątpisz w takie podłączenie ja ma podświetlanie przycisku spryskiwania reflektorów i działa tak jan należy
-
2.0 TFSI AXX by DynoSoft Wrocław 441KM i 510Nm
dzieje się coś dalej w tym temacie?? silnik złożony??
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
oj chłopy strasznie kombinujecie z tym podświetleniem podepnijcie się pod żarówkę od zapalniczki i po problemie z regulacja podświetlenia bo takie przełączniki i potencjometry do ciągnika bym nie założył
-
czarna perła avant :)
zadbany egzemplarz, i nie krzycz DUŻE litery oznaczają krzyk
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
jeśli chodzi o samo malowanie to roboty na 12h z tym że farba musi być szybko schnąca, ja robiłem bixenona około 2 dni
-
1.9 TDi ATD (seria 100 KM 240 Nm) 228,7 KM 418.8 Nm [MR Motors]
ja to już powiedziałem ale powiem jeszcze raz, gratulacje za wykonanie takiego setupu
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
jak zamontujesz wszystko to wrzuć foto, a no i widzę że wszystko od awx będzie słuszny wybór przynajmniej obejdzie się bez kombinacji z tym pieprzonym egr
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
ale chcesz normalne xenony czy hidy bo montaż hid nie jest skomplikowany
-
[ALL B5] Co to za wtyczka? Do czego służy
masz elektryczne szyby z przodu lub z przodu i z tyłu??[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 21:02_________________________________________________albo podgrzewane lusterka??
-
A3 8l 1.9 TDi BigT "Biała perła"
dobrze że to tu umieściłeś jeszcze raz gratulacje za mody
-
A3 8l 1.9 TDi BigT "Biała perła"
elegancko to wykonałeś jeszcze jedno gdzie kupiłeś tą podstawę pod węże ??
-
[B5 AFN] Czesterowóz :)
no teraz to jest kozak bo wcześniej to kupa była zmieniaj turbo i końcówki wtrysków i nie dość że będzie wyglądać to jeszcze jeździć [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 17:03_________________________________________________aha no i taka rada zamaluj sobie tablice na tych foto
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
no to brawo czekamy na opis i foty