Treść opublikowana przez seba1-2
-
A3 8l 1.9 TDi BigT "Biała perła"
nasz fotę podłączenia węży(do chłodnicy oleju) przy podstawie filtra oleju ?? projekt za***isty
-
TDI czyszczenie kierownic VTG
coś tam jest tego luzu ale po złożeniu jest już sztywniej
-
BMW 320d e91
no te fele są kozak [br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 21:58_________________________________________________a tego co chciałem się nie dowiedziałem, chip już był :gwizdanie:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
po prostu Bartek miażdży w każdym calu, pełen szacunek dla Ciebie za wykonanie wszystkiego na najwyższym poziomie nie chcesz sprzedać swoje kombi :gwizdanie:
-
[B5 ADR] 4 wheel by seb2sjc ,nowe foty 2 str.
rozumiemy, teraz czekamy na zmiany... :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Zapach spalin
no norma zawsze przed rozgrzaniem trochę śmierdzi, kata masz?? egr pracuje??
-
[B5 ADR] 4 wheel by seb2sjc ,nowe foty 2 str.
powiem ci tak z zewnątrz ładnie wygląda, jedynie co bym zrobił to wypchał felgi na zewnątrz dystansami bo za bardzo są schowane, natomiast środek tragedia wiem że może myślisz że masz nie posprzątane, ale nie o to chodzi, chodzi o styl bo ta kiera i drążek wygląda jak od dużego fiata 125p [br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 17:57_________________________________________________nakładek już nie będę komentował
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
no to nie dobrze zrobimy zbiórkę kasy na korektę dla ciebie ja tak ale na wiosnę
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
dudi podobno podłogi są inne w Q niż w naszych ośkach nie ma ktoś pojęcia jak bardzo różnią się te podłogi ?? jakieś foto by się przydało
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
trzeba było nie pokazywać :polew:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no to spoko
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
kowi ty masz założoną tą hybrydę od rob555-a tak? powiedz wszystko z nią ok?? po postach rozumiem że na sofcie z nią nie byłeś??
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
dudi działasz coś z tym gt??
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
no i powiesz że małpuje do ciebie bo mnie to samo czeka :gwizdanie: fajnie wyszedł[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 18:12_________________________________________________ jakie fajne gazety czytasz :decayed:
-
[B5 1Z] W jakich modelach były montowane hamulce 312 które podejdą do b5
nie da się
-
[B5 AFN] Rozłączenie zaworu EGR
jeśli wszystko masz sprawdzone, to ja bym obstawiał że n18 jest do d*py, założyłeś odpowiedni ?? nie pomyliłeś go z n75?? czały czarny to n18 a z białą główką to n75, sprawdź jeszcze wtyczkę może w niej styki nie łączą
-
[B5 ABC] Czeka mnie jeszcze rejestracja.wrrrrrrrr
a mnie się tam podoba ładny lakier, tył sie ładnie prezentuje pozbyć się tego i owego, i będzie dobrze
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
tak myślałem
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
posprawdzaj sobie wszystkie przewody, bo raczej gdzieś wąż będzie do wymiany jak odpalisz auto ściąg sobie wężyk z gruszki turbiny i zobacz czy zasysa
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
podłokietnik :good: jak skończysz pod maską wrzuć foto
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
zadbany egzemplarz :> z tym silnikiem nic nie zrobisz jeśli chodzi o podniesienie mocy, bo to wolnossak czyli tuning nieopłacalny,a jeśli chodzi o alu ja polecam 17, teraz żałuje że nie mam 18 :gwizdanie:
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
się robi [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 13:15_________________________________________________tylko jakieś ładniejsze foto zrobię[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 13:20_________________________________________________zastanawiam się czy do moich czornych lamp będą się ładnie prezentowały takie kierunki, chyba że macie jakieś inne do polecenia http://moto.allegro.pl/item852683575_kierunkowskazy_boczne_audi_a3_a4_a8_fabia_octavia.html bo te ponoć to lipa http://moto.allegro.pl/item877707037_migacze_boczne_audi_a4_a3_skoda_fabia_black_chrome.html
-
[B5 1Z] W jakich modelach były montowane hamulce 312 które podejdą do b5
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_swap_mocnych_hamulcy_z_systemu_lucas_280mm_na_312mm_ate-t91632.0.html
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
fajne kołpaki a tak na poważnie fajny wóz, ładna kiera teraz do tego grilla zderzak od s4 podszedł by jak malina
-
Nimbus Grau Perl Effekt
ja bym dał 4mm x2 do przodu i do tyłu tego dystansa, ja mam et35 i jest na równo z nadkolem [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 22:51_________________________________________________225/45/17