Treść opublikowana przez seba1-2
-
[B7 BLB] Czy warto chipować te silniki ?
zrób kompletne logi, i jeśli wszytko jest ok to czemu nie??
-
[B5 AHU] Jak zaślepic EGR ?
schemat wywalenia EGR w AFN/AHH/AVG[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 17:27_________________________________________________to co na czerwono zostaje http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f4efc1dd7255f1f0.html
-
[B5 AHU] Jak zaślepic EGR ?
po raz kolejny odsyłam cie abyś trochę poszukał bo jest multum informacji na temat zaworu EGR tu i na innych forach korzyści to lepsza dynamika auta(o ile EGR jest nie sprawny i znajduje się w pozycji otwartej) czysty dolot, mniejsze dymienie... a negatywne skutki dla silnika to trochę wolniejsze nagrzewanie, twardsza praca silnika... i chyba tyle tych negatywnych http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=61781&postdays=0&postorder=asc&highlight=egr&start=20&sid=611f3ea0d08eaf743c03f3da92104fd3 [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 22:16_________________________________________________ale tu zacytuje naszego tunera rogalotti-ego EGR tak samo jest po to aby studzić komore spalania (cylindry) kiedy silnik pracuje bez obciążenia. Moim zdaniem w aucie do codziennej jazdy (seryjnym bądz tylko z czipsem) EGR powinien zostać. Problemy z zatykającym się dolotem oraz kolektorami biorą się z nie poprawnej pracy EGRu i filterka na górze głowicy silnika.
-
[B5 AHU] Jak zaślepic EGR ?
ja mam wywalone te dwa n18 i n239, jeśli nie będzie ich to oczywiście w ecu będą ich błędy, ale z silnikiem nic się nie dzieje same korzyści
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
no ale z tym kolektorem to przegięci żeby go maskować, a wczoraj był na fotce...
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
powiedz od czego jest ten kolektor wydechowy?? :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Stożek w dieslu
uzupełni te trzy kropeczki :gwizdanie: od czego
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie podejdzie to jest z budy b6
-
[ALL B7] Czy felgi 5x112 z Mercedesa będą pasowały ?
z tego co wiem merc ma otwór centrujący 67 ale to i tak w niczym nie przeszkadza dajesz pierścienie centrujące i wszystko jest ok
-
[B5 1Z] Czy to box ?
ja tu widzę tylko wtyczkę :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
dzięki gregory będę coś takiego za niedługo działał pod gt22 :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 20:36_________________________________________________a średnicy kolanek/rurki nie pamiętasz?
-
[B5 AHU] Jak zaślepic EGR ?
maskara można skorzystać z wyszukiwarki to będziesz wszystko wiedział
-
[B5 AHU] Jak zaślepic EGR ?
chyba egr jest taki sam jak w awx ale reki za to nie dam sobie uciąć, jak chcesz zostawić klapę gaszącą to ją zostawiasz a tam gdzie jest ten grzybek metalowy musisz to od góry po odginać i wyrwać całe ustrojstwo od środka po tym od góry zaślepiasz dziurę po cięgnie
-
[B5 AHU] Jak zaślepic EGR ?
wolniejsze nagrzewanie się silnika, telepanie podczas gaszenia, normy europejskie takie tam [br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 22:06_________________________________________________wpisz w wyszukiwarkę EGR tam jest wszystko napisane na ten temat
-
[B5 AHU] Jak zaślepic EGR ?
nie działa ci N18
-
[B5 AHU] Jak zaślepic EGR ?
ja ci pokaże jak ja mam zrobione to co na czerwono wypad to co na zielono zostaje tylko tak jak ja pisałem nie mam egr i klapy, jak chcesz mieć klapę gaszącą to zostawiasz zawór n239 SCHEMAT do AJM/AWX/AVF http://images43.fotosik.pl/185/5ff755f507a804bamed.jpg a tu tylko bez egr http://images37.fotosik.pl/181/3ab7489d1fcd020amed.jpg
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
mam pytanko gregory, co do kolektora wydechowego z jakiego materiału on jest wykonany, jakie grube są te flansze do przykręcenia(kolektor blok, kolektor turbo) i jaka jest grubość ścinek tych rurek
-
[B5 AFN] Zmiana silnika
zapraszam tu http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_swap_silnika_19tdi_90ps_ahu_na_19tdi_130ps_avf_oraz_skrzyni_6_biegow-t75462.0.html
-
[B5 AHU] Jak zaślepic EGR ?
ja mam nowy system sterowania podciśnienia i mam tylko zawór n75 sterowania turbiną wszystkie inne są wywalone(czyli brak zaworu sterowania egr i brak zaworu sterowania klapą gaszącą)
-
[B6 AWX] Zmiana turbosprężarki na wydajniejszą - opinie
tu jest wszystko napisane "komu drogo....niechaj nie je MASTERS TUNING LUBLIN 602669936"
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
gratulacje zapału i wytrwałości w realizacji projektu, że tak powiem za***iście wyszło , szkoda że mam b5
-
[B5 1Z] Słabe hamulce po wymianie silnika.
tak jak koledzy piszą sprawdź czy nie masz nieszczelności od vacum pompy po serwo
-
AUDI S4 SID
jak tam prace w projekcie??
-
[ALL B5] Swap mocnych hamulców z systemu Lucas 280mm na 312mm ATE
dzięki za info, zauważyłem to jak złożyłem,i poprawiłem na drugi dzień po montażu, popełniłem błąd również zakładając sprężynę dociągającą klocki do prowadnicy, ale już poprawione i cieszę się z mocnych hebli
-
[B5 AHU] Przepływomierz z benzyny o diesla
ja powiem tyle zmień mechanika...