Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seba1-2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seba1-2

  1. dokładnie to jest box jest on wpięty dodatkowo w pompę wtryskową, wystarczy rozpiąć dwie wtyczki i podłączyć w jedną a to badziewie wywalić jak najdalej, no chyba że ci to nie przeszkadza to już zależy tylko i wyłącznie od ciebie ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ---------- jak będziesz chciał to wywalić to zrób tak, te dwie wtyczki na czerwono zaznaczone rozłączasz i podłączasz już bez tej wstawki czyli tak jak ta linia czerwona co do drugiej wtyczki czyli zaznaczona na zielono też trzeba znaleźć drugą taką samą musisz szukać po kablach i również to rozłączyć i podpiąć bezpośrednio do pompy, a co do tego pojedyńczego kabla co idzie do wtyczki przepływomierza musisz zobaczyć jak jest podłączony i również rozłączyć
  2. ten wężyk dostarcza czystego powietrza do układu podciśnienia, zawory n75 i n18 sterowane są pod ciśnieniowo ale w chwili wyrównywania ciśnienia w układzie zasysane jest tą rurką czyste powietrze
  3. no to czyli nic innego jak rezystor na przepływomierzu a te badziewia w środku to służą do jak oni to ładnie piszą "regulacji mocy":decayed: możesz jeszcze zrobić foto tej wtyczki co do niej reszta jest podłączona
  4. a gdzie idą kable od niego do pompy wtryskowej czy w inne miejsce??
  5. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ja ci powiem cicho uwijaj się bo bym po oglądał
  6. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    wujek długo jeszcze??
  7. oj chłopie przecież ci piszą że w turbo diesel podciśnienia w układzie dolotowym/ssącym nie ma i nie będzie koniec kropka, co do wskaźnika znów już padła odpowiedz na twoje pytanie, na wskaźniku masz podciśnienie dlatego że to wskaźnik uniwersalny i jeśli założysz go do turbo benzyny to wtedy będziesz miał podciśnienie pokazywane czyli zakładaj go tak jak na początku nr1 i nie przejmuj się bo tak ma być, natomiast jak chcesz sobie dodatkowo podciśnienie mierzyć to musisz mieć jeszcze jeden wskaźnik o taki WSKAŹNIK PODCIŚNIENIA VACUUM BAR SMOKE (2329869724) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  8. od A4 1,9 TDi AFN Quattro ----- pasuje
  9. jeśli chodzi panie michale o seryjny wygląd(o który się tak upierasz) podczas montażu caha na kolektorze z avf to już to seria nie bedzię bo każdy kto maskę otworzy rzuci mu się w oczy że turbo krzywo leży, co do fmic to można to ładnie zrobić i nic nie będzie widać takie moje zdanie
  10. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    paweł prototyp jest cooooooooooool ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ---------- zdezio widzę już bez przerwy spawany z dokładką czy żywica ?? ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- zdezio widzę już bez przerwy spawany z dokładką czy żywica ??
  11. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
  12. te małe żarówki w lampce pod sufitem mają odwróconą polaryzacje to znaczy na obudowę żarówki + a na środek - ja te małe żarówki podłączyłem na kabelkach bo diody muszą mieć zachowane kierunki to znaczy + -
  13. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    zaczyna nabierać kształtów a raczej krągłości
  14. no to napisz co było??
  15. tak daj uszczelkę
  16. daj sobie spokój i kup coś normalnego, naprawdę takich adapterów do takich felg się nie opłaca druga sprawa et35 czyli dasz dystans i możliwe że bedzie już obcierać bo bedzie za szeroko ---------- Post added at 11:14 ---------- Previous post was at 11:13 ---------- z wierceniem w piaście to ty może daj spokój jak chcesz żyć
  17. Marcin zapomniałeś napisać slowik1-owi że w ajm czyli w jego silniku jest już taki bajer i nie musi go zakładać
  18. pany kiedy robicie jakiego spota??
  19. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    paweł coś tam na modził przy przednich lampach ?? wyciąłeś odblaski z trójkąta ostrzegawczego :decayed:
  20. andrzej w liczniku wystarczy żarówki wymienić a co do pompy to ja obstawiam maglownice nad obudową kierownicy masz maskownicę śrubek licznika wyciągasz ją, 2 śrubki i masz go na wierzchu
  21. no powiem ci że zaczyna pomału to auto wyglądać, teraz wypadało by zawieszenie obniżyć pod te 18":wink:
  22. jak dla mnie jest malina w porównaniu z tymi pokrowcami:wink: ---------- Post added at 12:37 ---------- Previous post was at 12:36 ---------- jak byś coś modził a nie wiedział jak to możesz na mnie liczyć, zobacz co ja mam zmodzone i pytaj jak byś coś nie wiedział ---------- Post added at 12:39 ---------- Previous post was at 12:37 ---------- i pokaż te felgi na lato:wink:
  23. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    aha a powiedz teraz masz centralkę ori czy trzeba zmieniać moduł komfortu do obsłużenia tego kluczyka?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.