Treść opublikowana przez seba1-2
-
[ALL B5] Jakie MAX tarcze w B5 na tyle ?
dudi ja mam 312 z przodu i powiem ci że standardowe 245 z tyłu dają rade, odpowiedni klocek i tarcza będzie ok
-
Montaż tempomatu A4 B5
przewałkowałem ten wątek parę razy i mam takie pytanko ma ktoś schemat podłączenia tempomatu przy ecu od avf??
-
[B7 BRB] Temperatura silnika
na blacie powinno być 90 wskazówka w zenicie, a jak nie to sprawdź czujnik i termostat
-
[B6 AWX] Kontrolki
a widzisz, więc czujnik stopu do wymiany
-
[B6 AWX] Kontrolki
musisz sprawdzić błąd odczytać jego nr i będziesz wiedział co jest nie tak, nie kasuj bezmyślnie błędu nie sprawdzając co one oznaczają, sprawdź czy żarówka od stopu ci się nie spaliła
-
[B5 1Z] Problem z przewodami podciśnienia
ja wiem tyle vag do reki i sprawdzamy błędy to jest lekarstwo na wszystkie bolączki, druga sprawa jak to jest z tym działaniem to wiem tyle za wysokie ciśnienie doładowania ecu wysyła sygnał do n75,ten ma zadziałać i ciśnienie z turbo poprzez wężyki musi iść na gruszkę i otworzyć klapkę tak zwanego bajpasa
-
[B5 1Z] Problem z przewodami podciśnienia
z tego co piszesz to masz bałagan, tu masz schemat n75 sterowania turbiną, ty masz sterowanie nadciśnieniem http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/699cc00a317152a9.html [br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 17:45_________________________________________________a tu masz sterowanie egr n18 podciśnieniem http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d822e4efe5684eb9.html [br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 17:59_________________________________________________i sprawdź dokładnie czy masz 1z czy nie czasem afn[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 18:04_________________________________________________no i czy masz n75 taki jak powinieneś mieć czyli taki http://allegro.pl/item847857227_zawor_regulacji_turbo_n75_tdi_vw_pierburg_agr.html
-
[B5 AFN] Wymiana licznika z 98r na 2002r
kolega grzanek85 tak mi odpisał że vagiem kodowanie trzeba zmienić adpatacja kanał 60 i 61 wpisujesz 0000
-
a4
był swap?? wydaje mi się że wdziałem to auto na allegro i właśnie było po swapie na pompowtryska
-
[B5 1Z] Jak wpasowac kolektor ssacy AWX do 1Z z EGR ???
słuchaj mnie co do ciebie mówię, ty masz 1z i kolektor wydechowy jest połączony do egr na końcu (na końcu kolektora wydechowego jest wyjście) a jeśli chodzi o afn czy awx kolektory wydechowe mają wyjście spalin na ich środku, i nie dasz rady podłączyć seryjnej rurki do egr a kolektor wydechowy, chyba że dorobił byś tą rurkę, ale znów kwestia szybkozłącza które łączy egr z dolotem, musiał byś znów dokupić rurę dolotu od awx i kolanko na szybkozłącze, i jeszcze kwestia mapsensor-a ale ty pewnie go masz przy ecu, tak więc odpuść sobie i jeśli masz już kolektor ssący od awx to dokup albo dorób flansze i będzie hulać o tu masz foty kolektorów różnicę widać od razu
-
[B5 1Z] Jak wpasowac kolektor ssacy AWX do 1Z z EGR ???
nie dasz rady go wpasować bo są inne kolektory wydechowe także egr od awx nie dasz dary wpasować
-
[B6 AVF] Układ wydechowy ze stali nierdzewnej
dzieję się coś w temacie??
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
A co masz caly komplet to moze kupie jakies 1.8TQ z zarznietym silnikiem i wyrezamy ESe czubki :kox:
-
[B6 AKE] Pali sprzeglo
ja stawiam na to że docisk sie wysrał razem z tarczą
-
[B6 AVF] N75 jak się dostać
może a nawet musi bo n75 nie steruje bez podciśnienia, przez to wpada w awaryjny
-
[B6 AVF] N75 jak się dostać
jedz do mechanika i po problemie, a tak na poważnie to 2min i masz go w ręce, dwoma nakrętkami jest przykręcony
-
[B6 AWX] Projekt - mocny AWX okolice 200KM
piękny wynik jak na seryjne pompki
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
fajnusio chodzi ja na razie stoję w miejscu
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
dudi masz jakiego filma z dźwiękiem wydechy?? [br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 19:11_________________________________________________może być mp3 będę sobie do snu puszczał.....
-
[B5 AVG] Sprzęgło z kołem jednomasowym, wrażenia
Marcin9680 coś nie dokładnie czytasz ten wątek, powiem ci że do awx możesz wsadzić sprzęgło od 1z wraz z kołem jednomasowym ale wypadało by taki sprzęgło wzmocnić jak fura będzie dłubana. ja mam avf(131ps) i mam sprzęgło + koło jednomasowe z 1z
-
[B5 AGB] Audi s4 klocki lego
projekt elegant czekamy na sofcik
-
[B5 AVG] Sprzęgło z kołem jednomasowym, wrażenia
ja zrobiłem ok 20tyś i jest na razie gitara
-
[ALL B6] Czy spasuja mi te felgi
et jest bardzo duże przez co felga by ci nie weszła, obcierała by o zaciski potrzebne będą dystanse aha jeszcze jedna sprawa to są repliki ja bym sobie je odpuścił
-
[B6 BPW] Problem z filtrem cząsteczek stałych/ wysokie spalanie.
no przecież Witek wam przesłał swoją stronę tam jest wszystko opisane, a o szczegóły dzwonicie do niego // MR Motors - WWW.MRMOTORS.PL - 0-694-046-807 - 0-510-501-505 //
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
ja pitole, masakra kończ to chłopaku bo się niecierpliwie... to mówisz że bez nowej wiązki się nie obyło, ale może jakoś to teraz pójdzie z górki :good: