Treść opublikowana przez seba1-2
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
widzę że takich gości u nas coraz więcej przybywa, masakra a w tym roku to już jakaś plaga:facepalm:
-
wzmocnienie docisku / mocne sprzęgło do wzdłużnego afna
piotrek muszę się z tobą nie zgodzić bo mam jednomasa z 1z + wzmocnioną tarczę i złego słowa odkąd go założyłem nie mogę powiedzieć tylko że ja mam setup avf+caha+fmic wtryski puki co seria schody z jednomasem zaczynają się wtedy gdy poduszki pod silnikiem skrzynią lub też wydech lub inne badziewia typu skrzynia dają nam w dupe i mamy drgania w przedziale 1800-2000obr/min a naprawdę widzę to po swoim że wszystko ma znaczenie i kondycja reszty podzespołów także więc moje zdanie jest takie że jednomas jest jak najbardziej dobry zaraz po nim sprzegło 240mm z avf-a które moment przenosi znakomicie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ujowe te fotosy, ale mniej więcej wiem o co chodzi szkoda że odpuściłeś bo recaro z tyłu to jednak recaro
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
a masz gdzieś foto?? ze środka avanta ?? bo u mnie miałem już chyba wszystkie koncepcje
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
kowi z czym był aż taki problem z tym oparciem z tyłu?? z zaczepami?? ja mam recorsy od avanta i założyłem je w 2h ty taki rezacz i odpuściłeś
-
Audi A4 b5 By Soczysty
a mi się bardzo podoba tak trzymaj kolego ---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ---------- aha bo wpadły mi w oko twoje odblaski na zderzaku, mam pytanie gdzie można takie dostać
-
Turbo CAHA.
jaro4444 opisał co trzeba zmienić aby to wstawić do brd tak na szybko tłumnik szmerów, kolektor wydechowy,flansza na wydech i coś tam jeszcze szukaj w jego wątkach albo uderz do niego
-
[B5 1Z] A4 TDi
eh to za taką kasę to można spróbować
-
[B5 1Z] A4 TDi
powiem ci że nie wiem czy jest sen je niszczyć i przecinać bo bardzo ładnie wyglądają, tak jak dla mnie ,co nie raz w bagażniku wiozę 100kg to pewnie szybko by wyleciały, jaki był ich koszt ??
-
[B5 1Z] A4 TDi
ładna dupcia, lampiony malowane czy folia?? o tych odbojach to coś więcej byś napisał jaki rok który ten golf
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
i jak był ktoś??
-
Wariuje szyberdach
ja tu nie widzę innej przyczyny jak brak masy sprawdz miernikiem przejście na wtyczkach czy wszystkie prądy masz, jak masy nie ma to prawdopodobnie gdzieś pod wykładziną masz podłączoną masę i tam szukaj
-
Tuning lampki podsufitki przed liftem :) (koszt około 25zł)
te diody możesz zastąpić modułami smd i dużo więcej światła będziesz miał pomysł jak najbardziej na +
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
rolnicy kiedy spocicie:kox: bo podjechał bym moim stuningowanym c330m
-
[B5 1Z] A4 TDi
no i przód jest gites teraz dekielki
-
Pytanie odnośnie polifta z szyberdachem
dzieki za odpowiedz teraz kapuje, dokładnie u mnie w lewo i prawo są opcje albo uchylić ablo otworzyć całkowicie
-
[B5 1Z] A4 TDi
będę za rok na spocie to obejrzę
-
[B5 1Z] A4 TDi
lampki z tyłu świecą ale super światła to one nie dają na tylną kanapę, jeśli chodzi o te w słupki tylne co do halo z przodu to można zobaczyć na pewno coś się poprawi
-
[B5 1Z] A4 TDi
lampiony ładnie wyszły, ale szczerze to coś tam z przodu teraz chaos ,pomarańcz czerń chrom, mieszane odczucie mam chyba że na żywo lepszą robotę to wszystko robi daj na pw te linki do tej klapy jak znajdziesz:wink: może moje lampy przekręcimy na próbę zobaczymy jak by się komponowały
-
Pytanie odnośnie polifta z szyberdachem
dam foto zaraz i może się dogadamy bo przerabiam lampkę z polifta do przedlifta oto foto i tak mamy dwie możliwości jak pokazuje duża strzałka czerwona albbo w prawo albo w lewo następna opcja to przy skrajnym położeniu tego pokrętła czyli max w prawo lub lewo(nie pamiętam teraz) można to pokrętło pociągnąć lub wcisnąć na zasadzie przycisku do otwierania szyb ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ---------- http://desmond.imageshack.us/Himg534/scaled.php?server=534&filename=lampkad.jpg&res=landing
-
Pytanie odnośnie polifta z szyberdachem
jedną możliwość otwierania szyberdachu jest przekręcenie pokrętła w lewo lub prawo druga opcja to przy ustawieniu na zamkniętym jest możliwość złapanie pokrętła i ruszania nim tak jak guzik od otwierania szyb kumasz?? ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- chyba nikt tu nie mam polifta z szyberem
-
Pytanie odnośnie polifta z szyberdachem
mam pytanie do kogoś kto ma szyberdach w polifcie mianowicie, szyber ma dwie opcje w przedlifcie albo uchylić albo otworzyć, a w polifcie ten przycisk otwierania ma jeszczekolejne dwie opcje na zamkniętym szyberdachu da się nim kołysać i co to powoduje ??
-
jak dopasowac zderzak s4 do budy a4
z przodu masz regulacje na sztycach i ślizgi można poprawić lub błotnik dogiąć, ogarniałem to samo u mnie z szwagrem blacharzem także da się to zrobić
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
dziękuje również :wink: miło było poznać całą elite brzeska:kox:
-
[ALL B5] Audi S4
tak trzymać