Treść opublikowana przez seba1-2
-
[B5 AFN] Gdzie kupić 216?
na allegro znalazłem coś takiego http://moto.allegro.pl/listing/search.php?category=3&string=fratelli
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
jak się ją dobrze dokręci nie jest dużo wyższa, ten mieszek musisz zawinąć max w stronę gałki aż odsłoni ci się plastik, ten plastik musisz ściągnąć on jest tam wciśnięty na zasadzie zatrzasku taka obręcz z frezem jest wciśnięta na gałkę, ściągasz mieszek, zakładasz nowy i tą obręcz musisz mocno wcisnąć żeby zaskoczyła, ja to zrobiłem w 10 min
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
witam, jestem już po montażu w budzie b5, i od razu piszę gdzie jest problem, mieszek b5 jest dużo większy niż mieszek od s3, ja miałem niedawno wymieniany więc rozkręciłem gałeczkę s3 i założyłem do niego mój stary mieszek,ten kto ma stary mieszek zniszczony musi kupić nowy, dla mnie wygląda ok, zobaczcie sami
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
karambol już odesłał turbo?? [br]Dopisany: 16 Październik 2009, 20:05_________________________________________________ten karambol to jednak pechowy gościu jest, jak ja brałem u niego do awx to nie wytrzymało 7miesięcy a na 6 miałem gwarancje ośka wirnika pękła na pół ;(
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
dzo dzo głowa do góry po programie będzie dobrze bo po twoim opisie widać niepewność a jak już będziesz złomował to powiedz gdzie
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
piękne bydle a skrzynia 5 z 2.5tdi Q podejdzie do 2.7?? a jak z przełożeniami??
-
[ALL B7] Pomoc szybka potrzebna !
masakra do b7 coś takiego na zimę, tak jak kolega jacek pisał na starych felgach masz nabite ET ale z moich informacji powinno ET42
-
AUDI S4 SID
projekt zacny, po złożeniu wygląda wyśmienicie sid linki w podpisie ci nie działają mają błędy, tak na marginesie
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
raczej nie, mogły się pojawić jedynie błędy, ale vag do łapki i kasujemy
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
ano ja myślę że zrobisz jakieś ładne foty bo jak by nie te jarzma to by......... trzymam kciuki za projekt
-
[B6 AWX] Kopcenie po czipie
powiedz kto wykonał ci program??
-
[B7 BRE] Jak będzie po programie?
jeśli przy 120 uderzyłeś bokiem w krawężnik to nie powiedział bym że tylko felgi oberwały, sprawdź zawieszenie, bo alu zawieszenie lubi się giąć
-
[B7 BRE] Jak będzie po programie?
zadzwoń do niego a nie narzekaj, po programie po prawi się dynamika auta, poza tym zrobi ci pełną diagnostykę i będzie wiadomo czy wszystko z nim ok, tu masz do niego nr // MR Motors - WWW.MRMOTORS.PL - 0-694-046-807 - 0-510-501-505 //
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
dzo dzo gdzie dorwałeś taki dolot?? chodzi mi o tą rurę od dolotu która idzie na kolektor ssący [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 19:12_________________________________________________zrobiona od podstaw z kwasówki tak??
-
[B5 AHU] Wieksza turbina
tu opisałem wszystko http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_wymiana_turbiny_w_ahu_na_awx-t28728.0.html
-
[B5 1Z] Wtryski AFN
zmiana softu w sterowniku ecu, czyli zmiana programu sterującego pracą silnika
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
kamilu to czym teraz swą dupe wozisz?? bmw??
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
ja zostawiałem tą rurkę "S" i na razie jest ok
-
[B5 1Z] Brak mocy po wymianie końcówek wtrysków
powiem tyle przy wymianie trzeba sprawdzić ciśnienie otwarcia(190/300bar), po złożeniu wtrysków trzeba było je sprawdzić czy nie leją, nigdy nie będziesz miał gwarancji że używane końcówki są w 100% dobre bez ich sprawdzenia na maszynie , potem vagiem trzeba by było sprawdzić kąt wtrysku powinien wynosić 49-51 jeśli dobrze pamiętam a tu masz linka jak się to sprawdza i ustawia http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t10913.0.html;highlight=k%C4%85t+wtrysku
-
[B5 AHU] Jak zaślepic EGR ?
były tańsze te flansze na allegro ale już ich nie mogę znaleźć, jaro4444 pisał raz że mógłby komuś zlecić takie coś do wykonania, ale to dawno temu było :gwizdanie: [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2009, 19:06_________________________________________________o tutaj była rozmowa na ten temat http://www.a4-klub.pl/smf/all_montaz_kolektora_awxavf_do_slabszych_tdi_pomysl_na_przejsciowke-t72515.0.html
-
Montaż klimatyzacji manualnej 1.9 TDi 1Z
spoko temacik i super opis gratulacje wykonanego projektu , ciekawe jak sprawa wyglądała by z klimą automatyczną
-
[ALL B6] Instalacja pod światła do jazdy dziennej (DRL)
a powiedzcie mi pomimo że zachowane są parametry montażu takich świateł jak jest z legalnością takich świateł dziennych ?? bo to w końcu jest rzeźba a nie seryjne wyposażenie [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2009, 13:30_________________________________________________jak przykładowo pojadę na stacje kontroli pojazdów i będzie jakiś uparty pan który nie zechce podbić mi przeglądu ze względu na te światła
-
[B7 BLB] Czy warto chipować te silniki ?
koledzy dużo było info na temat, turbo do waszych motorków idealnie pasuje od silnika 170hp o oznaczeniu BRD
-
[B5 AHU] Jak zaślepic EGR ?
można i tak, ja tak miałem w ahu, ale w avf mam go zaślepionego aby nie przerabiać węża na szybko złącze, jeśli chce ktoś takie przejścia można je tu znaleźć http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=259443
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
dzo dzo wrzuć fote silnika z zamontowanym i podłączonym turbo