Treść opublikowana przez seba1-2
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
[br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 14:01_________________________________________________mi też tak przerobisz?? [br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 14:12_________________________________________________żarcik oczywiście, pełen szacunek
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
panowie ale mam nadzieje że wiecie o tym że po wzmocnieniu takiego sprzęgła i docisku, jazda takim samochodem będzie bardziej nerwowa, wiadome że jeśli chce mieć się dużo kucy pod maską trzeba myśleć o mocnym sprzęgle, w innym wypadku nie polecam wzmacniania sprzęgieł
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
zamówiłeś wszystko u niego(za 1189zł) koło jednomasowe +sprzęgło od 1Z tak wszystko w tej cenie czyli sprzęgło docisk łożysko oporowe oraz koło zamachowe
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
zamówiłem u tego gościa http://allegro.pl/item457519538_sprzeglo_kolo_zamachowe_audi_a4_a6_passat.html
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
na temat sprzęgła i dwumasa mogę powiedzieć tyle że 90ps obsłużył, po modyfikacjach dwumas klęknął, łożysko oporowe szumi.... ale ja zamówiłem już nowe sprzęgło i jednomas z 1z mam nadzieję że wytrzyma dalsze modyfikacje
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
tak
-
[B5 AHU] Turbo AWX, końcówki AHY, FMIC po strojeniu
wszystko w swoim czasie....
-
[B5 AHU] Turbo AWX, końcówki AHY, FMIC po strojeniu
zgadzam się najważniejsze aby dobrze szukać tego co się chce zdobyć przykładowo gość za kolektor z egr powiedział mi 550zł a po długim poszukiwaniu sam kolektor(awx) znalazłem za 50zł [br]Dopisany: 06 Październik 2008, 21:37_________________________________________________ bez przesady rakieta mi wystarczy
-
[B5 AHU] Turbo AWX, końcówki AHY, FMIC po strojeniu
myślę o pompie 11, końcówkach 230, turbo na razie zostaje, zamówiłem już kolektor dolotowy od AWX, zastanawiam się jeszcze czy by nie podeszła puszka filtra powietrza od ARL UWAGA nie polecam takich modyfikacji bo wciągają jak klozet wciąga gówno :kox: :polew:
-
[B5 AHU] Turbo AWX, końcówki AHY, FMIC po strojeniu
mistrzu witku jeszcze nie, w sobotę się do tego zabiorę bo w tygodniu nie mam kiedy, dravery patelni tak mają ;( [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 18:58_________________________________________________ spoko, za niedługo i tak ci bedzie brakowało mocy powiem tyle już mi brakuje.... czyli modów ciąg dalszy nastąpi... :evil:
-
[B5 AVG] Po wizycie w Warszawie :)
pięknie witku
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
pełen szacun :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 17:20_________________________________________________głupie gadanie że się nie da :kox: :kox:
-
[ALL B5] Jaki sterownik silnika
ps. czyli moje plany mogą być realizowane w 100%,tzn. turbo i pompka naughty oczywiście
-
[B5 AHU] Turbo AWX, końcówki AHY, FMIC po strojeniu
piotrek nic się nie martw u ciebie też będzie kox
-
[B5 AHU] Turbo AWX, końcówki AHY, FMIC po strojeniu
Nie foc**j broń boże dymek malutki ale dopiero przy 4200 rpm bo mam gdzieś nieszczelność[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2008, 20:30_________________________________________________ciśnieni przy 4200 z 1450bar spada mi na 1200 chyba coś koło tego[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2008, 20:32_________________________________________________i dlatego tak słaba moc :polew:
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
no prawdopodobnie w tą niedziele podjadę
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
autko strojone wczoraj 22.09.08 wiec jeszcze nie było z kim..... ale jak wracałem z wawy to gość z bmw trochę się przeliczył
-
[B5 AHU] Turbo AWX, końcówki AHY, FMIC po strojeniu
ha ha już poprawiłem
-
[B5 AHU] Turbo AWX, końcówki AHY, FMIC po strojeniu
no i po strojeniu na ul. mineralnej 26, zawodnik to 1,9 AHU z turbo AWX, końcówkami AHY, i dużym FMIC dodam że mogło wyjść więcej tylko nie mogliśmy znaleźć dziury w całym czyli nieszczelności w układzie chłodzenia powietrza :gwizdanie:,postaram się to poprawić i zhamować jeszcze raz auto, jeśli chodzi o wrażenie to jak to opisać jeśli z 90HP robi się 150HP??
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
no i ja już po wielki modzie u witka wyszło 147,8hp i 316,4Mn mogło być więcej tylko mam gdzieś nieszczelność w dolocie jak poprawię to zhamuje w krakowie autko i zobaczymy ile przybędzie , ale z 90 zrobić niecałe 150 to już jest coś, odczucia z jazdy no chyba nie muszę pisać.... wykresik na pierwszej stronie
-
[B5 AHU] Wymiana turbiny w AHU na AWX lub AFN/AHH/BRD
witaj większość rzeczy kupiłem używanych, n75 i końcówkę do bloku(do powrotu smarowania) ,uszczelki są oczywiście nowe, kosztorys masz na pierwszej stronie mojej audi, schemat podciśnienia jest wyżej tam masz link a przewody w jakimś sklepie z częściami
-
[ALL B5] Montujemy Antene i Radio CB w A4 B5 Sedan.
również polecam to miejsce do montażu, ja bym nigdy tak nie podziurawił tapicerki mojego auta, ale to tylko moje zdanie
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
TEMP na nim wynosiła 29 przy strojeniu na mieście
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
no teraz to będzie problem bo założyłem osłonę a za bardzo nie chce mi się jej ściągać, połączyłem normalnie dałem tam kawałek rury 50fi, kolanko i prosto do colera[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 18:14_________________________________________________a co do zderzaka... kto by nie chciał s4
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Poziek zostawiłem ten plastik bo jakby mi się znudził jego wygląd mogę zamontować kratkę jest też odpowiednio powycinana także icek będzie miał dobre chłodzenie, ale na razie nie będę jej montował, no jak się jeździ to będę mógł powiedzieć po programie, na pewno teraz auto jest stabilniejsze, ma lepsze spalanie