Treść opublikowana przez seba1-2
-
Czy moje auto jest zaczipowane? Prośba o identyfikację układu
dokładnie to jest box jest on wpięty dodatkowo w pompę wtryskową, wystarczy rozpiąć dwie wtyczki i podłączyć w jedną a to badziewie wywalić jak najdalej, no chyba że ci to nie przeszkadza to już zależy tylko i wyłącznie od ciebie ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ---------- jak będziesz chciał to wywalić to zrób tak, te dwie wtyczki na czerwono zaznaczone rozłączasz i podłączasz już bez tej wstawki czyli tak jak ta linia czerwona co do drugiej wtyczki czyli zaznaczona na zielono też trzeba znaleźć drugą taką samą musisz szukać po kablach i również to rozłączyć i podpiąć bezpośrednio do pompy, a co do tego pojedyńczego kabla co idzie do wtyczki przepływomierza musisz zobaczyć jak jest podłączony i również rozłączyć
-
Tajemniczy wężyk od czego?
ten wężyk dostarcza czystego powietrza do układu podciśnienia, zawory n75 i n18 sterowane są pod ciśnieniowo ale w chwili wyrównywania ciśnienia w układzie zasysane jest tą rurką czyste powietrze
-
Czy moje auto jest zaczipowane? Prośba o identyfikację układu
no to czyli nic innego jak rezystor na przepływomierzu a te badziewia w środku to służą do jak oni to ładnie piszą "regulacji mocy":decayed: możesz jeszcze zrobić foto tej wtyczki co do niej reszta jest podłączona
-
Czy moje auto jest zaczipowane? Prośba o identyfikację układu
a gdzie idą kable od niego do pompy wtryskowej czy w inne miejsce??
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
co za głupole
-
[B5 1Z] A4 TDi
ja ci powiem cicho uwijaj się bo bym po oglądał
-
[B5 1Z] A4 TDi
wujek długo jeszcze??
-
Jak podpiąć Turbo Boost żeby pokazywał podciśnienie i ciśnienie??
oj chłopie przecież ci piszą że w turbo diesel podciśnienia w układzie dolotowym/ssącym nie ma i nie będzie koniec kropka, co do wskaźnika znów już padła odpowiedz na twoje pytanie, na wskaźniku masz podciśnienie dlatego że to wskaźnik uniwersalny i jeśli założysz go do turbo benzyny to wtedy będziesz miał podciśnienie pokazywane czyli zakładaj go tak jak na początku nr1 i nie przejmuj się bo tak ma być, natomiast jak chcesz sobie dodatkowo podciśnienie mierzyć to musisz mieć jeszcze jeden wskaźnik o taki WSKAŹNIK PODCIŚNIENIA VACUUM BAR SMOKE (2329869724) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Pytanie o koło zamachowe w TDi
od A4 1,9 TDi AFN Quattro ----- pasuje
-
Dual SMIC w B6 TDI avf
jeśli chodzi panie michale o seryjny wygląd(o który się tak upierasz) podczas montażu caha na kolektorze z avf to już to seria nie bedzię bo każdy kto maskę otworzy rzuci mu się w oczy że turbo krzywo leży, co do fmic to można to ładnie zrobić i nic nie będzie widać takie moje zdanie
-
[B5 1Z] A4 TDi
paweł prototyp jest cooooooooooool ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ---------- zdezio widzę już bez przerwy spawany z dokładką czy żywica ?? ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- zdezio widzę już bez przerwy spawany z dokładką czy żywica ??
-
[B5 1Z] A4 TDi
- Oświetlenie led w podsufitce
te małe żarówki w lampce pod sufitem mają odwróconą polaryzacje to znaczy na obudowę żarówki + a na środek - ja te małe żarówki podłączyłem na kabelkach bo diody muszą mieć zachowane kierunki to znaczy + -- [B5 1Z] A4 TDi
zaczyna nabierać kształtów a raczej krągłości- [ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
- Problem z ustawieniem kąta wtrysku.
no to napisz co było??- [B5 AHU] Jak zaślepic EGR ?
tak daj uszczelkę- czy wiejda te fele
daj sobie spokój i kup coś normalnego, naprawdę takich adapterów do takich felg się nie opłaca druga sprawa et35 czyli dasz dystans i możliwe że bedzie już obcierać bo bedzie za szeroko ---------- Post added at 11:14 ---------- Previous post was at 11:13 ---------- z wierceniem w piaście to ty może daj spokój jak chcesz żyć- [B5 AJM] Podgrzewacz płynu od spalin
Marcin zapomniałeś napisać slowik1-owi że w ajm czyli w jego silniku jest już taki bajer i nie musi go zakładać- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
pany kiedy robicie jakiego spota??- [B5 1Z] A4 TDi
paweł coś tam na modził przy przednich lampach ?? wyciąłeś odblaski z trójkąta ostrzegawczego :decayed:- Mój seryjny ADR-ek...
andrzej w liczniku wystarczy żarówki wymienić a co do pompy to ja obstawiam maglownice nad obudową kierownicy masz maskownicę śrubek licznika wyciągasz ją, 2 śrubki i masz go na wierzchu- Mój seryjny ADR-ek...
no powiem ci że zaczyna pomału to auto wyglądać, teraz wypadało by zawieszenie obniżyć pod te 18":wink:- Mój seryjny ADR-ek...
jak dla mnie jest malina w porównaniu z tymi pokrowcami:wink: ---------- Post added at 12:37 ---------- Previous post was at 12:36 ---------- jak byś coś modził a nie wiedział jak to możesz na mnie liczyć, zobacz co ja mam zmodzone i pytaj jak byś coś nie wiedział ---------- Post added at 12:39 ---------- Previous post was at 12:37 ---------- i pokaż te felgi na lato:wink:- [B5 1Z] A4 TDi
aha a powiedz teraz masz centralkę ori czy trzeba zmieniać moduł komfortu do obsłużenia tego kluczyka? - Oświetlenie led w podsufitce