Treść opublikowana przez seba1-2
-
[B5 AEB] Montaż turbo timer'a
elegancki opis i fotorelacja :kox: wielu się przyda kosik1234 co daję ?? schłodzenie turbiny po ostrzejszej przejażdżce, bez konieczności siedzenie w samochodzie a tu kupisz http://allegro.pl/listing/search.php?category=3&sg=1&string=timer+turbo
-
[B5 AFN] Kontrolka stanu płynu spryskiwaczy
sprawdź czujnik przy zbiorniku może wtyczka zaśniedziała
-
[B5 AHU] Czy są takie klocki z czujnikiem?
ahu z 2000r?? [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 23:11_________________________________________________nie mówcie że jeszcze wtedy takie motory produkowali[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 23:12_________________________________________________może masz ahh 90ps i masz system ate
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
spoko
-
[ALL] Turbo Timer APEXI - jak podłączyć
do 3 stałe 12+ czyli czerwony do czerwonego a do 5 (czarny)podaj zielony
- BMW 320d e91
- BMW 320d e91
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
daniel dzieje się co?? pcho się to, czy już jeździ??
-
AUDI S4 SID
piękny wykres :shocked: :shocked:
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
:polew:
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
widziałem go online ale pewnie stwierdził że potrzyma nas w niepewności i pojawi się jutro :gwizdanie:
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
albo jak mu się paliwo w baku skończy
-
[B5 AVG] N75 - problemik z oznaczeniem i ceną...
wszystko bedzie ok ja tak mam i jest git
-
[B6 AVF] Układ wydechowy ze stali nierdzewnej
znam gości co mają przeloty 2.5" bez żadnych tłumików końcowych i mówią że mają cicho... (pojęcie względne ), a plecionkę też dawali inna??
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
tu masz też temacik o montażu http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_jak_dorezac_spryskiwacze_lamp-t25546.60.html
-
[ALL B5] Układ sterujący pompką spryskiwaczy reflektorów
ja zrobiłem dodatkowy wyłącznik do załączania spryskiwaczy ( z nisana primery )a umiejscowiłem go koło dźwigni ręcznego, zastosowałem przekaźnik i jest gitara, nie tracę dużo płynu na jednoczesne mycie szyb i reflektorów, dozuję ile chce.. ale schemacik bin85 jest ok , wiadomo każdy wybiera co woli
-
[B6 AVF] Układ wydechowy ze stali nierdzewnej
ile cie kosztował taki wydech?? może jak by dołożyli ten środkowy przelotowy trochę zrobiłoby się ciszej
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
hehe
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
jak masz jakieś problemy z elektryką to grzanek85, jest pomocnym klubowiczem w takich sprawach
-
BMW 320d e91
na tych felgach wygląda zajebiaszczo
-
B5 AFN Dziwny hałas na zimówkach
to sprawdź zbieżność
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
he he końcówki pompowtrysków Fratelli Bosio PP1043 zamówione od 250 - 270 hp powinny wystarczyć tak mnie zapewnia sprzedawca, a nad turbo się zastanawiałem ale nad gt25 tylko podobno ciężko ją napompować więc jak już coś to będzie gt22
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
dzięki za info zrób zdjęcie tego coolera bez zderzaka, dużo jest mniejszy od poprzednika???
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
dudi75 masz nieźle narąbane tak jak i ja tyle kasy wepchać w takiego starego parcha ale tak ogólnie to fura fajna, no i mocy ci już brakuje widzę a to radio kto ci podłączał ?? i ten nowy klimatronik chyba też nie był plug&play
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
dzo dzo rozwiązałeś sprawę map-sensora??