Treść opublikowana przez seba1-2
-
[B5 1Z] Projekt przebudowy 1Z - Wasze propozycje
jestem..... wwszystko w dziale zrób to sam, zapraszam
-
[B5 ADR] Jak wyciągnąć zbiornik płynu do spryskiwaczy ?
stojąc przed autem prawe nadkole musisz odkręcić pod nim masz zbiornik w inny sposób go nie wyciągniesz
-
[B5 AHU] Wibracje nadwozia
no w afn to już jest inna bajka tam jest dwumas.... a przy twoich wibracjach mogą być tarcze hamulcowe krzywe
-
[B5 ADR] b5 1.8 20v 125hp 1998r
najlepsze jest zdanie że można stosować do silników turbodoładowanych :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa - niepokojące dźwięki
może obudowa ci się gdzieś popuściła koło rozrządu, a jeśli twierdzisz że to pompa, podjedz do jakiegoś popmirza niech ci ją sprawdzi
-
[B5 AVG] Pęknięty zbiornik na płyn do spryskiwaczy
kolego z tego co wiem trzeba ściągnąć nadkole bo od strony komory silnika raczej go nie wyciągniesz
-
[B5 AKN] Problemy z uruchomieniem silnika po wymienie rozrządu
i kolejny wątek od połowy prowadzony bez sensu, temat ma tytuł ,,Problemy z uruchomieniem silnika po wymianie rozrządu" problem jest w rozruszniku koniec kropka. A ZA SZNUREK TO MOŻNA KROWĘ NA PASTWISKO PROWADZAĆ
-
[B5 ADP] Pytanie o obniżenie zawieszenia
wrzuć fotkę
-
[ALL B5] Dodatkowe wskazniki na słupek
kolego przejrzyj ten wątek http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_wskaznika_doladowania_na_slupku-t30498.0.html
-
[B5 ABC] Jaki stożek ?
no kolego straszną rzeźbę zrobiłeś z tym stożkiem... ale wiem wiem dla was liczy sie tylko dzwiek
-
[B5 AKN] Problemy z uruchomieniem silnika po wymienie rozrządu
to jeszcze mało widziałeś
-
[B5 AHU] Wibracje nadwozia
no nie wiem czy to samo, bo widzę że masz silnik benzynowy, no chyba że miałeś coś takiego w dieslu
-
[B5 AKN] Problemy z uruchomieniem silnika po wymienie rozrządu
jeśli piszesz że rozrusznik tylko "prztyknął" i nie kręci to sprawdź go w nim jest problem, a jeśli rozrusznik działa, to zapewne kąt wtrysku nie wyregulowany
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
he he odgrzebałem ci temata i zobacz jak sie ruszyło fajnie zderzaczek ci wyszedł
-
[ALL B5] co to za Grill :)
wrzuć fotkę tego zdzerzaka od rsa
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
daniel pokaż ten zderzaczek od rsa na swoim wozie
-
[B5 AHU] Wibracje nadwozia
kolego ja mam na zegarze 190 000 ale w to nie wierzę myślę że ma 240 000 przelatane
-
[ALL B5] A4 B5 z przodem od B7
bez komentarza... wygląda jak gó..o
-
[B5 AFN] Brak ogrzewania
koledzy ja też miałem ten problem wszystko było ok a ogrzewania nie było, okazało się że nagrzewnica była zapchana jakąś mazią prawdopodobnie po zmieszaniu dwóch różnych płynów, pomogło jej wypłukanie
-
[B5 AVG] Pęknięty zbiornik na płyn do spryskiwaczy
kolego sprawdził byś datę a potem byś dawał komentarz, ja odgrzebałem temat bo potrzebuję nr z etki takiego zbiornika na dwie pompki do b5
-
[B5 AVG] Pęknięty zbiornik na płyn do spryskiwaczy
koledzy a można prosić o nr z etki takiego zbiornika na dwie pompki ??
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
zakładając ten wątek nie przypuszczałem że ludzie mogą mieć tak wielkie problemy z montażem takiego małego wskaźnika
-
[B5 1Z] EGR - regeneracja, naprawa czy tylko wymiana??
kolego mam dwa takie zawory na pozbyciu, jeden pochodzi z mojego ahu a drugi taki sam mam z afn, info na pw
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
ale beszt , jaro4444 widzę że kolejny b.dobry projekt się szykuje
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
kolego chyba coś słabo czytałeś, jeśli nie masz wężyka ciśnienia prowadzącego do ecu a zapewne nie masz to musisz dorobić kóciec w układzie dolotowym(ssącym) by móc podłączyć upragniony wskaźnik