Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seba1-2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seba1-2

  1. nasz fotę podłączenia węży(do chłodnicy oleju) przy podstawie filtra oleju ?? projekt za***isty
  2. coś tam jest tego luzu ale po złożeniu jest już sztywniej
  3. seba1-2 odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    no te fele są kozak [br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 21:58_________________________________________________a tego co chciałem się nie dowiedziałem, chip już był :gwizdanie:
  4. po prostu Bartek miażdży w każdym calu, pełen szacunek dla Ciebie za wykonanie wszystkiego na najwyższym poziomie nie chcesz sprzedać swoje kombi :gwizdanie:
  5. rozumiemy, teraz czekamy na zmiany... :gwizdanie:
  6. seba1-2 odpowiedział(a) na maicke82 temat w Audi A4 B5
    no norma zawsze przed rozgrzaniem trochę śmierdzi, kata masz?? egr pracuje??
  7. powiem ci tak z zewnątrz ładnie wygląda, jedynie co bym zrobił to wypchał felgi na zewnątrz dystansami bo za bardzo są schowane, natomiast środek tragedia wiem że może myślisz że masz nie posprzątane, ale nie o to chodzi, chodzi o styl bo ta kiera i drążek wygląda jak od dużego fiata 125p [br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 17:57_________________________________________________nakładek już nie będę komentował
  8. no to nie dobrze zrobimy zbiórkę kasy na korektę dla ciebie ja tak ale na wiosnę
  9. dudi podobno podłogi są inne w Q niż w naszych ośkach nie ma ktoś pojęcia jak bardzo różnią się te podłogi ?? jakieś foto by się przydało
  10. no to spoko
  11. kowi ty masz założoną tą hybrydę od rob555-a tak? powiedz wszystko z nią ok?? po postach rozumiem że na sofcie z nią nie byłeś??
  12. no i powiesz że małpuje do ciebie bo mnie to samo czeka :gwizdanie: fajnie wyszedł[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 18:12_________________________________________________ jakie fajne gazety czytasz :decayed:
  13. jeśli wszystko masz sprawdzone, to ja bym obstawiał że n18 jest do d*py, założyłeś odpowiedni ?? nie pomyliłeś go z n75?? czały czarny to n18 a z białą główką to n75, sprawdź jeszcze wtyczkę może w niej styki nie łączą
  14. a mnie się tam podoba ładny lakier, tył sie ładnie prezentuje pozbyć się tego i owego, i będzie dobrze
  15. tak myślałem
  16. posprawdzaj sobie wszystkie przewody, bo raczej gdzieś wąż będzie do wymiany jak odpalisz auto ściąg sobie wężyk z gruszki turbiny i zobacz czy zasysa
  17. podłokietnik :good: jak skończysz pod maską wrzuć foto
  18. zadbany egzemplarz :> z tym silnikiem nic nie zrobisz jeśli chodzi o podniesienie mocy, bo to wolnossak czyli tuning nieopłacalny,a jeśli chodzi o alu ja polecam 17, teraz żałuje że nie mam 18 :gwizdanie:
  19. się robi [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 13:15_________________________________________________tylko jakieś ładniejsze foto zrobię[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 13:20_________________________________________________zastanawiam się czy do moich czornych lamp będą się ładnie prezentowały takie kierunki, chyba że macie jakieś inne do polecenia http://moto.allegro.pl/item852683575_kierunkowskazy_boczne_audi_a3_a4_a8_fabia_octavia.html bo te ponoć to lipa http://moto.allegro.pl/item877707037_migacze_boczne_audi_a4_a3_skoda_fabia_black_chrome.html
  20. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_swap_mocnych_hamulcy_z_systemu_lucas_280mm_na_312mm_ate-t91632.0.html
  21. fajne kołpaki a tak na poważnie fajny wóz, ładna kiera teraz do tego grilla zderzak od s4 podszedł by jak malina
  22. ja bym dał 4mm x2 do przodu i do tyłu tego dystansa, ja mam et35 i jest na równo z nadkolem [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 22:51_________________________________________________225/45/17

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.