Treść opublikowana przez seba1-2
-
Nimbus Grau Perl Effekt
będą trochę za bardzo schowane, ale odpowiedni dystans i będzie gitara
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
A po co Ci jak masz Bi? Może by tam coś do jazdy dziennej wrezać? Typu DLR jak montują w B7? Czaisz o czym mówię? wiem o co chodzi, pomyślimy
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
no to już jest problem, z tym grillem :gwizdanie: ale chyba czarny mat do mnie przemawia
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
no tak trzeba będzie zrobić z tą ramką grilla, w długich mam zwykłe h7 a jeśli chodzi o kierunkowskazy w lampach przednich mam philipsy nosb opisywał jak się to je te bixenony, więc nie robiłem żadnych fotosów ;(
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
może i większej mocy nie da ale na pewno dzielnie zastąpi moją obecną już ledwo dyszącą pompkę [br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 13:51_________________________________________________witam po długiej przerwie mój wózek odpycha się nowym silnikiem http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_swap_silnika_19tdi_90ps_ahu_na_19tdi_130ps_avf_oraz_skrzyni_6_biegow-t75462.0.html[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 15:08_________________________________________________no i po montażu bixenona, oczywiście po przeczytaniu wątku nosb-a do tego poszedł sprej w ruch i wyszło, co wyszło, skomentujcie, bo wydaje mi się że ramka z przodu teraz się za bardzo wyróżnia
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
no ja bym tego nie powiedział że to twoje jak się to mówi kawał roboty odwaliłeś zamontowałeś już ten nowy zawias (air)??
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
no to elegancko, to bezawaryjnej
-
[ALL B5] Reflektory przednie firmy TYC + HID-y
oznaczenie depo d2s to tylko soczewka przystosowana pod taki żarnik, depo mają najzwyklejszą soczewkę, prawdziwa soczewka xenonu ma pręgi, jeśli się odpowiedni w nią spojrzy
-
[INNE] Jednomas czy to bedzie pasic ?
podejdzie bez problemu ja mam od 1z w avf-ie
-
[B5 AFN] Wycinać ostatni tłumik?
chodziło mi o porównanie, czy dużo głośniej się zrobiło po wywaleniu ostatniego, bo z nagrania to cicho nie jest...
-
[B5 AFN] Wycinać ostatni tłumik?
a nie masz nagrania jak to chodziło na całkowitym przelocie??
-
[B5 AVG] Proste końcówki wydechu
no i dlatego jest kupa bo w ogóle tych końcówek nie widać
-
[B5 AVG] Proste końcówki wydechu
b6 z seryjnym wydechem to jest dopiero kupa chyba że jest co w takim wydaniu jak ma bart-s
-
[B5 AVG] Proste końcówki wydechu
jest dobrze, żadnego kopcenia więc i zderzak jest czysty, tak czy siak będzie przelot więc coś z tyłu się po zmienia
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
bo miał dzielone ale ma już zespolone :gwizdanie: danielu i jak po swapie ?? jak spostrzeżenia ?? czips pewnie by się przydał co?? [br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 17:50_________________________________________________pokaż z bliska lampy bo właśnie rezam bixenona i zastanawiam się jak wymalować aha no i gratulacje za swapa i jego wykonanie
-
[B5 AVG] Proste końcówki wydechu
ja przerabiałem, kupiłem dwie co schodzą w jedną ale to i tak trzeba było odciąć i każdą jedną przyspawać osobno, oczywiście wcześniej trzeba było odciąć same zagięcia niestety nie mam lepszej foty
-
[B5 AHU] Brak dwumasa w tym silniku - problemy
ja nie miałem w ahu i mam 97r
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
seba, masz jakiś pomysł na ominięcie problemu podłogi w B5, czy chciałbyś żeby Q jeździło już w innej budzie?? nie wiem jak bardzo różni się ta podłoga, więc na razie temat ciekawi mnie w sposób czysto teoretyczny
-
[B5 AFF] SWAP hamulców z 280 na 288
ja próbowałem 2,5cm dystans i to nic nie dało więc zostaje tylko felga 16''
-
Montaż tempomatu A4 B5
dzięki wodzu jutro sobie sprawdzę może będzie to samo
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
fajny temacik, tylko zacząłeś od d*py strony, zrób i się pochwal, bo jak dla mnie temat bardzo ciekawy więc czekamy na foty i dokładny opis
-
[B5 1Z] Odpiety przewod w okolicach turbo
no to na pewno ci nie jeździ normalnie, ten przewód powinien być podłączony do rury gumowej łączącej puszkę filtra powietrza z turbiną o tu widać [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 17:01_________________________________________________[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 17:04_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/699cc00a317152a9.html
-
[INNE] Swap silnika na 1Z w Passku B2
no na pewno kompa i instalację elektryczną silnika, poza tym będzie problem, w tym aucie nie ma elektronicznego potencjometru gazu, bo to raczej jest na pompie rotacyjnej z linką... tak mi się wydaje, musicie to sprawdzić
-
Montaż tempomatu A4 B5
chłopy macie ten schemat do ecu do avf??[br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 20:47_________________________________________________krzynek poratuj, bo ty coś napominałeś że masz schemat do pompowtryska na ecu może będzie to samo
-
[ALL B5] Jakie MAX tarcze w B5 na tyle ?
tarcza brembo + klocek ferodo premierhttp://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_swap_mocnych_hamulcy_z_systemu_lucas_280mm_na_312mm_ate-t91632.0.html